Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość oczekująca-szczesliwa26
Część mam pytanie 20 @ pszyszla i w czoraj było koniec a dzis mam taki śluz duży kiedy mam zacząć starania dodam ze nie miałam 5 miesięcy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca mysle ze to normalne.ja po @ tez mam duzo sluzu wyglada jak plodny.najlepiej rob testy owul.albo tempke mierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
hej kobietki wczoraj rano wymiotował podbrzusze bolało cały dzin zrobiam test 29 dzien cyku test negatywny :( dziś nadal boli podbrzusze @ ma być 31 czyli jutro bo ze sobie popatrzyłam i myslam ze dzis jest mi nie dobrze i dziwnie sie czuje mysicie ze test mugł sie pomylić czytałam na innych forach że czasem test sie myli i dziewczyny 2 ub 3 dni przed okresem miały negatywny a 1o dni po spodziewnej @ pozytywny co o tym myśicie proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak, Jak ja Cię rozumiem - mnie też leki na alergię nie pomagają :( Ale dzisiaj po deszczu trochę lżej :) Co do negeatywnych testów podczas wczesnej ciąży - cóż, mojej pryjaciółce test wyszedł dopiero pod koniec drugiego miesiąca, chyba w 7 tyg. Wiedziała, że jest w ciąży, ale testy co kilka dni wychodziły jej negatywne. Lekarz dopiero potwierdził ciążę. A umnie kolejna porażka. Ja jestem chyba jakaś inna. Mierzę temp w tym cyklu, choć jestem pod wrażeniem mojej samodyscypliny i mierzę ją o tejsamej porze, temp., to i tak niczego nie pokazuje. Nie pokazała owulki - skoczyła dopiero na trzeci dzień po. Od dwóch dni plamię i w zasadzie dzisiaj dostałam @, a temp. nadal wysoka... I gdzie tu logika??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki już mi trochę lepiej, wczorajszy wypad w góry zdecydowanie mnie odstresował i naładował pozytywną energią. anetko7 chyba żadna z nas Tobie nie pomoże, jedyne co mogę Ci poradzić to trochę cierpliwości. Wiem, że to trudne, bo chciałabyś wiedzieć już i doskonale Cię rozumiem, bo najgorsze jest to czekania..., na testy zdecydowanie za wcześnie.. Kiedy masz termin @ ?? Życzę Ci jak najlepiej, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej pojsc na bete. griszanka no moje wykresy na owu byly ladne.ale co z tego.ale sa dzirwczyny co maja juz 50 ktorys dzien cyklu i nawet owulki nie wyznaczyl.lo matko ja bym zwariowala ;-) ja nie mierze juz nic. wiecie dzisuaj jest 17 dzien jak nie pale :-D ale po tym desmoxanie mam twardy sen.jak zasne to jak kamien spie.a wczesniej to ja kazdy szmer slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula jak ja ci zqzdroszcze ze bylas w gorach ;-) szkoda ze nie mieszkam blizej gor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
paula__ @ mam jutro ale czuje że boli mnie brzuch chociaż troszkę innaczej niż na @ okaże się ale dzięki wam się nie martwię w końcu to 1 pełny cykl starań wszystko przed nami teraz biorę się za diete i cwiczenia zawsze to coś dla ciała i duszy a staranka no cóż przyjemniusie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
dodam że cykle mam nie regularne od miesiąca zażywam kwas foliowy może coś pomoże dziekuje kochana ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aneta wspolczuje niecierpliwosci do niedawna tez tak mialam.przezywalam i testoealam.. i tak 17 miesiecy ehhhh..w koncu przestalam.. to dopiero twoj pierwszy cykl wiec zobaczysz jak to wykancza ale oczywiscie zycze ci zeby sie udalo szybciutko zaskoczyc. ja dzisiaj mam jakies parcie na zarcie ;-) ciagle cos jem...ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
dziwne to wszystko ale coż na nie które rzeczy nie mamy wpływu koleżanka była w 7 tygodniu ciąży i test do tego czasu ciąży nie wykrył rózne przypadki ja też po przestaje na mysleniach bo mówią że czym bardziej sie pragnie to nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.najlepsza antykoncepcja jest chec posiadania dziecka.cos w tm jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
dlatego kochana nie myślimy i bierzemy się do przytulanek ja już nie kontroluje śluzu cyki dni płodnych co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niech któraś w końcu zaciąży,od kiedy jestem na forum (od lutego) jeszcze żadna nie zaszła. Najwyższa pora !! To która pierwsza?? Statystycznie któraś wreszcie musi!! Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta1 daj znać co i jak,jeśli @ nada się nie pojawiła i zrobiłaś teścik. Proponuję Ci znaleźć sobie jakieś zajęcie, które Cię na tyle zaabsorbuje, żeby ciągle nie myśleć i nie skupiać się na sygnałach wysyłanych przez Twój organizm, które mogą świadczyć o ciąży. Ja zaczęłam planować wakacje i to nie na zasadzie, a może będę w ciąży to wówczas wysokie góry odpadają itd. Planuję tu i teraz :) Nie jestem w ciąży i nie wiem czy będę, a jak będę to zmienię plany. Muszę zaplanować kilka tras górskich, znaleźć fajną miejscówę na nocleg (najlepiej blisko wyjścia na szlaki), zaplanować jakieś atrakcje na dni odpoczynku od gór, coś do zwiedzenia itd. Także mam co robić :) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
witam dziś dzien spodziewanej @ a ja czuje że moja jajniki a w szczególnosci jeden urządza sobie niezłą impreze :) bo boli nie samowicie co 5 miniut jestem w wc i sprawdzam czy już jest tan nie wyczekiwana @ ja zaczynam planować dni pisze w notesie mam nadzieje że nie znajde czasu na myslenie o fasolce w czerwcu jade na rocznice ślubu do Pragi na 3 dni żyje wyjazdem no i trzeba kilka kg schudnąć biorę sie za ćw z Ewą Chodakowską płytki Cd kupione pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta7 i jak Ci wyszedł test? Coś czuję, że zrobiłaś :) Wnioskuję po tym jak bardzo jesteś niecierpliwa :) Ja znów sama, mężuś w delegacji, idę zaraz się zrelaksować na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
paula__ kochana nie zrobiłam test pobolewa mnie brzuch i czekam jak nie dostane kilka dni to zrobie test lub bete ale powiem że strasznie mi dzis nie dobrze mdli mnie zobaczymy kilka dni wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca___
Dziewczyny, 5 dni temu powinnam dostać okres. Dzisiaj wieczorem pojawiło się brązowe plamienie (ale bardzo skąpe). Przez ten czas cały czas mam wysoką temperaturę. Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
oczekująca ja nie znam sie szczerze mówiąc ale czytałam na róznych forach że to może być ciąża że kobitki tak miały ale nie chce wprowadzić w błąd a robiłaś test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca - zrób test, Anetka - Ty też. Mam przeczucie, że Wy w tym miesiącu podniesiecie nam statystykę. Ja jeszcze jutro mam wziąć duphaston, ale już dzisiaj dostałam pełnowymiarową @ - od trzech dni plamiłam, a miałam cichą nadzieję, że może tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka przykro, że się nie udało :( Przyjdzie czas, że Ty podreperujesz nasze statystyki ;) u mnie jeszcze 3 dni do @... czas coraz bardziej mi się dłuży, na szczęście nie dysponuję już żadnymi testami, bo już bym próbowała... hehehe. Ignoruję wszystkie mniej lub bardziej wyimaginowane sygnały od mojego organizmu. Cieszę się, że jeszcze tylko jutro idę do pracy i 5 dni wolnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
griszanka przykro mi :( ale na pewno następnym razem się uda trzymam kciuki kochana wczoraj powinnam dostać @ ale cisza , brzuch boli pewnie przyjdzie jędza z opóźnieniem brzuch w sumie nie boli ale tak kuje czas pokaże nie kupuje testu ani nie testuje poczekam robienie testu strasznie dużo mnie kosztuje uczuciowo cała drżę przy jego robieniu i zawsze płacze a testów z I krechą było już z 10 ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta wiem o czym mowisz ;-) u mnie doszlo do tego ze gspilam sie w ten test i doszukiwywalam sie II kreseczki.trzymalam test ze 3 dni zanim go wywalilam bo myslalam ze sie pojawi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
dokładnie widze ze mnie rozumiecie nie pomyslalabym że to wszystko bedzie mnie tyle nerwów kosztować choć nie mogę pojąć ze jednym kobietą wytsarczy jeden stosunek nie zawsze w dni owulki i są w ciąży a my kontrolujemy patrzymy sprawdzamy staramy sie fizycznie i psychicznie inic z tego ale cóż takie życie ale wieże w głebi serduszka że uda nam sie wszystkim ja mam test z soboty i teraz sprawdzałam czy jest jeszcze może cien II kreseczki ha ha ale nie pojawiła sie zastanawiam sie czy pozycja w jaki sposub sie przytulamy jest odpowiednia zapytałam swojej gin i powiedziała ze 92 % kobiet ma skrzywienie kości ogonowej i cięzko bedzie im zajć w ciąże po" Bożemu" dla tych kobiet poleca sie kochanie od boku lub od tyłu nawet zanam przypadek moja kuzynka starała sie po bożemu ale pewnego dnianiemiala ochoty i mąż ją wzioł od boku i pach po 3 tygodniach II kreseczki mówią ze dobrze jest chwilke z tym poleżeć a nie biegnąć od razu sie kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnie smiesza te wszystkie wygibasy ale wczesniej probowalam od tylu, z boku, z nogami do gory i inne takie cuda a potem pukalam sie w glowe z pytaniem co ja wlasciwie robie...bo tak naprawda liczy sie spontanicznosc, duzo milosci i nie myslenie o tym ze to musi byc ciaza. Tak zaszlam wlasnie w pierwsza i nawet nie pamietam w jakiej pozycji to bylo bo co innego sie dla mnie wtedy liczylo :) A mylam sie zawsze ze wzgl higienicznych i dla wlasnego komfortu. Teraz probowalam lezec na brzuchu chwile potem pol godz i nic. Girszankaanka jak tam alergia? Moze to glupio zabrzmi ale cieszy mnie to ze u nas pochmurno i chlodno bo az tak sie nie mecze. Paule podziwiam za dobre podejscie! Chyba musze sie na Tobie zaczac wzorowac! To moj szosty cykl staran i czas zmienic swoje nastawienie. Trzymam kciuki zebys wytrwala i zycze udanego wypoczynku w gorach a jak wrocisz na pewno bedziesz miec wiecej poweru na staranka :) Dla wszystkich pozostalych Staraczek zycze milego dzionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak, ja też cieszę się z niepogody. W końcu mam normalne oczka, a nie jak królik :D Paula- ty kochana masz 5 dni wolnego, zazdroszczę. Ja w czwartek pracuję, nie wiadomo, być może jeszcze w sobotę - szczęściem odpuścili nam środę :). Poleniuchuję hihihi. Między kropelkami deszczu pobuszuję w ogródku, trzeba kopać, grabić, siać i sadzić. Sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w temacie starankowym. Tempka spadła - 2 dzień @ (to chyba trochę późno na spadek tempki) A teraz czas na moje przemyślenia. Co ze mną zrobiło oczekiwanie na dziecko? Już przeszło 3 lata staramy się o bobasa i to długotrwałe pasmo niepowodzeń katastrofalnie wpłynęło na atmosferę w mojej sypialni. Już nie kochamy się jak kiedyś, brak jest "tego czegoś". Mam wrażenie, że brak powodzenia przez tak długi czas, właśnie "to coś" zabiło... I wiecie co, przychodzą "te dni", a mi się po prostu nie chce. Raz przeszło mi przez myśl "przykry obowiązek" czyli "nie chcę, ale muszę, bo chcę" .Wtedy poczułam się podle i było mi wstyd przed mężem i samą sobą - koszmar. Jak ja mogłam tak pomyśleć, przecież kochm tego faceta, jak ja mogę....??? Płakać mi się chce jak sobie o tym pomyśle. Często ze sobą rozmawiamy o sexie, o nas, o staraniach. Staramy się być ze sobą szczerzy, ale najtrudniej przynać się przed sobą. Długo się do tego nie przynawaliśmy, ale okazuje się, że każde z nas obwinia siebie za taki stan rzeczy i myślę, że to też negatywnie wpływa na nasze życie intymne. Niby nie chcemy myśleć o tym, że może to zbliżenie skończy się szczęśliwie, czyli ciążą, ale to jest silniejsze od nas, nie jesteśmy w stanie skupić się w 100% na porzyjemności i na sobie. Już jestem tym wszystkim po prostu zmęczona. Jak sobie z tym wszystkim radzić... Wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
griszanka kochana doskonale cię rozumiem i podziwiam wilki ukłon dla was kochani u mnie w sypialni też nie za bardzo mąż mówi że świruje i codziennie jestem w ciąży od kąt staramy się na całego podchodzę inaczej do zbliżenia bo jeśli mój mąż ma ochotę a ja nie było tak kilka razy to i tak mówię zrobię to na odpierdziel bez emocji bo zajdę w ciąże nie da się tak do tego trzeba miłości i żyć tylko tą chwilą i nie dobierać sobie do głowy , rozmawialiśmy na ten temat i powiedział mąż że nie chce tak o choć bo mam dni płodne a ja go rozumiem dlatego poprzestaje obliczać dni owulki i śluzy tempki i td i tp kochamy się i chcemy by to nas połączyło i sprawiło przyjemność nie martw się na pewno niedługo uda się każdej i nie będziemy już tu pisać bo każda zajmie się maleństwem ja dziekuję wam za to że jesteście nie mam nikogo bliskiego po zabiegu ginekologicznym moja mama stwierdziła ze jestem bezpłodna nie mam z nią dobrego kontaktu i przysięgłam ze nie pozna mojego dziecka ale jak robię test i widzę I kreskę przypominają mi się jej słowa na szczęście ginekolog bada mnie często i mówi ze jak na 24 lata to tam w środku jest cycuś malina i na pewno będzie kiedyś fasolka bo od tego czasu mineło 7 lat i wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×