Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Michelinka, ale zachowania Twojej znajomej nie omieszkam skomentować, bo wiesz co jest w tym najgorsze? Wg mnie to, że to dziecko jest tak bardzo niechciane, że ona go będzie tak całe życie traktowało, ono to będzie wiedziało i nie będzie szczęśliwe. Oby się urodziło zdrowe.... bo jak ona tak o siebie dba, to różnie może być... Joanno termin @ mam 25.02.2014. Jeszcze 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula tak też było w moim przypadku... też się zarzekałam, że nie będę karmiła piersią w miejscach publicznych i co? karmiłam oczywiście i było mi wszystko jedno co ludzie sobie pomyślą, liczyła się tylko moja córcia i jeśli chciała jeść to dostawała jedzenie natychmiast ;) aż czasem myślę jakby to był w zimie... co do drożności jajowodów to ja nie miałam, ale jeśli chodzi o ból, to nie wiem czy coś może bardziej boleć niż poród 😭 oczywiście jest to moje wrażenie... bardzo subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie żłobka to powiem, że ja chciałabym dać tak 3 razy w tygodniu po 2 godz. Chodzi mi głównie o kontakt z innymi dziećmi i o język. A co do opiekunek to wiem jak niechlubną opinią się cieszą, ja jednak mogę dodać, że różnie też się traktuje nianię. Pracowałam u trzech rodzin i tylko z jednej z nich byłam w 100% zadowolona, oni raczej też bo chcieli bym zajmowała się ich drugim dzieciaczkiem, ale my już wtedy podjęliśmy decyzję o wyjeździe... długo by opowiadać, ale wiecie, "każdy kij ma dwa końce". I co dorotq z jaka różnicą wieku chcielibyście tą dwójeczkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia- hahahah..no jak skonczylo by roczek ;) nie mam na co czekac :) mam 35 lat a moj jest ode mnie o 9 lat starszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Czy ktoś z was stosował tabletki Pro conceptio dla dwojga.Staram się z mężem 4 miesiące i nic a z pierwszą ciążą nie było problemu za pierwszym razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja nic nie brałam to nie pomogę... Dorotq pytam, bo widzisz ja np. poważnie bym się zastanawiała nad rozpoczęciem staranek już, gdyby nie moja ogromna chęć karmienia piersią do roku (przynajmniej ;) ). Wiem, że w ciąży jest możliwe karmienie, ale jednak chyba bym się bała biorąc pod uwagę twardnienia macicy w pierwszej ciąży. A druga rzecz to wakacje, 4 lata już nie byliśmy na urlopie i ciężko nam zrezygnować z tego, i niby ciąża to nie przeszkoda, a jednak lekarz mi nie pozwolił jechać do pl w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Paula no widzę że ty masz podobnie z terminem @ do mnie ja mam mieć jutro lub w poniedziałek ale nie wiem czy mi się nie poprzestawia wszystko przez ten antybiotyk... ;/ źle sie po nim jakoś czuje jestem jakaś taka obłąkana..:D chciałabym ci jakoś pomóc i zdać relacje z drożności jajowodów ale niestety ja też jestem przed tym zabiegiem i w takim przypadku ty będziesz mi mogła o tym poopowiadać bo będziesz miała go wcześniej ja mam mieć za 2mc i też mam zrobić badania na chlamydię, mykoplazmę i powiem że sama się boję bo coś nie coś już czytałam na różnych forach.. no ale cuż sama chciałabym już mieć to za sobą.. ciekawe tylko kiedy będe mogła wykonać te badania na myko i chlamydię jak zażywam teraz antybiotyk ile musi upłynąć czasu żebym mogła te badania wykonać a przede wszystkim podejść do tej drożnośći orientuje się może któraś z Was?? jżyczę miłego dnia...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jeśli chodzi o spanie póki co rewelacja :D pewnie do tego czasu co zęby tylne będą się wyrzynać .. jednak większe i może gorzej przechodzić,a z tymi dwoma śmiesznie wygląda teraz :D hehehe ja raczej nie zdecyduje się na drugie dziecko całkiem świadomie:D wiadomo jak będzie wpadka zrobię wszystko żeby dziecko było zdrowe i będzie tak samo kochane jak Olek . Ciamisia jak miło że się odezwałaś:D no no intensywne chyba lato będzie:D kurde już mała ma 7 miesięcy szok :) każda z nas ma swoje zdanie i dobrze bo byłoby nudno:D ja jednak myślę że towarzystwo Olkowi narazie nie potrzebne w żłobku :D a w przedszkolu już bardziej kumaty będzie i bardziej kontaktowy narazie wystarczą mu koleżanki z sąsiedztwa i moich koleżanek dzieci :D i raczej też dużą rolę odgrywa moj paniczny strach i lęk przed rozstaniem z synkiem:) nawet na te kilka godzin :) dorotku a może tak od razu bliźniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miichellinka pewnie gdyby moja mała miała jakieś dzieciaki "z sąsiedztwa" to nie myślałabym o żłobku, ale ja tutaj zupełnie sama jestem i znajomych dzieciatych póki co brak ;) no i boję się o język, bo znam przypadek, gdzie do przedszkola za granicą dziecko poszło i był płacz, że nie rozumie nic i nie chce chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 hello ciamisia moja panna za tydzien konczy 9 lat :D to bylo bach bach i wysszla za pierwszym razem ;) no michalinka pewnie ze moga byc blizniaki hehe sama to mowie ;) moj m ostatnio jak bylismy w smyku to ogladal wozki dzieciece ;) no u mnie dzis 18dc tempka skoczyla 36.8 wczoraj staranka byly dzis tez beda wiec trzymajcie kciuki :D michalinka poprosze fotke z usmiechem Olka z zabkami hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq czyli tegoroczna komunistka? :D oj są teraz zdecydowanie cudowne rzeczy dla dzieci! nie dziwię się , że mąż bryke oglądał ;) życzę Ci, abyś już niedługo kompletowała wyprawkę :) wszystkim Wam tego życzę!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ciamisia 🌻 w tym roku nie ma komuni w trzeciej klasie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to w trzeciej? pozmieniało się czy tylko u Was tak praktykują? oj chyba nie jestem na bieżąco, choć w 2012 moja chrześnica miała w drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja droznosc mialam przy okazji histeroskopii, wiec ostatecznie mialam ja w plytkiej narkozie i nic nie pamietam. Rozne sa opinie na temat droznosci, jedne dziewczyny twierdza, ze czuja lekki dyskomfort podczas wpuszczania kontrastu, inne zas twierdza, ze boli. Mysle, ze lepiej zrobic to badanie w jakimkolwiek znieczuleniu, ale po na pewno nic nie boli, a samo badanie jest bardzo krotkie. U mnie razem z histeroskopia trwalo ok. 15 min. Joanno przyznam szczerze, ze nie mam pojecia jaki wplyw maja antybiotyki na wyniki wymazow, ale pewnie trzeba bedzie troche odczekac. W sumie jak my leczylismy ureaplasme, to wyniki kontrolne mielismy 6 tygodni po zakonczeniu antybiotykoterapii, wiec najlepiej zapytac lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia wszedzie jest w trzeciej.pierwszy rok.odkąd 6 latki poszyly do I klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z samego rana w poniedziałek. Wczorajszy dzień minął mi całkiem sympatycznie, wycieczka w góry odstresowała mnie, trochę się zmęczyłam więc i ze spaniem nie było problemów. Pełna energii i pozytywnego entuzjazmu rozpoczynam ten tydzień :) Próbuję się jakoś nastawić do zbliżającej @, jak nie ten cykl to następny, albo IUI okaże się skuteczna :) Griszanka dzięki za odpowiedź. Wychodzi na to, że nie pozostaje mi nic innego jak na własnej skórze przekonać się jak to jest z tą drożnością. Wtedy Wam napiszę, hehehe :) Mam nadzieję, że @ przyjdzie trochę później, bo drożność mam zrobić między 8-11 dniem cyklu, a mój lekarz jest na urlopie pierwszy tydzień marca - czyli właśnie między 8 a 11 d.c.. A na prawdę chcę to mieć już za sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie chociaż co przekazać tym dzieciom? Finansowo, kulturalnie, genetycznie? Czy małe cycki, mikrusa, bidę z nędzą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzień czy dwa po cesarce o kolejnym dziecku nie chciałam słyszeć...a teraz... dla dziecka zniesie się wszystko. I też pewnie postaramy się o rodzeństwo. Mała jest cudowna, kochana. To jest inna miłość niż do męża, dla dziecka na prawdę zrobi się wszystko.. nie miałam przy niej ani razu kryzysu, depresji... wszystko robię chętnie i z miłością. Łącznie ze wstawaniem w nocy. Dziecko to prawdziwy Skarb! Sorki za te moje wyznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus niestety nie wiem o czym piszesz, ale mam nadzieję, że kiedyś będzie mi to dane poczuć.... Fajnie chyba tak kogoś bezgranicznie kochać, na dodatek kogoś kogo sobie sami stworzyliscie, to musi być niesamowite.... Ps. Jutro powinna przyjść @, nie kupiłam jeszcze testu, chcę tym razem się powstrzymać od uprzedzenia faktów. Właśnie siedzę u fryzjera z farbą na włosach, a apteka z testami tuż obok mnie...czy dam radę się powstrzymać od zakupu ?? Hehehe, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam test, ale obiecuję sobie zrobić go najwcześniej w sobotę jeśli ta wredna.feanca nie przyjdzie ; A Wy jak tam, w którym dniu cyklu jesteście ?? Na etapie starań czy w oczekiwania na brak @ ?? Przydałaby się nasza tabelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Paula ja tez nie moglam sie powstrzymac od nie kupienia testu.. Robilam test przed@jakies 4 dni i wyszla oczywiscie negatywny. Kupilam jeszcze jeden mialam robic go dzis jak nie dostane..ale nie zrobilam i chyba juz mi jest nie potrzebny bo dostalam brazowych plamien i napewno @ jutro przyjdzie;( eh.. My z mezem juz tracimy pomalu nadzieje ze kiedykolwiek zobaczymy te upragnione2kreski;( trzymam kciuki za ciebie paula zeby @ u ciebie nie przyszls;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno przykro mi...ale może badania coś wyjaśnią... a może poddasz się IUI. Ja szczerze powiem, coraz bardziej liczę na inseminację. Skoro naturalnie nie wychodzi i do tego plemniki nie są zbyt mocne....A tak wybiorą najlepsze okazy, umieszczą gdzie trzeba, droga do pokonania znacznie się zmniejszy.... Powiedzieliśmy sobie z mężem do 3 razy sztuka, a potem pasujemy. Na chwilę obecną nie mam sił, ani chyba funduszy na in vitro :( Ale różnie to w życiu bywa i różne się dycyzje podejmuje. W każdym razie liczę na IUI.... chociaż wiem, że nie zawsze się udaje, tak jak u griszanki....ile to już miałaś podejść 3-4?? ps. @ jeszcze nie ma, ale czuję, że nadchodzi Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 hej laski... jakie to wszystko niesprawiedliwe.,.. :( gdzie ta nasza tabelka? u mnie po starankach...owulka w sobote serduszkowanie w owulke i dwa dni przed...niby czas dobry...teraz tylko czekanie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Paula powiem szczerze ze ja tez coraz bardziej licze na inseminacje z tym ze najpierw musze zrobic te badania na chlamydie itd nie wiem kiedy je moge zrobicskoro bralam teraz antybiotyk mam nadzieje ze za2 lub3mc zrobie ta droznosc i podejdziemy do iui . Eh narazie musze sie uporac z @ okropnie brzuch mnie boli temp spadla wiec dzis dostane@ na dodatek spoznia mi sie przez ten antybiotyk.wole zeby juz przyszla i szybko odeszla;( zycze wam milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____48_______30_______17.12______dolnoslask ie Bezikmalinowy_____28_______30_______05.12_____dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________27________35_______08,03______Lublin teacherka_________21________24_______23.09______wielko p paula___ __________8________32_______25.09______śląsk Joanna____________11_______23_______05.10______małoplosk a BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość Czapus_______11_______24_______26.01.2014__córka__?? czarna8306______1_______30______25.02.2013___?Wlkp Duszak_______8_______28_______25.03.2014__syn___Lublin ISIA91____________3_________21_______???._____Dolnośla MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Pol sk a .śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łód z ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał) amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkop ols ka Misia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopo lska Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__synuś___ kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matulu- duszak ty niedługo rodzisz :) :D ale ten czas leci :) co słychac u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka -patra sie nie odzywa ciekawe co u nich ? dzieciaczki zaraz roczek skoncza ...ehhhh...a my nadal sie staramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×