Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość aneta7
w niedziele powinna być @ a dziś środa i cisza brzuch mnie nie boli tylko strasznie sutki zobaczymy a jak narazie ciesze sie wolnym buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka niestety trzeba się wyluzować i nie myśleć obsesyjnie o ciąży, ale jak to zrobić nie wie nikt. Bynajmniej nie na tym forum, bo tu się wszystkie nakręcamy, z każdym cyklem starań coraz bardziej. U Ciebie trwa to 3 lata więc niestety doszło do takich problemów w sypialni...obawiam się, że przy takim okresie starań to jest niestety normalne. Dobrze, że umiecie o tym szczerze porozmawiać to ważne. chcecie dziecko i nawet jak nie ma ochoty na sex to rozumiem, że czujecie się w obowiązku, żeby nie stracić "tego dnia". Wiem, że pewnie masz z tego powodu wyrzuty, ale chyba inaczej się nie da, szczęściu trzeba dopomóc zwłaszcza w dni o większym prawdopodobieństwie zajścia w ciąże. Myślę, że nie Wy jedni tak postępujecie. Pozostaje Wam sex na luzie w dni niepłodne, wtedy wiesz, że poza przyjemnością nic z tego nie będzie więc będzie bez tzw. "napinki". A w te "przymusowe dni" możesz spróbować z jakąś extra wyzywającą bielizną, do tego lampka szampana na wyluzowanie. Faceci są wzrokowcami, a Ty też poczujesz się atrakcyjniejsza i bardziej sexi w nowej bieliźnie, a jak jeszcze zobaczysz jak na męża to podziałało to się wyluzujesz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta7 trzymam mocno kciuki i już nie mogę się doczekać kiedy zrobisz teścik - daj natychmiast znać :) u mnie dziś 28 d.c. i tempka spadła - także wszystko na temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powód oczywiście kolejna @ odechciewa mi się wszystkiego, to jest na prawdę frustrujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
przykro mi kochana tak strasznie nie smuć się na pewno tym razem się uda u mnie cisza 4 dzień i nic ale też czuje że pewnie franca przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bylo mnie jeden dzien a tu taki temat! :) Nie bede sie rozpisywac bo juz paula wszystko ladnie napisala. Ale rozumiem girszankaanka o czym mowisz. Ja na szczescie jeszcze nie jestem na tym etapie ale tez jak przychodza te dni i trzeba sie poprzytulac a my nie mamy ochoty to robimy to z przymusu. Moj m narazie to rozumie...co bedzie potem nie wiem. Po kolejnym pol roku staran moze byc ciezko. Czasami zastanawiam sie czy po takim sexie na sile moze byc ciaza. Bo nie ma w tym przyjemnosci, nie wytwarza sie odpowiedni sluz, przynajmniej u mnie, wszystko robione jest mechanicznie...nie wiem. Nie ma tu dorotq ona tez sie dlugo stara i pewnie napisalaby cos od siebie na ten temat. Podsumowujac mysle ze kazda dlugodystansowa staraczka przechodzi przez to samo. Paula ja plakalam 7 dni temu z tego samego powodu! Nie jestes sama i to ma Cie trzymac przy nadziei i pchac do przodu!!!! O i ciesz sie z wolnych dni bo ja tez dzis pracuje i bardzo Ci zazdorszcze wyjazdu ;) Moj maly dzis u babci a nie w przedszkolu wiec po poludniu bede miec chwile dla siebie i planuje wreszcie sie wyluzowac, zajac sie moim spracowanym m i nie myslec o starankach :)...zreszta i tak go nie bedzie w dni plodne wiec maj spisuje na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i do Anety7...blagam Cie dziewczyno zrob test bo umre z ciekawosci!!!!:) :) ;) Bo jestem niemalze pewna ze jestes w ciazy! Ale bedziesz miec super rocznice slubu zobaczysz tak cos czuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaa1
Tutaj beznadziejna pogoda jak na weekend majowy. Jedyne słońce to iskierka nadziei, ze w tym cyklu się uda (dzis 15 dzień). Wczoraj trafiłam na fajnego bloga..nie wiem ile dziewczyna ma lat ale przechodzi przez to samo co my.. jakzajscwciaze.pl Strasznie frustrujące bywają te przytulanka jak w zegarku...Też mam podejrzenia co do efektywności śluzu przy takiej okazji. Bo co innego to wyprodukowac śluz ze względu na ekcytację i podkręcenie grą wstępną ipt a co innego hasło: no to co ? działamy? - Pewnie działamy! No to choć.. Pocieszam się jedynie, że ten śluz płodny skoro stanowi drogę dla plemników do komórki jajowej to powinien być w głębszych obszarach a nie tylko tutaj. Więc może jednak nie jest tak źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Witam was dziewczyny. Dawno nie pisałam, ale cały czas was czytam. Bylam niedawno u gin po raz pierwszy. Tak jak mówiłyście nie bylo się czego bać;) Teraz moge spokojnie chodzić na nastepne wizyty;) Gin powiedział, że jest wszystko wporządku. Nie trzeba się niczego bać. 16 odbiore jeszcze tylko wyniki cytologii. Ja już odpuściłam starania. Co będzie to będzie. Chociaz mam czasami doła, że nie jestem jeszcze w ciązy;( Ale staram się o tym zbytnio nie mysleć...Choć się nie da...!!! aneta7 mam nadzieję, że będziesz w ciąży i zapoczatkujesz , że kolejne z nas też pójdą za Toba i będziemy nosić pod serduszkiem male maleństwa. Trzymam za nas kciuki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
kochana przyszłe mamusie strasznie mi miło że was mam i że znalazłam to forum też mam cichą nadzieje że fasolka jest u mnie pod serduszkiem w poniedziałek jak @ sie nie pojawi pójdę na bete lub zrobie test dziś 34 dzin cyklu dziś brzuch nie boli jak na małpe kuje mnie z lewej strony cały czas mam wrazenie że dostałam okres ale nic z tego ale czuje sie nie higienicznie i nosze wkładnki bo co chwile mam mokro dziwne i te strasze żyły na piersiach nawet mój mąż zauważył czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka super ze bylas!!! Widzisz przynajmniej wiesz ze jest wszystko ok! :) Mysle ze jeszcze mozna by bylo pobrac krew na hormony. Ale to pewnie wypowiedza sie dziewczyny ktore juz przez badania przeszly. Ja dopiero zapisalam sie na 13-stego do mojej ginki. To juz pol roku staran wiec pora sie zbadac, tak mi sie wydaje. Pozdrawiam Cie i trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny...dołączam do WAS :) ja też czekam na te dwie upragnione kreseczki i tak już 3 miesiać czekam... jak zawsze i w tym miesiacu jest nadzieja :] jestem obecnie w 26dc w niedziele mam nadzieje @nie przyjdzie tak myslalam ze chyba jutro rano zrobie tescik z porannego moczu.... trzymajcie za mnie kciuki ja za Was tez trzymam -pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) nie pisze bo narazie brak czasu.ale jak mam chwilke to czytam was. pojechalismy we wtorek do wawy i tak sobie latamy po niej.wczoraj bylismy w lazienkach kr.bo byla tam imprezka wracajac zalapalismy sie na imprezke SLD hahaha i gral weekend.no i pobylismy chwilke i poszlismy do parku usiedlismy chwilke no i wiecie co moj m zostawil tam aparat o_O odeszlismy kswalek chcialam zrobic fote a tu gdzie aparat? wrocilismy ale na lawce juz go nie bylo.ale bylam zla :-\ no a co do kochania sie na zawolanie bo te dni to masakra :-( moj to nieubi tak zreszta ja tez bo to sztuczne.tak jak piszecie nie moge jakos sie podniecic bo mysle czy sie uda czy nie.dlatego teraz wzielam rzicilam na luz .nie staramy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
ja naprawdę wszystkie was podziwiam bo ja mam pierwszy cały cykl starań i już świruje a jak słyszę pół roku rok lub kilka lat to ja już zwariuje , najbardziej bolą docinki rodziny rok po ślubie i nie macie dziecka ale nie mówimy ze sie staramy bo może nie uda się kilka miesięcy i dopiero będzie gadaninia moja tesciowa urodziła 9 dzieci jedno zmarło i mówi ze kiedy te 3 dzieci wychowamy ale nie zdaje sobie sprawy ze z tym pierwszym nam nie wychodzi kazdy mysli chłop na babe i dzieci szkoda gadać zobaczymy jak to ze mna bedzie ahhh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
hej dziewczyny dzis poniedzialek i odwiedzila mnie ta franca @ tak ze mi tez sie nie udalo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anetko7 strasznie mi przykro, byłam pewna, że Tobie się udało... ps. dziś sobota nie poniedziałek :) Hehehe, przez ten długi weekend dni się mylą, głowa do góry,kiedyś w końcu się uda, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza, chyba wszystkie się weekendują :) Odpoczywajcie dziewczynki, wszystkim nam się to po pierwsze przyda, a po drugie należy. Cieszę się, że pogoda wreszcie się trochę poprawiła i dlatego dziś wybywam na cały dzień w góry!! Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.no pogoda byla do bani.dzisiaj na koniec weekendu dopiero slonecznie sie zrobilo. ja wczoraj musialam policzyc ktory mam dc bo nawet nie wiedzialam.juz zaczal mnie pobolewac brzuch doolem .niedlugo @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili020606
Witam. Mam okres co 31 dni ostani mialam 12.04. owulacja przypadla na 29 wiec przez 5 dni przed i przez 5 dni po owulacji doszlo do wspolzycia. Wczoraj zauwazylam na bieliznie zabarwiona plame sluzu na brazowo i sie troszke wystraszylam bo z mezem staramy sie o bobaska. Czy to moglo dojsc do zagniezdzenia?? czy to moga byc objawy jakiejs innej choroby?? Ogolnie jakis typowych objawow to nie mam tylko ze czesto chodze siku i duzo wiecej jem. Dzisiaj (czyli 6 dnia od owulacji) rano zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny. Nie wiem czy mam jutro jechac rano na badanie krwi HCG czy czekac do okresu?? Mam nadzieje ze mi podpowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili z wlasnego doswiadczenia ci powiem ze nie ma co sie doszukiwac objawow tylko poczekac.ja swirowalam z objawami ok 2 lat i co miesiac bylam przekonana ze to ciaza. teraz od tamtego cyklu dopiero odpuscilam i jak sobie przypomne to tez mialam zaraz po owulce plamienie brazowe tetaz tez wiecej jem.ale to nie ciaza napewno.nasze organizmy jak sie przyjrzec to wysylaja wiele objawow roznych.i nie majacego nic wspolnego z ciaza. wiec mysle zebys poczekala z testami.jestes dopiero chyba jakis tydzien po owulacji.tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili020606
tak dokladnie. tylko ze juz jestem po jednym poronieniu i boje sie zeby to teraz sie nie powtorzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq widzę, że na prawdę się wyluzowałaś, skoro musiałaś liczyć, który to dc?? Wow, gratuluję !! Mili020606 Tobie radzę zaczekać, ja od niedawna się staram, ale już 3krotnie przeżywałam rozczarowanie i to jest straszny zawód, poczekaj spokojnie do terminu @. Jak się uda SUPER, teraz nawet jak test wyjdzie negatywny będziesz sobie nadal wkręcała, że to dlatego, że go za wcześnie zrobiłaś. Proponuję poczekać, uwierz nam tu obecnym, każda z nas to przerabiała... ale wiem, że człowiek uwierzy dopiero jak przekona się na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Witam wszystkie staraczki ;) Ładny dzień dzis u mnie i od razu lepszy nastrój ;) Ja już się wyluzowałam. Nie licze dni cyklu, nie wyliczam kiedy może być owulka. Na śluz tez nie zwracam zbytnio uwagi. Co będzie to będzie. Może akurat coś sie uda jak nie będę o tym tyle myślała. A jak tam u was?? Biore się teraz za ćwiczenia i zdrowe jedzenie. Trzeba jakoś wyglądać na lato;) Życze wam miłego dnia kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Wrocilam ;) Dlugi weekend minal pracowicie. Zamiast pielic w ogrodku na wsi to jezdzilismy bo a to pogrzeb a to urodziny babci w wawie (dorotq my wczoraj w lazienkach bylismy pierwszy raz od czasow dziecinstwa chyba, maly karmil kaczki i wiewiorki, ladna pogoda byla na szczescie), jedyny dzien relaksu to byl pt jak bylismy w zwierzyncu. Podsumowujac nic nie odpoczelismy a jeszcze jutro moj m wyjezdza na tydz ja bede miec akurat owulke wiec rece mi kompletnie opadly jestem taka wsciekla...az nie chce mi sie testow owu robic...Oczywsicie na urodzinach babci rodzina nas napadla kiedy drugie, dlatego dzis kompletny dol...ide do mojej ginki 13-stego i niech mnie przepada bo ja juz nie wiem co robic ;( fajna dzis pogoda, buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaa1
Hej dziewczyny. A ja jestem już w 20 dniu cyklu, starania za nami .. Chciałabym wrzucić na sławny luz i czekać spokojnie na rozwój wydarzeń ale nie mogę przestać myśleć o tym czy może w końcu się udało...Zeby pomóc sobie a i ubarwić starania wszystkim innym założyłam przez weekend stronę jakzajscwciaze.pl , zapraszam serdecznie. Jest tam pamiętnik, który już wcześniej zaczęłam pisac a także będę dodawać wyselekcjonowane artykuły w interesującym na stemacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
hej dziewczyny ja już po @ ale za to mam strasznie dużo przezroczystego śluzu pierwszy raz w życiu , mam pytanko czy wy bierzecie coś by poprawić śluz słyszałam o wisiołku czy cos takiego pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa1 wiem, że to był długi weekend, ale żeby taką stronę zrobić w tak krótkim czasie?? Masakra !! Co za sposoby na umieszczenie reklamy , a po co ta cała historyjka o 20tym d.c. itd.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. duszak my wczoraj pojechalismy rowerami do lasu kabackiego.tam min.palilismy ognisko i kielbaski pieklismy :-D u mnie dzisiaj jak liczylam to chyba 27dc i nie mam zielonego pojecia kiedy @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta z wlasnego doswiadczenia ci powiem ze mi wiesiolek pomagal ale po nim mialam bardziej obfite @ i bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×