Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Joannaaaa
Paula a jak z temperatuta?? jeżeli był skok to wtedy pekł pęcherzyk.. :) mierzysz sobie temp?:):* u mnie tem świruję.. ale to pewnie dlatego że jestem chora.. i głólwno w tym cyklu wyjdzie..;/ wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula- moj teraz bierze mace (poczytaj sbie jakie ma dzialanie ;) ),magnez i wit.C ja biore wit.C mace kwas foliowy a i wiesiołek n sliz ale jestem wsciekla bo sluzu brak ...:( suchoty mam 11dc do tego test owulacyjny robilam w 8dc i druga kreska wyszla ciut jasniejsza od kontrolnej a dzisiaj 11dc i wogle kreski brak dugiej a tempka 36,8....skoczyla o 2 kreski... no cholera wszytsko idzie nie tak :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 a co tu taka cisza?? michalinka- co tam u ciebie słychac? tzn.u was? :) jak Oluś?? beziku???hello? ehhhh...mało kto tu zaglada ze starej ekipy... paula -kiedy twoj mąż idzie na badanie? ciekawa jestem jak wyjdzie badanie:) daj znac a u mnie od wczoraj cycki bola :(... dzisiaj 12dc i tempka 36.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam cały czas :) u mnie nic ciekawego , czekam na powtórne wyniki b12 jak sie okażą takie same to do hematologa a jak dobre to zaczynam papuniać dostinex , mi też teściki owu wychodzą pozytywne 2 , 3 dni pod rząd, co miesiąc są pozytywne a niedługo 32 cykl staranek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.... Aktywność na forum podupada.... Czyżbyśmy się poddały ??? Ja temp nie mierze bi mi to nie wychodzi, może mam zły termometr? Właśnie jakich używacie? I gdzie mierzycie tempke ? W pochwie? Badanko mąż ma w pt, dam znać czy u nas profertil choć jakość nasienia poprawił, bo ciąży nie spowodował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotq a miałaś lepszy śluz bez zażywania wiesiołka? bo mnie się wydaje, że po wiesiołku miałam go dużo mniej..a powinno go być więcej....a ile tabletek na dzień zażywasz? Ja mężowi daję androvit, 2lub 3 razy dziennie macę i kwas foliowy a sama zażywam femibion natal classic (najwięcej ma składników), magnez i 1 tabletkę macy- ciekawe jakie mąż będzie miał wyniki teraz po tej macy i androvicie.. Beziku poszukaj sobie u siebie w mieście apteki Zdrowit- tam mają najtańszy Dostinex dziewczyny tak z ciekawości zapytam dlaczego robicie testy owu przez kilka dni po pozytywnym ??? ja zawsze robię tylko do momentu uzyskania pozytywnego testu, bo potem to nie ma sensu, tak zresztą jest napisane w instrukcji... a czasem owu się przesuwa, nawet przy krótszych cyklach pozdrawiam serdecznie :-) Poleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polenka- ja biore 2 tab.na raz.wiesiolka. wczesniej byl jakis tam sluz ale bez rewelacji.natomiast jak bralam kiedys wiesiolek to mialam go znacznie wiecej,ale za to mialam mega bolesne i obfite @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Griszankaanka czy Ty miałaś może pobierany wymaz na ureplazmę, mykoplazmę i chlamydię ? nie wiesz kiedy najlepiej zrobić? gdzieś czytałam, że chyba w 2 połowie cyklu? a jakbym poszła np. w 25 dc? a nic się nie stanie jakby doszło do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, tak mialam pobierany wymaz i najlepiej jest pobierac w drugiej polowie cyklu, bo jest mniej sluzu i nie nalezy sikac przez 2 godziny, zeby wynik byl miarodajny, a mocz tez pomaga wyplukiwac te bakterie. Co do ewentualnej ciazy pobranie wymazu nie szkodzi. Pisalam ostatnio o occie jablkowym, pije go od tygodnia i zauwazylam, ze sluzu mam o wiele wiecej, a poza popijaniem wody z octem jablkowym niczego nie stosuje. Albo to przypadek albo naprawde dobrze na mnie dziala. Poza tym dziewczynki stracilam nadzieje, ze sie uda w najlblizszych miesiacach. Zaczelam zaglebiac sie w temat IVF i jestem w szoku - doczytalam, ze na IVF z dofinansowaniem czeka sie rok od momentu zakwalifikowania, wiec nie ma na co czekac z wizyta kwalifikacyjna. Na koniec miesiac bede sie rejestrowac na marzec, a potem bedziemy mieli rok spokoju od lekarzy, badan i tego calego stresu - w sumie taka troche wymuszona przerwa. W tym czasie planuje pojawic sie u gina raz na pol roku, zeby skontrolowac, czy polipy nie odrastaja i tyle. Powazniej wezme sie za siebie, schudne bede jezdzic na rowerze i biegac, moze w koncu sie zaszczepie na zoltaczke i usune migdalki. Wiec dziewczynki trzymam za Was kciuki i bede po cichu zagladac co tu u Was sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej griszanka nie myślałam że aż tak się długo czeka:O dorotq u nas hmmm nerwówka ... 2 ząbki się pojawiły ale generalnie jest zdrowy ja może i milczę ale często tu zaglądam :) czapus urodzilas dokladnie 4 miesiące póżniej bo mój też jest z 6 i też 12 jak wy wychodziliśmy do domku :D trzymam kciuki za staraczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej griszanka nie myślałam że aż tak się długo czeka:O dorotq u nas hmmm nerwówka ... 2 ząbki się pojawiły ale generalnie jest zdrowy ja może i milczę ale często tu zaglądam :) czapus urodzilas dokladnie 4 miesiące póżniej bo mój też jest z 6 i też 12 jak wy wychodziliśmy do domku :D trzymam kciuki za staraczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jutro bardzię się opiszę dzisiaj nie mam głowy mały nas wykańcza.... a raczej jego zęby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalinka- fajnie ,ze sie odezwalas 🌻 uuu..to wspołczuje wam i małemu...a nic nie pomaga ? np.jakies zele? na dziasła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelinka czapus super, że Wam się udało. Griszanka to jest masakra, że tyle się czeka na inv... AŻ ROK......., rzeczywiście znajdź sobie na ten czas absorbujące zajęcia, bo to będzie ciężki okres. Odchudzanie to dobry i absorbujący cel, wymaga też czasu, a rok to tak akurat :) Zaglądaj tu do nas, bo jesteś dobrym duchem tego forum, zawsze służysz radą i można w każdym temacie liczyć na konkretną odpowiedź od Ciebie. Ja mam dziś 21 d.c. i już czuję, że mnie wszystko boli, tak jak zawsze przez ostatni rok starań - już się nauczyłam rozpoznawać te symptomy i nie wmawiać sobie, że to ciąża, także niestety domyślam się co będzie za tydzień... wredna @ Też mam już dość, muszę znaleźć sobie też jakieś zajęcie, bo ostatni rok mija mi od @ do @. Najpierw jest nadzieja, potem starania, potem stres, @, wielkie rozczarowanie, dół, próba zebrania się do walki na nowo, i kolejna nadzieja, starania itd....w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq dostaje camilie na ząbkowanie, żel calgel i bobodent i jeden czopek na noc wiburcol . jutro pojade chyba do lekarza z nim bo straszne rozwolnienie dostal w sobote i do dziś się trzyma :O wiem że przy ząbkowaniu może tak być ale niewiem czy aż tak długo poza tym sama na własne oczy widziałam przy zmianie pieluchy jak dosłownie siknął kupcią i to z takim ciśnieniem że mi piżamę całą pobrudził :O a jego dupcia jakieś 30 cm ode mnie także wyobraź sobie jakie ciśnienie :O ******* pomijam jego zachowanie ........:O:O:O:O:O:O:O ******** paula i tobie też się uda i griszance i dorotq i teacherce bezikowi JESTEŚCIE WSZYSTKIE SILNE I DACIE RADĘ !!!!! Oczywiście i wszystkie inne kobitki których pominęłam :) wybaczcie ale nie mam głowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i swoją drogą ja myślę ze griszanka jak już będzie wiedziała że czeka rok już po kwalifikacjach to na tyle odpuści bo będzie myślała że i tak się nie uda do czasu in vitro ..... i daję głowę że zaciąży :D bo się odblokuje a nie stale monitoring jakie jajeczka temperatura owulacje ... inseminacje ... i kolejny okres..... stale o tym myśli a tak może przestanie :) ******** wierzę w Ciebie :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalinka-ojj to wspolczuje wam...biedaczek..jedz koniecznie do lekarza 🌻 ja od 6 dni na diecie-narazie ok -2kg... ;) zaczynam Dukana...3 lata temu schudlam ponad 20 kg.. no ale rok temu rzucilam fajki i troszke sie przybralo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotq- powodzenia na dukanie :-) ja schudłam już na nim 2 kg i jeszcze 4 kg zostało, 5 lat się staram więc już nawet nie myślę, że dobre odżywianie pomoże zajść ..... a jak jestem szczupła to i szczęśliwa :-) a dukan bezboleśnie pomaga chudnąć na długo, tylko ja nie aż tak restrykcyjnie go przestrzegam, trochę dłuzej trwa ale dieta działa :-) jak sama wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Griszankaakna- dobra rado- bardzo dziękuję za opis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo dukan... też schudlam na nim 15kg :) Michellinko to niezły zbieg okoliczności ;) Ucaluj Oleńka od cioci i Zosi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus ty na dukanie bylas?? ojejku przeciez ty taka szczuplutenka ;) ja schudlam w 4 m-ce 20 kg potem tez chudłam ale zaczeli mi "gadac" zebym przestałą ;) i tak schudlam -25kg...waga sie utrzymywala a jak rzucilam fajki to przyszlo mi ok 8kg i musze je teraz zrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu- ja tez tak restrykcyjnie go nie przestrzegam bo i czasem kawe wypije z cukrem czasem alkohol ;)..a tam ale chydnie sie wazne ,ze wody duuuzo pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq tak, byłam :) troszkę brzuszek chciałam poprawić i nogi. Dla mnie dieta ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to ta dieta tez ok-tylko z rozwaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki czapuś :) też ucałuj malutką :) a jak Zosieńka się sprawuje? daje popalić? no pospać jeszcze pewnie nie jak na cycku jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, może i ja na tego dukana się skuszę... przydałoby się zrzucić parę kilo, od razu człowiek czuje się lepiej jak zrzuci zbędne kilogramy :) Może wraz z następną @ ruszę z Dukanem :) Dziewczyny jestem wykończona, w pracy mam taki zapiernicz, że nie wiem jak się nazywam. Robię tylko najważniejsze, najistotniejsze rzeczy, a reszta leży i czeka na luźniejszy moment, który nigdy nie nastąpi, a przecież też mnie to nie ominie i ta rosnąca kupka dokumentów też w końcu musi zostać ogarnięta przeze mnie...siedzę po 10h dziennie, a roboty przybywa. Mogłabym tam spędzać po 14h i i tak się nie wyrobię, to jest "never ending work". Ach, musiałam sobie ponarzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinko jak milo, ze sie odezwalas 🌻 Ja jestem chora od poniedzialku, a dopiero dzis dostalam sie do lekarza i pierwszy raz od dawna nie ograniczam sie z lekami, zeby sobie ulzyc, nawet przypomnialam sobie, ze mam cirrus na katar, do tego antybiotyk - w koncu jakas normalnosc, szkoda, ze w takiej kwestii :) Apropos tej diety Dukana, jakies praktyczne rady - takie wyniki sa zachecajace. Jeszcze nie mialam okazji sie zaglebic w szczegoly, ale moglabym sie na nia skusic. Nie pamietam kiedy bylam ostatnio na diecie, a na pewno mi sie przyda. Dzieci przez najblizszy rok i tak nie bedzie, wiec moge sobie pozwolic na kazda diete, no i to najlepszy czas zeby wziac sie za siebie na powaznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam troche o tym dukanie i nie wiem czy bylabym w stanie przez pierwszy tydzien jesc tylko miesa, ryb i nabialu brrr. Musze to dobrze przemyslec, zeby nie skapitulowac po pierwszym dniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to trochę przeraża, ale tydzień dam radę, potem jak już wlacze warzywa myślę że będzie znosnie ;) Ale poczekam do @..... Jeszcze gdzieś tam w duchu się łudzę, że coś z tego będzie, a jak nie to biorę się za siebie. W pt wizyta....trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×