Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość maagda123
Griszankaanka doskonale wiem co masz na myśli. Też miałam taki okres, w którym gdziekolwiek bym się nie obróciła pytali o ciążę. Dołujące niestety, ale zbywaj ich odpowiedziami typu "jak przyjdzie pora" itp. Kto wie, ten cykl się jeszcze nie skończył, być może on okaże się tym szczęśliwym:)) Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Na kiedy dziewczynki macie planowaną @?? Życzę wszystkim, żeby nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Pisałam tutaj od początku tego tematu...ale widzę,że chyba nie ma dziewczyn z którymi pisałam.Jeżeli czasami tu wchodzicie to się odezwijcie. Bezikmalinowy Ulęgałka Silka Kszewuszka Kania86 Patra24 Misia2889 Małpka24 Biegaczka Maja8626 dorotq śliwka Pewnie o kimś zapomniałam więc przepraszam:)Piszcie co tam u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Po długiej przerwie i ja się melduję :) Czapus wielkie gratulacje!!!!! U mnie bez zmian....znowu torbiel buuuu...mam przepisane tabletki anty... Za tydzień kończę 2 paczkę i ode mnie zależy czy mam wziąć 3.Nie wiem co mam zrobić...Z jednej strony bym wzięła ale z drugiej to znowu cały miesiąc.I mam mętlik w głowie echhhh. Pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka przed Tobą trudna decyzja, z jednej strony chyba lepiej do końca zwalczyć torbiel, a z drugiej rozumiem każdy kolejny cykl starań jest frustrujący. To czekanie będzie @ czy nie, kolejne testy... masakra...a Ty biedna świadomie będziesz musiała podjąć decyzję o kolejnym opóźnieniu starań... obyś podjęła dobrą decyzję. Albo zmuś lekarza, aby podjął za Ciebie decyzję w końcu od tego powinien być lekarz, czemu Ty masz o tym decydować i się łamać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. kruszynko witaj :-* co tam u ciebie? jak dzidzia:-D ktory to juz tydzien? kszewuszko :-*:-* ja nie wiem kiedy mam miec termin @ mnie jak sie pytaja kiedy drugie dziecko albo czemu nie mamy jeszcze to mowie wprost ze to nie takie proste.wali mnie to ho pomysla dzoewczyny cos wam napisze : kupilusmy sobie mlynek do kawy i kawe ziarnista.wiec wczoraj zrobilam sobie pilling z kawy swierzo mielobej.wow no fantastyczny.mowie wam skora na calym ciele a jak aksamit.nie spodziewalam sie takiego efektu. pozdrawiam was. yhy wlasnie obliczylam i u mnie 11dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) czytam was cały czas ale nie pisze bo nima o czym , Czapus gratulacje ❤️ pozdrawiam was wszystkie i mocno tulam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i Ja się melduje:):):) Czapus gratuluje:)Bardzo się ciesze:)🌻 Kruszynka co tam u Ciebie??:) U mnie 32 tc:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kruszynka wywołala mnie wiec i ja sie melduje :) Jestem podczytuje was czasmi, ale czasu brak , u mnie bez zmian , ciagle czkam na list ze szpitala zeby porobili mi te badania nie wiem ile jeszcze bede czekac ale wiem e troche to trwa :/ Z reszta po staremu wczoraj zakonczylam sesje egzaminacyjna i czekam na wyniki , wiec pierwszy rok zaliczony , staranka zawieszone do momentu az nie porobia mi tych badan , bardzo bym chciala byc juz mama ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie w tej chwili miec dzidzusia moj w tym roku awansowal juz trzy razy a co za tym idzie ma wiecej pracy wiec wiecej go nie ma w domu jak jest a we wrzesniu czeka go kolejny awans wiec nie mam pojecia gdybys my teraz mieli dziecko to niania by sie nim zajmowal a nas ono by widzialo od swieta ma straszny metlik w glowie :/ja spedzam czas na nauce i na wlasnych przyjemnosciach aby tyle nie myslec o dziecku , ale jak tu nie myslec brat ma rocznego synka wiec go rozpiszczam i cala milosc przelewam na niego , moja 4 lata mlodsza siostra jest w ciazy w lipcu rodzi wiec ciesze sie ich szczesciem i rozpiszczam ich maluchy (siostry nie narodzone jeszcze) a ja zkompletowalam jej cala wyprawke i pomoglam jej aby ona miala lzej a zakupy dla jej dziecka sprawily mi duzo przyjemnosci bo chociaz nie moje to i tak radosc ze jej sie udalo i nie musi stac na takim rosdrozu jak ja. Dookola mnie same dzieci w rodzinie prawdziwe Babyboom i tez kazdy sie pyta kiedy my ale ja im w prost mowie jaka jest sytuacja w dupie to mam wiec juz troche mniej pytan zadaja , ostatni byla moja tesciowa i zawsze mowial ze chce juz byc babcia ale od kiedy powiedzialam jej prawde nie schodzi na temat dzieci jest wspaniala kobieta i doskonale mnie rozumie ...ale sie rozpisalam sorrki :P czapus Gratuluje ci w koncu sie udalo dbaj o siebie i zycze ci spokojnych 9 miesiecy :) :* Beziki kochana 🌼 Krzewuszka 🌼 Pozdrawiam was wszystkie dziewczynki zycze wam cierpilwosci i tlustych dwoch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kruszynka wywołala mnie wiec i ja sie melduje :) Jestem podczytuje was czasmi, ale czasu brak , u mnie bez zmian , ciagle czkam na list ze szpitala zeby porobili mi te badania nie wiem ile jeszcze bede czekac ale wiem e troche to trwa :/ Z reszta po staremu wczoraj zakonczylam sesje egzaminacyjna i czekam na wyniki , wiec pierwszy rok zaliczony , staranka zawieszone do momentu az nie porobia mi tych badan , bardzo bym chciala byc juz mama ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie w tej chwili miec dzidzusia moj w tym roku awansowal juz trzy razy a co za tym idzie ma wiecej pracy wiec wiecej go nie ma w domu jak jest a we wrzesniu czeka go kolejny awans wiec nie mam pojecia gdybys my teraz mieli dziecko to niania by sie nim zajmowal a nas ono by widzialo od swieta ma straszny metlik w glowie :/ja spedzam czas na nauce i na wlasnych przyjemnosciach aby tyle nie myslec o dziecku , ale jak tu nie myslec brat ma rocznego synka wiec go rozpiszczam i cala milosc przelewam na niego , moja 4 lata mlodsza siostra jest w ciazy w lipcu rodzi wiec ciesze sie ich szczesciem i rozpiszczam ich maluchy (siostry nie narodzone jeszcze) a ja zkompletowalam jej cala wyprawke i pomoglam jej aby ona miala lzej a zakupy dla jej dziecka sprawily mi duzo przyjemnosci bo chociaz nie moje to i tak radosc ze jej sie udalo i nie musi stac na takim rosdrozu jak ja. Dookola mnie same dzieci w rodzinie prawdziwe Babyboom i tez kazdy sie pyta kiedy my ale ja im w prost mowie jaka jest sytuacja w dupie to mam wiec juz troche mniej pytan zadaja , ostatni byla moja tesciowa i zawsze mowial ze chce juz byc babcia ale od kiedy powiedzialam jej prawde nie schodzi na temat dzieci jest wspaniala kobieta i doskonale mnie rozumie ...ale sie rozpisalam sorrki :P czapus Gratuluje ci w koncu sie udalo dbaj o siebie i zycze ci spokojnych 9 miesiecy :) :* Beziki kochana 🌼 Krzewuszka 🌼 Pozdrawiam was wszystkie dziewczynki zycze wam cierpilwosci i tlustych dwoch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kruszynka wywołala mnie wiec i ja sie melduje :) Jestem podczytuje was czasmi, ale czasu brak , u mnie bez zmian , ciagle czkam na list ze szpitala zeby porobili mi te badania nie wiem ile jeszcze bede czekac ale wiem e troche to trwa :/ Z reszta po staremu wczoraj zakonczylam sesje egzaminacyjna i czekam na wyniki , wiec pierwszy rok zaliczony , staranka zawieszone do momentu az nie porobia mi tych badan , bardzo bym chciala byc juz mama ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie w tej chwili miec dzidzusia moj w tym roku awansowal juz trzy razy a co za tym idzie ma wiecej pracy wiec wiecej go nie ma w domu jak jest a we wrzesniu czeka go kolejny awans wiec nie mam pojecia gdybys my teraz mieli dziecko to niania by sie nim zajmowal a nas ono by widzialo od swieta ma straszny metlik w glowie :/ja spedzam czas na nauce i na wlasnych przyjemnosciach aby tyle nie myslec o dziecku , ale jak tu nie myslec brat ma rocznego synka wiec go rozpiszczam i cala milosc przelewam na niego , moja 4 lata mlodsza siostra jest w ciazy w lipcu rodzi wiec ciesze sie ich szczesciem i rozpiszczam ich maluchy (siostry nie narodzone jeszcze) a ja zkompletowalam jej cala wyprawke i pomoglam jej aby ona miala lzej a zakupy dla jej dziecka sprawily mi duzo przyjemnosci bo chociaz nie moje to i tak radosc ze jej sie udalo i nie musi stac na takim rosdrozu jak ja. Dookola mnie same dzieci w rodzinie prawdziwe Babyboom i tez kazdy sie pyta kiedy my ale ja im w prost mowie jaka jest sytuacja w dupie to mam wiec juz troche mniej pytan zadaja , ostatni byla moja tesciowa i zawsze mowial ze chce juz byc babcia ale od kiedy powiedzialam jej prawde nie schodzi na temat dzieci jest wspaniala kobieta i doskonale mnie rozumie ...ale sie rozpisalam sorrki :P czapus Gratuluje ci w koncu sie udalo dbaj o siebie i zycze ci spokojnych 9 miesiecy :) :* Beziki kochana 🌼 Krzewuszka 🌼 Pozdrawiam was wszystkie dziewczynki zycze wam cierpilwosci i tlustych dwoch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale cos mi sie zablokowalo i wyslalo trzy razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no i moja nadzieja umarla dzis smiercia naturalna, zaczynam nowy cykl...i znowu kolejny miesiac bedziecie czytaly jak uzalam sie nad soba, przepraszam Was ;( Strasznie mi smutno i przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko melduje sie i ja !! U nas ok moj Michas ma juz 2 miesiace i 11 dni. Kochany jest. Niestety walczymy z wyjatkowo upiornymi kolkami, oczywiscie zadne dostepne na rynku cud-kropelki nie dzialaja, ale dajemy rade. Z czasem srednio ale zagladam tu do Was czesto, zycze wszystkim powodzenia. Kszewuszko ja bym wziela kolejne opakowanie. Miesiac szybko zleci, a bedziesz do konca wyleczona. Hanakali i Czapus gratuluje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wywołałam dziewczyny:)Szkoda,że Ulęgałka,Biegaczka reszta dziewczyn się nie odzywa... U mnie wszystko dobrze:)To już 28 tydzień-ale ten czas leci:)Mała już ponad 1 kg waży.Patra gratuluję synusia:)Reszta dziewczyn pamiętajcie,że nie wolno się poddawać...ja się nie poddałam i po ponad dwóch latach starań wreszcie się udało:)Teraz mam coraz mniej czasu,bo przygotowań do przyjścia na świat Małej jest pełno:)Cały czas zakupy,pranie itp.:)Będę się czasami odzywać:)Pozdrawiam i całuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Witam :) Dawno się nie odzywalam, ale cały czas was czytam;) U mnie 12 dc. I chyba jest owulka. Zaobserwowałam to po śluzie, bo jest rozciągliwy i jest w nim sporo krwi. Rano było przytulanie, choć nie wiedziałam, ze będzie owulacja. Bo śluz owulacyjny pojawił się dopiero około 15. Jak myślicie....poprzytulać się jeszcze wieczorem, żeby były większe szanse??? Doradźcie mi..Proszę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA 91
Cześć dziweczyny :) zaczynam starania o dzidziusia i juz nie mogę się doczekać kiedy to nastąpi. Jak myślicie zaczać już zażywać kwas foliowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Mereszka pewnie, że działaj:D W końcu nie zaszkodzi a może tylko pomóc:)) Isia jak najbardziej zacznij zażywać kwas foliowy, zaleca się stosować go nawet 6 miesięcy przed ciążą więc nie ma na co czekać:) Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamom i tym przyszłym:) Wasze wiadomości są naprawdę budujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka przytulajcie się, na pewno nie zaszkodzi :) Isia kwas foliowy ogólnie jest potrzebny w diecie,nie tylko w ciąży więc jak najbardziej możesz go zażywać. Mi nawet lekarz mówił, żeby zacząć 3 miesiące przed planowanym zajściem. I tak już biorę kwas foliowy od grudnia :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki! Mereszka dzialaj, powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA 91
Ja co prawda dopiero czekam na @ żeby móc po niej zacząć starania i już nie mofgę się doczekać. Tylko mam problem ona nie chce przyjsc. Powinnam dostać @ 10.05.2013 a tu już mamy 22. Zdażały mi sie przesunięcia ale nie tak długie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mnie co prawda nikt nie wywołał ale przypominam o sobie:) Kochane....dzisiaj zobaczyłam dwie kreski na teście!:D boje się strasznie, pobolewa mnie brzuch, czuję się jak na @...nie wiem co myśleć nie chce sie nakrecać:( zrobiłam 3 testy i na wszystkich widoczna druga krecha....nigdy tak nie miałam a staram sie juz 18 cykl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Teacherka moje ciche Gratulacje nareszcie i Tobie sie udalo , jak masz mozliwosc to zrob bete . Wszystko bedzie dobrze tulam cie mocno buziaczki ;* , strasznie sie ciesze ze tobie sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherus zostalas wywolana ale mentalnie ;) myslalam o Tobie i nawet chcialam zaczepiac na FB i pytac co slychac... GRATULUJE Kochana!!!! ciesze sie strasznie i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze... jak troche boli to normalne ale jak mocniej to wez nospe... i pisz koniecznie jak juz bedziesz po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to ból delikatny bardzo, do wytrzymania spokojnie bez leków, ale mimo wszystko czuję się jak przed @, strasznie mi gorąco, pocę się, duszno mi....nic na razie nie robię, czekam kilka dni - co ma być to będzie, nie chce siać paniki a potem się rozczarować :( poczekam kilka dni, jak nie dostanę @ to się zapisze do lekarza, na razie się wpatruje w testy....nie wierze no.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to ból delikatny bardzo, do wytrzymania spokojnie bez leków, ale mimo wszystko czuję się jak przed @, strasznie mi gorąco, pocę się, duszno mi....nic na razie nie robię, czekam kilka dni - co ma być to będzie, nie chce siać paniki a potem się rozczarować :( poczekam kilka dni, jak nie dostanę @ to się zapisze do lekarza, na razie się wpatruje w testy....nie wierze no.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka gratuluję i ja 😍 jeśli czujesz się jak na @ to też dobrze -ja np tak się czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka gratuluje:)❤️Jak czujesz się na @ to dobrze Ja czułam sie tak samo miałam wrażenie że zaraz dostane@:)Bolało podbrzusze i jajniki:Ciesze się bardzo!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA 91
Gratuluję tym które są już w ciąży i trzymam kciuki za te które tak jaj ja się starają lub zaczynają :) ja tak jak już wspominałam oczekuję na @ aby móc zaczać próby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka GRATULACJE!!!! Zobaczysz wszystko bedzie ok!!! Ale super ze wreszcie cos sie u nas na forum ruszylo, to ktora nastepna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×