Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Tak dawno nie pilam piwka że się skusilam :) samą mnie tescik kusi ale jestem twarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie:* U mnie @ nie ma...:) Ale od kiedy powinnam dostać,to boli mnie wieczorami tak brzusio jak na @:(Tylko tak słabiej...dzisiaj na noc nawet sobie podpaskę założyłam,bo już myślałam,że przylezie:) Pewnie dostanę...brrrr:) Testu nie robiłam:)Jakoś nie chcę się rozczarować:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam sobie szyjkę macicy i jest tak wysoko,że nie mogłam jej dosięgnąć:)Nigdy tak nie miałam...ale nie wiem co to może znaczyć. I do dzisiaj nie miałam żadnego śluzu,a teraz jest taki jak mleko-wodnisty i biały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie nie bede wypowiadac bo ja miałam szyjke tez wysoko i tez miałam sluz taki wodnisto bialawy i dopstałam @ wiec ja juz w nic nie wierze...a wogóle to mnie nic nie bolalo piersi zero no moze troche brzuch kul...także trzymam kciuki zeby to juz bedzie to kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki! Kruszynko najlepiej zrób test i niczego się nie obawiaj, to że się boisz nie będzie miało wpływu na wynik testu albo będą dwie kreseczki(czego Ci życzę) albo jedna. Proszę Cie zrób test i będzie wszystko wiadomo.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka my tu możemy rozmawiać na wszystkie tematy:)Pytaj śmiało ratowniczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek..:))) ale sie usmialam z tego tekstu: egoistyczna pogon za jajeczkiem hahahaha,dobre jestescie dziewczynki :);] ja dzis wstalam obudzona jakze optymistyczna wiescia ze ide do pracy na jakies 3-4 h za kolege bo musi sie urwac na chwile.takze nastawiam sie psychiocznie na ten cudowny i mile spedzony czas wsród dzieci wydalajacych zarówno góra jak i dołem,bo panuje epidemia sraczki:) Sika -jak napisala nasza kolezanka-tu panuje egoistyczna pogon za jajeczkami hihi ale to nie znaczy ze gadamy tu tylko i wyłacznie o jajeczkach albo o tym ktorej sluz sie ciagnie mniej a ktorej bardziej:)) Masz pytania-to spoko-pytaj,jesli chcesz podany mam tez mail(tylko daj znac ze tam napisalas bo ja mam tam niezly smietnik...:P) Widze tu ranne ptaszki sa dzis..Wy sobie pisalyscie podczas gdy ja sie przekrecalam na lewy boczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps test negatywny.... juz sie anwet chwile połudzilam ze moze mi sie owu przesunela..i to dlatego ,ale na ziemie sprowadzila mnie temp ...36.4 . no cóz..nowa ciotka przede mna;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A u mnie dalej @ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś Ty chyba wczoraj miałaś termin @ a test robiłaś w poniedziałek tak? może teraz by test pokazał dwie krechy bo to po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak czytam wasze posty i dolaczam do was bo tez staram sie o drugie dziecko,mam synka 3,5 letniego i chcielibysmy z mezem by mial rodzenstwo,mam 30 lat i mysle ze juz z kazdym rokiem bedzie gorzej wiec dzialamy od okolu 1,5 roku i nic!!marwie sie tym ale co,badania wyszly ok wiec czekam co miesiac.teraz mam tydzien owulacyjny wiec zaczynamy zabawe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Tak termin 2 miałam wczoraj a test robiłam w poniedziałek wieczorem. Nie wiem czy zrobić dzisiaj czy wstrzymać się do jutra ale chyba się wstrzymam. Jakieś dziwne zawroty głowy jeszcze mam...i brzuch dalej boli... sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus wstrzymaj sie bo znowu Ciebie okłamie test jak zrobisz dzisiaj...jutro rano i z porannego najlepiej.... chociaż jak po terminie no niby można zrobić nawet wieczorem ale jaka prawda??...dla zachowania wszelkich środków ...zrób rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) . u nas dalej zmeczenie :( . ale jakos dajemy rade chodze spac z corcia hihi co jej sie bardzo podoba . widze ze nas coraz wicej dziewczynki . witam nowe staraczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czsc dziewczynki ;) moj nternet dalej szwankuje wiec nie pisze do was ale was czytam i jestem na bierzaco ;) witam nowe staraczki to jak z nami zostajecie to podajcie dane do tabelki to was dopisze ;) ewus nie poddawaj sie do poki @nie ma jest nadzieja ;) kruszynko tez tzstuj trzymam kciuki ulegaleczko , biegusia ; silka czarnulka maya, sebza bezik , ,ira , sonholindo, marta, ema taka_jedna , sodie, slasica , ulna buziaki i dla tych niewymienionych tagze ;* a ema plamienia przeszl nie zamartwiaj sie ? carnulka slasica i maya jak tam brzuchatki ? no i reszta tez nowe dane podac do uzupelnienia tabeli ;) pozdrowionka dziewczynki moje kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Wstrzymam się i może pójdę dzisiaj po test żeby zrobić jutro rano a jak mi się nie będzie chciało to najwyżej pójdę jutro i zrobię w piątek :) o ile wcześniej nie dostanę @. A testu w domu nie mam żeby mnie nie kusiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpaka ale napisz co u ciebie kochana słychać... wpadłaś na chwile zagadałaś, wypytałaś o inne a Ty co mała...jak starania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beticzka witam Ciebie bardzo serdecznie, mam podobnie jak Ty syn 3 latka lat 29 tylko staramy się 6 cykl i nic.Powiedz coś więcej wpisz się do tabelki:) witaj Mayu! kurczę fajnie Ci , ah zazdroszczę:)a mdłości Ci dokuczają?No właśnie małpko o u Ciebie? Biegusia jak idą staranka? U mnie były 20 , tak się zastanawiam czy wystarczy co 3 dzień?Już jajniki dają znak o sobie;)tylko trochę mało śluzu ale może dopiero się pojawia:) Ewuś zrób najlepiej z rana , chociaż jak po terminie to powinien Ci wyjść ale różnie to bywa , najlepiej zrób z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko a nie lepiej co drugi... ja stosuje sie do co 2 dzien a jak bede miala owu i no wiesz ten śluz to powiedziałam ze codziennie...i juz mam to gdzies ze plemniki niedojrzałe... dojrzeja w trakcie...dają radę mysle:p a jak nie masz sluzu albo taki jakis to olej z wiesiołka proponuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
My staraliśmy się jak nam się umyśliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie dziewczyny,wiem jak to jest jak sie wyczekuje co miesiac na 2 kreseczki,ja mysle ze to w glowie jest blokada bo za bardzo chcemy ale jak mozna o tym nie myslec skoro sie chce tego dzidziusia,ja co miesiac leze z nogami do gory a puzniej jest poraszka i zlosc,zapomnialam powiedziec ze mam tylozgiecie macicy.ide zaraz do pracy.do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beticzka a wy staracie sie tez jakos specjalnie znaczy wg jakies wlasnej wymyslonej teori czy jak powyżej Ewcia jak sie zachce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko ja już jestem po terminie @ tylko ze byłam chora bardzo więc się nie nakręcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×