Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

i polecam: dukan.blox.pl też bardzo ciekawe przepisy :-) Dorotq przepis na chlebek świetny! Joanna ja jak widzę po sobie efekty to naprawdę jestem zachwycona :-) oponka na brzuchu niknie w oczach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszanka ja jem napewno wiecej otrebow niz wskazane i jakos nie szkodza :p. no oponka spada...juz mi spodnie z d**y zjezdzaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ja się już nie mogę doczekać, aż mi spodnie zaczną z tyłka lecieć (w szafie trzyma jeszcze te, w które dawno się nie mieszczę, więc mam nadzieję, że będą jak znalazł :p) A póki co zaliczyłam jeszcze jednego pączka :p Dzisiaj dzień zamykam z następującym bilansem: Musli na mleku, kanapka z serem, talerz rosołu, kanapka z mięskiem i serem i 7 PĄCZKÓW :p W sumie nie jest źle, nie ciągnie mnie na wymioty, a jak tak dobrze policzyć, to spożyłam dzisiaj ok 2200-2500 kcal, nie ma tragedii, jestem się w stanie z tym pogodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Griszanka nie rozumiem tego wpisu "Joanna mnie sie wydaje, ze Ty cos czujesz - termin @ na 5 pazdziernik " ??;D no właśnie też tak obstawiałam że ponad mc będe musiała odczekać ale zadzwonię jutro tam gdzie miałam mieć te wymazy i zapytam:) aa ja zjadłam 3 paczki... ;D i zrobi mi się większa opona!!! :D kurde kobitki zarażacie to forum ta dieta dukana.. :D sama zacznę ja stosować bo naprawdę jest spoko byle by tylko wytrzymać...:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, w tabelce zmienilas cykl staran, ale nie zmienilas terminu @. Wiec kochana, wychodzi na to, ze @ za 8 m-cy. Czyzbys przeczuwala ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Cześć dziewczyny!!! Pamiętacie mnie jeszcze??? Dlugo nie pisałam, ale czytam was cały czas;) U mnie troche się pozmieniało. Zmieniłam prace, przeprowadziłam się bo kupiliśmy mieszkanie razem z mężem. teraz cały czas je remontujemy;) W końcu własne umarzone M ;) Nic się nie zmienilo co do powiększenia rodziny;( Chociaż nie staralismy się przez dłuższy czas. Nie zwracałam na to uwagi.... Ale znowu chcemy się postarać. W tym miesiącu byłam po raz pierwszy na monitoringu cyklu. Wczoraj byłam u lekarza i pęchęrzyk ma 13 mm. A teraz mam wizyte dopiero w poniedziałek. Lekarz powiedział mi żebyśmy wspołżyli napewno w niedziel2 i poniedziałek. A w sobote jedynie jak zauważe śluz rozciągający się na 1 cm. Kurcze a jak go nie zauważe to co??? Sama niewiem czy zacząć już w sobote się starać czy dopiero w niedziele. Doradżcie mi dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
kochane mała korekta... ;D Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____51_______30_______06-08.03______dolnosl ask ie Bezikmalinowy_____28_______30_______05.12_____dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________27________35_______08,03______Lublin teacherka_________21________24_______23.09______wielko p paula___ _________15________33_______26.02______śląsk Joanna____________18_______23_______24.03______małoplosk a BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość czarna8306______1_______30______25.02.2013___?Wlkp Duszak_______8_______28_______25.03.2014__syn___Lublin ISIA91____________3_________21_______???._____Dolnośla MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Pol sk a .śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łód z ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał) amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkop ols ka Misia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopo lska Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__Aleksander___ kuj-pom Czapus_______11_______24_______06.02.2014__Zosia____???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Griszanka kurcze jakbyś mi nie powiedziała to bym się nie skapła o co chodzi...:P poprostu zapomniałam zmienić terminu@;p ale już poprawilam błąd:) @ mi się już prawie kończy naszczęście bo już mam jej dość... dała mi wycisk tak mnie brzuch bolał w 1 dniu że aż się popłakałam... i kregosłup mi pękał...wy też macie takie bolesne miesiączki w 1 dniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka-ja cie pamietam :D wiecie-zjadlam koreczki sledziowe ,kupilam w lidlu tak mi sie chcialo czegos "ostrego" masakra-przyjechalam do domu i je dosłownie "wciagnelam"-az moj powiedzial ,ze jakbym 5 lat nie jadla ;) a teraz mnie zgaga dopadla po nich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka a ktory masz dc? szkoda ze nie robilas testow owul.ja to bym wspolzyla dzis jutro i pojutrze. a twoj robil badanie? o ile pamietam to chyba jestes z lublina tak jak ja? :) fajnie ze macie swoje m.nowa praca super teraz tylko dzidzius. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
dorotq to mój 21 dc. u mnie później występuje owulacja bo mam długie cykle ponad 32 dni.... Chyba poprzytulamy się już dzisiaj. Przecież plemniki mogą dożyć nawet 2 dni u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq ja mam to już opatentowane- koreczki albo płaty śledziowe a zaraz po nich kubek pysznej mięty i żadna zgaga mnie nie dopada.. Mereszka mogą i dłużej przeżyć ale muszą mieć odpowiednie warunki, a robisz testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a ja wczoraj miałam spotkanie z dziewczynami z pracy, chyba nam wszystkim było to potrzebne, wygadać się i ponarzekać, spotkać się bez szefostwa, które na co dzień siedzi z nami w biurze i nie możemy nawet głośno powiedzieć co nas uwiera :) A dziś mam też spotkanie z koleżankami (ale nie z pracy), z których jedna miała w czwartek drożność, więc będę miała info z pierwszej ręki. Także u mnie dziś weekend imprezowo.... Ale cieszę się, bo po ostatnich 2óch tygodniach (czyt. niespodziewane ciąże sióstr, nieudana wizyta w klinice, brak poprawy jakości nasienia i oczywiście na koniec @) muszę się wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka- ja tez mam dlugie cykle po 33 dni dzisiaj u mnie 24dc i tempka 37,1-i 7dzien po owulce najlepiej zmierz tempke z rana jak bedzie wysoka to znaczy ,ze owulka wystapila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno widzę w tabelce, że w tym cyklu nie spodziewamy się @ w tym samym prawie terminie :) A drożność pewnie też będziemy miały w tym samym czasie robioną, skoro ja muszę przeczekać 1 cykl, a Ty chyba zdążysz do tego czasu zrobić te badania na chlamydię? Zawsze raźniej, pogadamy tu sobie co i jak :) Mi jeszcze lekarz przed drożnością kazał zrobić badania krwi (HBsAG, HCV, HIV i USR), a przed IUI mąż też ma te badania wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś już trochę poukładałam sobie to wszystko w głowie i na spokojnie bez negatywnych emocji oglądam badania nasienia męża przed i po profertilu to coś tam pomógł, jakbyście miały ochotę zerknąć, to tak to wygląda: PRZED PO Objętość: 1,9 ml 2,0 ml Czas upłynnienia: 60 min 30 min pH 7,4 8,5 Koncentracja plemników: 32,6 mln/ml 42 mln/ml Całkowita l. plemników: 61,94 mln/ejakulat 82 mln/ejakulat Formy prawidłowe: 10% 2% :( Żywotność plemników 30% 58% Komórki spermatogenezy: 6-8 w p.w. 0-1 w p. w.. Leukocyty (nie do porównania): 50-60 w p.w. 0,1 mln/ml Ponieważ każde badanie było robione w innym lab. trudno mi określić co z *****iwością, może Wy mi pomożecie? I LAB (przed profertilem) tak określiło *****iwość: Ruch postępowy plemników: 0% *******iepostępowy: 45 % Całkowity ruch plemników: 45 % Plemniki nieruchome: 55 % II LAB (po profertilu) tak określa *****iwość: Ogólny % *****iwych: 47% (A) Ruch szybki linearny: 1 % (B) Ruch wolny linearny: 38 % Ruch (A)+(B): 39 % Brak ruchu: 53 % Jeżeli dobrze to interpretuję, tu *****iwość wyszła zdecydowanie gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka 7 pączków :-D jesteś lepsza od mojego męża :-D on tylko 3 :-D hahaha. Ja tam nie przepadam za paczkami więc zjadlam sobie bounty :-D. Paula ja absolutnie nie znam się na tych wynikach. Co do diety jak same wiecie u mnie wskazana i to ma fulla :O ale wiecie ja jakoś nie mam ochoty ani siły się za to zabierać :-/ jakoś nie mogę się zmobilizować :-( ja się juz nawet w lustrze nie oglądam i nie robię sobie zdjęć nawet z synem bo to co widzę to mnie przeraża:-( jednocześnie nie mam takiego zawzięcia żeby z tym walczyć. Ale za was jak najbardziej trzymam kciuki :-) chociaż wy madrzejsze ode mnie ;-) Pozdrawiam laski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mereszka, rzeczywiscie dawno Cie tu nie bylo ;) U ciebie pasmo sukcesow, dom, nowa praca super, teraz jeszcze jeden maly sukces na cale zycie i pelnia szczescia :D Paula, wyniki rzeczywiscie lepsze. Super, ze macie *****iwosc w typie A, 1% ale zawsze, u nas tylko ruch w typie B, czli postepowy wolny. Wiec kochana swoja smutna minke zamien na usmieszek. Na prawde jest lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinka, wiem wiem poszalalam z tymi paczkami :p, ale co tam. Wczoraj zwazylam sie u brata (w domu nie mam wagi i jestem z tego powodu szczesliwa :p) i to po sytym posilku (krotko mowiac nazarlam sie jak swinia) i wynik 84 kg, czyli dwa mniej niz przy ostatnim wazeniu (jakos po nowym roku). Teraz jeszcze -20 kg i bedzie cudownie hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobilam zakupy pod tym katem diety: jogurty 0% w czterech smakach, serki homogenizowane 0%, serki wiejskie, skrobia kukurydziana, otreby owsiane i zytnie - zapomnialam o pszennych, blache keksowke (do pieczenia chlebka), slodzik i ksylitol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jeszcze zrobic zapas jajek i chudego mieska, no i jakiejs drobiowej wedlinki. I nie moge zapomniec o jakim dobrym balsamie i moze oliwce, co by przy szbkiej utracie wagi, moja skoda nie wygladala super fatalnie... Moze podsuniecie pomysl co byloby warto kupic? Michelinka, jak nie masz sily na diety, to polecam ocet jablkowy, samo zdrowie, odkwasza organizm, wspomaga odchudzanie i jest bezpieczny w ciazy i podczas karmienia piersia. Wystarczy przed posilkiem wypijac szklanke wody z lyzeczka octu jablkowego. Tylko ocet musi byc metny, mozna zrobic go samemu (robi sie ok miasiaca) albo kupic gotowy w Rossmanie za ok. 12 zl. Mnie nawet to smakuje ;) i przy stosowaniu Dukana, nie zamierzam odstawiac. Dorotq tobie tez polecam ten ocet jablkowy, szczegolnie jak masz problemy ze sluzem szyjkowym - ja dawno nie mialam tyle sluzu co teraz, nawet tego kremowego jest zdecydowanie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 griszanka dzieki.kupie sobie ten ocet. ja od wczoraj na warzywkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Paula no ty dostaniesz @ 2dni po mnie.. a co do tej drozności i badań które trzeba przed nia wykonać to będe jutro dzwonić i pytać sie co i jak bo ostatnio wyleciało mi to z głowy.. a w weekend jest nieczynne:p Griszanka ja w tym cyklu tez zamierzam kupic ten ocet jabłkowy.. gdzie go mozna kupić??i jak się go pije?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
dorotq nie mierzyłam temp dzisiaj... W czwartek miałam pęcherzyk 13 mm wiec lekarz kazał mi wspołżyć niedziela i poniedziałek. Dzisiaj rano było przytulanie;) Może jeszcze wieczorkiem spróbujemy;) Ale wogóle nie mam śluzu. Zawsze było go nawet sporo, a w tym cyklu bardzo mało. Niewiem czemu...;( Jutro znowu ide na monitoring, zobaczymy co mi powie lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka to zmierz jutro :) ja za tydzien mam termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja jutro kupię ten ocet, bo coś mało śluzu w tym cyklu i w ostatnich... u mnie już po i owu, działaliśmy ale nie sądzę żeby miało się udać nagle.. skoro tyle się nie udaje u mnie tez warzywa dziś pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a duża ilość białka w naszej diecie zakwasza organizm to ten ocet w takim razie pięknie by nam odkwasił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocet jablkowy najlepszy jaki znalazlam jest w rossmanie (Bio) - znajdziecie go na polce z herbatkami i zdrowa zywnoscia, kosztuje ok 12 zl, jest w szklanej, litrowej brazowej butelce. Na poczatku wzielam niestety klarowny z Deverleya, ale byl wstretny i o malo sie nie zrazilam, byl zdecydowanie za ostry w smaku i taki gryzacy, wiec polecam poszukanie takiego metnego, jest zdecydowanie lepszy i zdrowszy :) Pije sie go lyzeczke do herbaty na szklanke wody przed posilkiem i mozna go rozcienczyc w butelce wody i popijac przez caly dzien optymalnie jest picie od 3-6 lyzeczek dziennie. Jak smak nie odpowiada mozna dodac miod albo sok :). Acha i reguluje tez ilosc wyproznien, wiec jak ktos ma zaparcia, to kolejny wielki plus :D Tak sobie przypomnialam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz 10 dni bede na samym bialku :) Powiedzcie jak to wyglada w drugiej fazie PW, jak to jest? Jednego dnia je sie same bialka, drugiego bialka i warzywa i potem kolejnego znowu same bialka? Czy moze jakos inaczej? :D Co polecacie na pierwszy obiadek bialkowy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×