Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

bardzo podobne do okresowego ale slabiutkie. w tamtej ciazy mialam nawet nieco mocniejsze dlatego bylam pewna ze @ dostane. dzieje sie tak poniewaz tam wszystko w srodku sie rozciaga i zmienia. kilka razy mialam w nocy bolace uklucie w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie ten moj lekarz ma podejscie do L4. ale mam w pracy mase sprzatania , musze myc ogromne szyby, duzo chemikaliow i jak mam na popoludnie to siedze do polnocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie emuś teraz musisz odpoczywać...musi być teraz dobrze:) a mężuś jak zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emuś kurczę musisz coś wykombinować,żeby jednak to zwolnienie dostać, lekarz musi dać i na pewno to zrobi a jaki jest Twój szef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz sie cieszy ale tez boi sie zapeszac. mysle ze dopiero jak minie 1 trymestr to bedziemy spokojniejsi:) szefa mam ok ale u mnie w pracy zatrudniona jestem tylko ja i taka jedna, wiec jak pojde na zwolnienie to ciezko beda mieli, tylko ze w sumie dla mnie najwazniejsze jest teraz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może kogoś zatrudnią na czas określony?też tak chyba mogą zrobić. Jasne kochana dzidziuś jest najważniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
Witam Was Walentynkowo ! Emachines-gratuluje ciąży :) U mnie dzisiaj @ przyszła :( Ale cudu się nie spodziewałam bo to mój pierwszy cykl z clo. Od jutro znowu 1 tabletka clo dziennie przez 5 dni i 23 do lekarza na usg... Zobaczymy jak to będzie... Pozdrowionka|!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha do tabelki jeszcze sie nie przeniose...z wiadomych wzgledow:) jak bede po wizycie to sie zobaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Witam :) dawno mnie nie było ale miałam kłopoty z netem. U mnie plamienie trwało 3 dni. Dzisiaj zaczęłam czuć lekkie kłucie i ból brzucha. Ale na prawdę takie leciutkie. Dalej nie wiem co to było za plamienie. Poczekam do @ i po pójdę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
emachines oczywiście gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki alllllllleeeeeeeeeeee tu cicho co wy sie nie odzywacie ? ja dzis bez energi jestem przespalm pół dnia:P a tak pozatym ok @ sie skonczyla za miesiac do ginka i rozpoczynam badania:) a wy jak sie macie dzisiaj ? kruszynka jak sie czujesz jakies objawy przed@ moze tym razem nie przyjdzie trzymam kciuki &&&&&:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka testowalas dzis ? ira jak u ciebie co slychac ? ulna , sebza, silka cos do nas sie nie zagladacie :( sonholindo u ciebie @ przyszla czy masz fasolke pochwal sie :) marta jak tam twoje steranka ? ulegalka bezik gdzie jestescie ? emachines jak sie czujesz dzisiaj bylas w pracy ? taka_jedna a ty jak juz po owulce ? sodie86 co u ciebie @ mialabys miec dzisiaj jakies znaki ze nie przyjdzie ? dziewczynki wywoluje was meldowac sie !!!!! reszta nowych dziewczynek zapisywac sie do tabelki jak macie zamiar zostac z :) a jak sie mamuski maja czarnulka , maya, słasica jak samopoczucie ? dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) melduje sie melduje hihi. zmienila mi sie data porodu na 9 pazdziernika :).u nas ok dzisiaj zaczelam dzien z nudnosciami :( na ulicy bym zwymiotowala :( . teraz ok . zjadlam pol sloika duzego slatki z cuikini w zalewie octowej . mniam do tego kanapki z szynka i paczek razy 2 apetyt mi dopisuje masakra :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya biedulko a ty mialas dzis ta wizyte u lekarza czy w kwietniu juz mi sie cos pomieszalo to zmien w tabelce a jak nie to ja ci zaraz zmienie . no wiec cieszysz sie urokami bycia w ciazy odpoczywaj kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick.................Wiek.............Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24................06.03...............................Irlandia Staraczki : Nick..................Cykl..........Wiek......Termin@..........Miejscowość ciekawa...............2...........21.........2123.01............Wielkopolska biegaczka.............2..............?.........16-17.02............................ ira2013...............3.............26..........20.02......................Śląskie bezikmalinowy......3............28.............?.................dolnośląskie ulna30..................3............28..........23.02................małopolska sebza...................3.............26.........30.01................warszawa sonholindo.........+2lata.........23.........9-12.02...................Setubal marta2387........1.5roku.......25........ok.11.03...................Śląskie kruszynka1990......11...........21..........19.02....................łódzkie ulęgałka.................6...........29.............?......................lubelskie silka33.................2lata........33..........29.02...........................LU emachines...............2..........29..........8-9.02............śląsk/będzin taka_jedna28*..........2..........28..........21.02...........Anglia/Śląskie sodie86..................1.........25........15-16.02......Wrocław/dolnośl. Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl........wiek........TP.........płeć........Miejscowość 0451994.....9.12.11.........31........13.09.12.....?....................Ateny czarnulka..........1...........21.........4.10.12......?...................Anglia maya10...........5............28.........9.09.12.....?..................ireland słasica.............1...........28.........3.10.2012.....?...............mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko dzisiaj to ja czuję tylko ból po rwaniu zęba .... a tak odczuwałam jakieś bóle , ale jeszcze mnie nie dopadła !!! ja biorę właśnie przeciwbólową i się kładę , bo nie wydolę . Odezwę się jutro jak łeb mi nie pęknie . Buziaki i trzymam za was dziewczyny kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana to odpoczywaj mam nadzieje ze lekaz dal ci antyboityk i tab przeciw bólowe , wiem mniej wiecej co czujesz bo w tamtym roku mialam wszczepienie implanta wiercenie kosci i rozcinone dziasla to znam ten ból a teraz maialm tylko rozcinane dziasla to troche jeszce odczuwam ból ale niejest tak zle a ty wez cos sobie nie mecz sie i odpoczywaj zeby sie niezrobil nerwodól wiec dbaj teraz o siebie , do uslyszonka jutro mam nadzieje ze bedziesz sie lepiej czuła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczyny :) też się melduję :) u mnie ok. niby nic takiego się nie dzieje. tylko od czasu do czasu cos zakłuje raz w prawym jajniku, raz w lewym. wczoraj jakos dziwnie bolało mnie podbrzusze. nie pamiętam u siebie takiego bólu.może z pół godzinki bolało, później przestało i jak do tej pory nic już nie boli. nie wiem co to było.mam nadzieję, ze to może już jakiś objaw :) wiem, że już zaczynam się nakręcać.staram się o tym nie myśleć :) chociaż, im bliżej terminu @, tym bardziej mnie kusi, żeby zrobić test. ale na razie trzymam się dzielnie :) jeszcze 5 dni.ciekawie czy znowu sie nie przesunie @ skoro miałam opóźnioną owulację... a co tam u reszty dziewczynek? rzeczywiście, jakoś tu cicho się zrobiło ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. ja jestem, tylko sie nie odzywam. Wczoraj bylam u lekarza - nie ma dziecka, na razie nie bedzie, Chociaz wszystko jest ok, podejrzewa wahania hormonalne i trzeba to sprawdzic. Mam mnostwo badan do zrobienia i wtedy bede wiedziec wiecej, na razie powiedzial mi tyle, ze na bank nie mialam owulacji i ze kazdy cykl ponizej 21 dnia i powyzej 35 jest uznawany za bezowulacyjny . Ciesze sie jednak, bo wiem,ze jestem w dorych rekach i jak wszystko zostanie unormowane, to dzidzius sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ,pozdrawiam was wszystkie , nie odzywałam sie bo nie chce myslec co przyniesie kolejny cykl, ciaze, czy nadal staraania, troszke sie wylzowałam, robi łam testy owulacyjne prze ok,5 dni, i 15 dniu cyklu( 10.02) wyszły dwie krechy, i do tego miałam plamienie owulacyjne, ( blado rózowa krew,kłaczki zmieszane z przezroczystym sluzem , to sie pojawiło rano, a test owulacyjny robiłam dzien wczesniej o 18 )staranka miłam czywiscie co druigi dzien tak jak poradziłyscie,w 11 ,14,16,19 dniu cyklu( starania miałam najwczesniej po 24 h od pojawienia sie dwóch kresek, tak jak zalecili w tych testach) na spokojnie , bez wiekszego nastawienia, inaczej juz do tego podeszłam niz we wczesniejszych cyklach, zobaczymy objawów ciązy nie wmawiam sobie bo jesli beda to przyjdzie na to czas, a tak pozatym dzis tylko mi wyleciało duzo takiego sluzu białego niewiem raczej juz chyba to nie jest płodny, jestem obecnie w 20 dniu cyklu niewiem bardzo duzo go miałm dzis, nie miąłma tak wczesniej , i od wczoraj zauważyłam lekkie szcypanie w sutkach , nieweim tylko czy mi sie tak zdawao czy nie to jest taki ie szcypanie jak któras karmiła to tak jak by mi pokarm miał napełniac sie do piersi , ( ale ja sobie juz tłumacze i odganiam mysli ze nie wmawiaj sobie zadnych objawów, poprostu nie wierze ze bede w ciązy poprostu. czekam do 23.02 bo wtedy ma byc @ jeszcze 7 dni . gratuluje tym co juz sie udało, a tym co jeszcze nie zycze powodzenia, POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH :) JESZCZE SIE ODEZWE, NAPISZE CO I JAK U MNIE ZA KILKA DNI,DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! no trochę się posypało:) ja też codziennie zaglądam na forum ale już nadzieja umarła, myślałam ,że wszystkie się dziewuszki wycofały, no ale widzę ,że wracamy do życia!!! Maya kurczę to dopadły Cię te mdłości:( miejmy nadzieję,że nie zawitają na dłużej?:) ale warto się poświęcić co?:) U mnie dzisiaj @ się skończył ale już odpuściłam, co ma być to będzie... Dzisiaj siódmy dzień cyklu a w 16 duphaston zacznę brać no ale w między czasie jakiś seksik się zdarzy. Tylko ja biedna nawet nie będę wiedziała kiedy testować:( Oj kochane dziewczyny najważniejsze żeby się nie nakręcać, zobaczcie jak nam się brzuchatki posypały i widzę ,że zaraz dojdą nowe:) Biegusia odezwij się!! kurczę co się z nią dzieję? Małpko to idziemy razem u mnie też się @ skończył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki :) tak kochana idziemy równo mi sie okres wczoraj zakonczyl krótszy i lzejszy niz zawsze mialam ale moze to wszytsko przez te wydarzenia ostatnio , ulegalka czasmai lepiej jest niewiedziec i bedziesz miala mila niespodzianke bo teraz nie wiesz jak obliczac wiec szalej na calego moze wlasnie o to chodzi;) pozdrawiam wszystkie odzywac sie...... biegusia pewnie szaleje ze szczescie tylko nie chce sie z nami podzielic :(...... meldowac sie dziewczynki , forum bedzie bo ja codziennie zagladam i pisze i czekam az króras mi odpisze no mam nadzieje ze długo czekala nie bede !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpeczka a Ty kiedy wkraczasz do gry? kurczę tak lubiłam czekam aż zrobię test a teraz będę musiała czekać 50 dni:( też jest niefajne ale może po tym duphastonie mi się trochę ureguluję:) no właśnie biegusia zawsze się odzywała:( a małpeczko ile pączków już zjadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra sie dalej toczy tylko bardziej na luzie bo juz wam pisalam nie licze i zdarza mi sie przegapic owulke jak ostatnio z moim sie nie zabbezpiczamy poprostu motto bedzie co ma byc wiec bardzo sie bede cieszysc jak bym zaciazyla ale teraz wole sobie badanka porobic i wiedziec co i jak i moze po tym zaczne bardziej siebie obserwowac :) a duphaston napewno ci ureguluje cykle wiec badz dobrej mysli i moze wcale az tak długo czekala nie bedziesz :) a co do paczków wczoraj robilam sama i zajdla tylko dwa dzis za to mój uwielbia paczki wiec on bedzie nadrabial za mnie :P A ty ile juz zjadlas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzięki Bogu nie przepadam za pączkami i zjadłam jednego i chyba raczej drugiego nie zjem, ja też wyznaję juz motto co ma być to będzie, małpko jak myślę ,że Ty byłaś ww wczesnej ciąży bo taki test raczej się nie myli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama co mam myslec zapytam lekarza wizyte mam za misiac wiec moze sie czegos dowiem , pierwszy raz mi sie tak zdarzylo no ale cóz tak mialo byc widocznie pewnie gdybym nie zrobila testu nawet bym nie wiedziala . ja juz 3 paczusia do kawki sobie wzielam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz jedz na zdrowie, ja to muszę schudnąć przez zime utyłam 4kg :( idę zaraz z synkiem na dwór na śnieg, zobacz jak dziewczyny ucichły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×