Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ciamisia700:O sztuk ....looo matko ja jak robie ruskie raz na rok 30 szt.to mam dosv:-P nie lubie lepic wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale uciekam spać, bo jutro do pracy :( przeżyje szok rano...wstawanie w ciemności brr...tak fajnie było w domku:) dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mierz tempki:) ale plamie ... pewnie sie rozkreci @ kurcze kruszynko ty napewno jestes w ciazy:):) taka tempka:) czemu nie testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Kruszynko ja pierwsze co robie rano to wchodze tu na forum zeby przeczytac czy testwalas :):) weź juz nas nie terroryzuj :) a ja chodze nakrecona od wczoraj bo moj M mnie wkurza i wszyscy dookoła tez jeju mam juz dosyc tych ludzi wszystkich a najbardziej mojego meza. brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robię testu,bo wiem że @ przyjdzie... bardzo często sobie myślę o tym jak dziewczyny robią test i bach pozytyw.Moja psychika jakoś dziwnie działa...bo nie potrafię sobie wyobrazić,że to ja zobaczę te II kreseczki.Cały czas mi się wydaje,że zajście w ciąże jest jakieś nierealne:D Można to porównać do trafienia 6 w lotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi się spóźnia 10dni w czoraj zobaczyłam bardzo ale to bardzo cieniutka druga kreseczke ale się nie na krecaam bo ostatnio mi wyszło ze jestem i nawet pokazało 1-2tydzien i co dostalam@ a może w tedy mi pokazało owulację nie nadążam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca chyba po cichutku można gratulować:*A mierzysz temperaturę? Muszę Wam coś opowiedzieć:D Zawsze podczas seksu wyłączam się totalnie i nigdy o niczym nie myślę,tylko o nas o o tym jak nam miło:) Wczoraj przesadziłam na całej linii:D Podczas przytulanek,tak po prostu z niczego zabaczyłam przed oczyma kiszone ogórki:D:P Ależ mój był zaskoczony jak kazałam zrobić przerwę,bo nie mogłam się skupić:P Nawet czułam ich zapach!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka rób test :) bo Ty w ciąży jesteś :) 19 dni po owulacji i temperatura ponad 37 no no :) Oczekująca Tobie też po cichu gratuluję :) 10 dni po terminie @... U mnie owulacja była tak jak w zeszłym miesiącu w 13 dc bo mierzę temperaturę,był skok i w ten dzień sluz był bardzo rozciągliwy.Przytulanki były w dzień owulacji i 2 dni przed.A le co z tego jak inne cykle miałam podobnie i była wielka d..a.W tym cyklu wezmę duphaston miałam przepisane od lekarza od 16dc przez 10 dni.Pożyjemy...zobaczymy... :P Mycha cały czas o Tobie myslę Kochana.... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczeekujaca-szczesliwa25
Sama juz niewiem czy się udało bo po 10dniach powino widać wyraźniej zrobię za kilka dni znowu chyba ze przyjcie rubcie test będziecie pewni chbaa ze miałam później owulację i taka słabo widoczna wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano cicho dzisiaj..... ja jestem....brzuch mnie troche boli i ogolnie senna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ale zimno, dzisiaj rano mi pokazało -17st. i co chwile coś jem albo piję:P właśnie gotuje obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Silka wszystkiego najlepszego ❤️ mycha odezwij sie 🌼 u mnie nic ciekawego , m chory ,mnie gira dalej napierdziela, robie se testy owu cały czas słabą kreche pokazują ale takiej samej jak narazie brak , zjadłam rosolek a tera sie zastanawiam czemu nie moge zajść i doszlam do wniosku że na takie szczęście może nie zasługuje , może bym była złą mamą , nie wiem .... jakbym zaszła i urodziła to byl by naprawde cud ... pozdrawiam skarbeńki wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik- to zle myslisz...myslac ,ze bedziesz zła mama...nie ma takiej opcji.. bedzie bedziesz mama:) i to napewno najlepsza dla swego dzieciatka:) ja juz nie wiem ,powiedzcie mi jak juz wyjdzie ten testo owulacyjny pozytywny to kiedy najlepiej sie przytu;lac?? bo ja juz glupieje czy jak wychodzi pozytywny to znaczy ,z owulka nastapi w ciagu 24-36 godz. czyli od tego czasu trzeba sie kochac przez 3 dni ... zwariowac mozna kszewuszko a co tam u ciebie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no u mnie rano jak wstalam ok 7:) najwiecej u nas to bylo w nocy -12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz faktycznie popsuty:-P hihihi... u nad teraz jest -12 ja juz leze w lozku brzuch mam scisniety nabrzmialy przez ta cholere @ jest tu kto??? silka ty wieczorami czasem jestes;-) jak nie to chyba ide spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×