Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Joannaaaa
eh u mnie @ się rozkręciła... :( troszke u nas smutaśno no ale co mamy zrobić??;/ 3mam kciuki za resztę ..:) może wkońcu komuś się uda!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Wpadam się przywitać, Pozdrawiam Was :):) U mnie trochę lepsze nastroje - wreszcie skończyłam studia i jestem mgr :) Mam w planach wypoczywać :) mniej stresować się, bo przyznam, że moje studia dały mi w kość... No i stuknęło mi ćwierćwiecze :( muszę zmienić dane w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj teacherko :) no to wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin i zdobycia magista :) wlasnie ogladalam Rozmowy w toku-wiecie o jaki byl temat rozmow? "dlaczego nie moge zajsc w ciaze" ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie z samego rana pojawiła się@.... Miłego dnia :( mój nie zaczął się ciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka1234
hej. jestem tu nowa. moje starania o dzidzie zaczęły się w kwietniu zeszłego roku i czasem już naprawde nie mam sił czekać az w koncu sie uda :( Od niedawna mierzę temp. zawsze widać wszystkie fazy cyklu i niby wszystko jest ok ale nie udaje sie nam. Parę lat temu byłam w ciazy ale niestety poronilam w szóstym tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____51_______30_______06-08.03______dolnoslask ie Bezikmalinowy_____28_______30_______05.12_____dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________27________35_______08,03______Lublin teacherka_________21________24_______23.09______wielko p paula___ __________8________32_______25.09______śląsk Joanna____________11_______23_______05.10______małoplosk a BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość czarna8306______1_______30______25.02.2013___?Wlkp Duszak_______8_______28_______25.03.2014__syn___Lublin ISIA91____________3_________21_______???._____Dolnośla MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Pol sk a .śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łód z ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał) amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkop ols ka Misia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopo lska Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__Aleksander___ kuj-pom Czapus_______11_______24_______06.02.2014__Zosia____???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____51_______30_______06-08.03______dolnosl ask ie Bezikmalinowy_____28_______30_______05.12_____dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________27________35_______08,03______Lublin teacherka_________21________24_______23.09______wielko p paula___ _________15________33_______26.02______śląsk Joanna____________11_______23_______05.10______małoplosk a BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość czarna8306______1_______30______25.02.2013___?Wlkp Duszak_______8_______28_______25.03.2014__syn___Lublin ISIA91____________3_________21_______???._____Dolnośla MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Pol sk a .śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łód z ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał) amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkop ols ka Misia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopo lska Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__Aleksander___ kuj-pom Czapus_______11_______24_______06.02.2014__Zosia____???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam 15 cykl.... jak ten czas leci, nie będę się użalać, bo w tabelce nie prowadzę... griszanka nawet nie umiem sobie tego wyobrazić 51 cykl.... jesteś twarda, ja się pewnie poddam i to prędzej niż później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pozmienialam troszke w tabelce, przenioslam Czapuska do Mam :) Dorotq termin @ mamy na podobny termin. Teacherko dobrze, ze nastroj lepszy, gratulacje z okazji mgr i najlepszego z okazji urodzin - no i spelnienia tego jedynego marzenia, o ktore walczymy :* Paula nie smuc sie kochana, damy rade. Jestesmy silniejsze niz nam sie wydaje. Coz tak wyszlo, sama sie dziwie, ze przez ten czas nie wyladowalam w psychiatryku ;) Samo zycie. Nie sadzilam, ze zycie mnie tak doswiadczy. Jutro bede sie rejestrowac na wizyte kwalifikacyjna do IVF. Zobaczymy co z tego wyjdzie :D Teraz jest mi juz troche wszystko jedno. Co ma byc to bedzie. Tak sobie ostatnio myslalam o tych ostatnich latach i teraz wydaje mi sie to takie absurdalne. Zachowywalam sie jak wariatka, od polowy cyklu bylam w ciazy, a @ ja konczyla. A ile mozna przezywac strate? Koszmar. Oczywiscie postrzegalam to nieco inaczej, teraz z dystansu jest to jasne... Od poniedzialku przechodze na diete. Dziewczynki zainspirowalyscie mnie tym Dukanem. Najbardziej przeraza mnie te pierwsze 10 dni i brak "wypelniaczy", tj chleba, ryzu, makaronu i ziemniakow. Ale znalazlam na to rozwiazanie - chlebek z bialego sera, wiec mysle, ze przetrwam te pierwsze dni, potem z warzywkami to bedzie juz lzej. Mialam startowac juz z poczatkiem tego tygodnia, ale jak pomyslalam o tlustym czwartku, to mi przeszlo. Jutro nawpierdzielam sie ich ile wlezie, za to przez najblizsze miesiace nie bede nawet patrzyla w ich strone :p Kochane na jutro zycze Wam samych pysznych tlusciutkich poczkow z ulubionym nadzieniem :) i tych wszystkich fantasztycznych tlustoczwartkowych pysznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała korekta :) Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____51_______30_______06-08.03______dolnosl ask ie Bezikmalinowy_____28_______30_______05.12_____dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________27________35_______08,03______Lublin teacherka_________21________24_______23.09______wielko p paula___ _________15________33_______26.03______śląsk Joanna____________11_______23_______05.10______małoplosk a BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość czarna8306______1_______30______25.02.2013___?Wlkp Duszak_______8_______28_______25.03.2014__syn___Lublin ISIA91____________3_________21_______???._____Dolnośla MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Pol sk a .śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łód z ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał) amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkop ols ka Misia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopo lska Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__Aleksander___ kuj-pom Czapus_______11_______24_______06.02.2014__Zosia____??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszanka, ja też od następnego pon zaczynam dietę, miało być od tego, ale jeszcze łudziłam się, że może jestem w ciąży i dieta nie jest wskazana, zwłaszcza, że mogło okazać się, że z odchudzania nici przez najbliższe 9 mieisęcy to po co zaczynać... Także od następnego poniedziałku biorę się za siebie :) Próbowałam dziś umówić się na drożność i niestety okres kiedy mogę to zrobić (między 8 a 12 d.c.) + urlop lekarza + dni, w których to robią (tylko śr, czw i pt) = w tym cyklu nie dam rady, czyli w 16 cyklu drożność, a w 17 cyklu IUI. Griszanka to może będziemy się wspierać w diecie, mam nadzieję, że chociaż to nam się uda i zrzucimy parę kilo, poczujemy się lepiej i zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, wsparcie przy diecie jest nieocenione hihihi. Tym bardziej, ze u mnie w pracy to same ciasteczkowe potwory ;) co chwile kusza jakims ciachem ech :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny czy przyjmiecie mnie do swego grona? mam 29 lat,staramy się z mężem mniej lub bardziej intensywnie ponad 4 lata, mam za sobą 2 ciąże biochemiczne, idę teraz się zapisać na drożność i hiseroskopię i chcę zrobić wymaz na mykoplazmę,ureaplazmę i chlamydię albo ten UroGin test, mąż plemniki ma średnie ale tragedii nie ma. na dukanie jestem od 3 tygodni schudłam 3 kg,polecam dietkę :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MissyGo witaj wśród nas, ponad 4 lata starań na prawdę podziwiam... parę postów wyżej narzekałam, że właśnie zaczęłam 15 cykl.... ale ja nie dam rady tak długo, wiem, że poddam się wcześniej. A próbowaliście może inseminację? Albo myśleliście o in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____51_______30_______06-08.03______dolnosl ask ie Bezikmalinowy_____28_______30_______05.12_____dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________27________35_______08,03______Lublin teacherka_________21________24_______23.09______wielko p paula___ _________15________33_______26.02______śląsk Joanna____________18_______23_______05.10______małoplosk a BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość czarna8306______1_______30______25.02.2013___?Wlkp Duszak_______8_______28_______25.03.2014__syn___Lublin ISIA91____________3_________21_______???._____Dolnośla MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Pol sk a .śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łód z ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał) amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkop ols ka Misia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopo lska Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__Aleksander___ kuj-pom Czapus_______11_______24_______06.02.2014__Zosia____???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
witam Was kochane:) właśnie wróciłam z pracy...;/ Boże ale ten czas leci.. a ja zaczynam 18cykl.. masakra.. eh.. u nas troszkę humorki sie popsuły.. i te wieczne dołujące myśli się pojawiają... ale trzeba się z tym jakoś uporać:) Paula to w tym cyklu nie robisz drożności?/ nie wiedziałam że drożność się robi w odpowiednim dniu cyklu..;/ no ja też chce się poddać tej drożności żeby mieć już to z głowy.. ale nie wiem kiedy mogę skoro zażywałam antybiotyk muszę porozmawiać z doktorem.. i kiedy mogę robić te badania na tą chlamydię itd.. wszystko się przeciągnie przez tą chorobę... :( jak sie pieprzy to po całości... ;/ a co do tej diety to kurcze chyba sama się na nią skuszę.. ciekawe czy wytrzymam.. :D a ta dieta jest napewno bezpieczna? żadnych powikłań zdrowotnych??:pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula na razie nie, ale nie wiem co czas pokaże, na razie wzięliśmy się za porządną diagnostykę bo jak widać "samo"się nie udaje...tak jak Griszankaanka pisała powyżej, też patrzę na te lata i się zastanawiam jak ten czas ucieka...ile oczekiwania na te dwie kreski i ile rozczarowań... ale wszystko musi mieć jakiś sens...nie poddaję się i wierzę, że się w końcu uda..trzeba tylko znaleźć przyczynę.. Joanna -Griszankaanka pisała gdzieś wcześniej, że ten wymaz najlepiej pobrać w drugiej połowie cyklu ( ja idę do kliniki w 21 dc ) a drożność po okresie miedzy 8-12 dc, nie wiem tylko czy po antybiotyku można pobrać ten wymaz, czy nie trzeba odczekać jakiś czas.. też się trochę obawiam tej drożności..ale w końcu trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
MissyGo ja Ciebie też naprawdę podziwiam tak jak Griszankę i bezika że dalej macie siłę na to wszystko.. aż boję się myśleć że i jak tyle będę musiała kiedyś czekać.. ale ja chyba nie dam rady..;/ narazie staram sie o tym tyle nie myśleć.. no zła trochę jestem bo wszystko mi się przeciągnie w czasie przez tą chorobę i ten antybiotyk.. właśnie nie wiem ile będe musiała odczekać.. mc, dwa a może 3?? zanim zrobię ten wymaz i doczekam sie tej drożności.. wiem że to badanie nie należy do zbyt przyjemnych ale chce chciałabym mieć to za sobą.. a tu jeszcze to.. i będe musiała poczekać..;/ ostatnio rozmawiałam z mężem i po drożności jak będzie ok to chcemy się poddać IUI.. gorzej jakby coś bylo nie tak... a jak coś by było z droznością to to można jakoś leczyć/wyleczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🌻 griszanka dam ci potem przepis na chlebek.wczoraj pieklam.mniam :) ja jestem juz tez 3 tydz.zaraz go koncze i zaczynam warzywka. moja dieta jest troche zmodyfikowana :p... zakazany jest alkohol ale czasem sobie winko siorbnę. ;) wazne ze postanowilam zero slodyczy i nie jem jak mi sie zechce to robie dukanowska nutelle.pije duzo wody i git.oponka spadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nie martw się na zapas :-) jak byś miała niedrożne jajowowdy to drożność je udrożni- tak myślę.. Dorotq a podasz na forum ten przepis? ja robiłam tylko placuszki otrębowe z jajkiem i łyżeczką serka i na to wędlinka,w ogóle nie jestem głodna na tej diecie i dużo mniej jem i znacznie lepiej się czuję :-)ciekawe czy są dukanowskie pączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missy-podam oczywiscie.chlbek dobry,robilam tez ciasteczka.sa ok. ja bylam 3 lata temu na tej diecie i schudlam prawie 25kg.waga mi sie utrzymywala dlugo ale jak w kwietniu rok temu rzucilam fajki to troche przybylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 szklanki otrębów owsianych - 0,5 szklanki otrębów pszennych - 4 łyżki skrobi kukurydzianej - 150 g serka homogenizowanego 0-5% - 3 jajka - 1 łyżka chudej maślanki - 1 łyżeczka proszku do pieczenia - sól, pieprz - ulubione przyprawy Nastawić piekarnik na 200-220 stopni. W garnku wymieszać wszystkie suche składniki: otręby (można je lekko zmielić), skrobię, proszek do pieczenia. Następnie dodać serek wymieszany z żółtkami i maślanką. Wszystko razem wymieszać, doprawić solą (dodałam 1 łyżkę) i pieprzem (dodałam 1/2 łyżeczki) oraz innymi ulubionymi przyprawami (ja dałam naprawdę duży, wyciśnięty ząbek czosnku i łyżkę papryki w proszku). Teraz należy ubić białka na sztywno, dodać do reszty składników i lekko wymieszać. Formę do keksa wyłożyć papierem do pieczenia, a następnie przełożyć do niej całą masę. Piec ok 1,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest link do wszystkich przepisów-sniadania ,obiady kolacje-zobaczcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
dorota sama sobię upieke taki chlebek.. ;D dzieki za przepis... :D a mogłaby ktoraś z Was mi przesłać tą całą diete Dukana?? co i kiedy można jeść? bo szczerze nigdy się tak ostro nie odchudzałam.. a pora zacząć zrzucać zbędne kilogramy, oponki, boczki a przede wszystkim poczuc sie lepiej i zdrowiej i miec tą satysfakcję że coś wkońcu może się uda... ;D miłego dnia kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna- ja nie mialam okreslonych dan,poprostu co milam to jadlam poczytaj sobie o diecie dukana tam wszystko jest napisane.Sa 4 fazy. wyzej podalam linka ,tam wszystko pisze dzisiaj np.na sniadanie jadłąm : kanapki z chlebkiem i łososiem wedzonym do tego sos chrzanowy obiad piers z kurczaka gotowana potem serek z ziarnami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w ostatni dzien miesiaczki mozna zajsc w ciaze?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje piekne :D MissyGo oczywiscie, ze przygarniamy Cie do siebie z wielkim otwartym serduchem ♡ Joanna mnie sie wydaje, ze Ty cos czujesz - termin @ na 5 pazdziernik :p Grubo ;) A jezeli chodzi o wymazy, to sadze, ze w najgorszym wypadku, bedziesz musiala zaczekac max 6 tygodni od odstawienia antybiotyku. Jak tam u Was paczkowy dzionek, ja poki co za soba mam 6 szt (w tym jeden maly hihihi), nie zaluje sobie... ale mam za soba godzine jazdy na rowerze, wiec nie jest tak zle :p W niedziele wybieram sie na urodzinki siostrzenca i na pewno nie odmowie sobie torta, a od poniedzialku Dukan. Caly czas przygotowuje sie merytorycznie. Dorotq, a do Ciebie mam pytanko odnosnie diety. Jak to jest z ta iloscia otrebow w ciagu jednego dnia, rzeczywiscie nie mozna jesc wiecej niz trzy lyzki? Bo mamy startowac wspolnie z moim ukochanym, a on bez uzupelniacza do posilku chyba nie wytrwa. Myslalam, zeby go "zapychac" chlebem serowym, ale przy takich restrykcjach otrebowych, to chyba nie jest najlepszy pomysl :( Zarejestrowalam sie na wizyte do invimedu na 19-tego marca. Zanim udalo mi sie dodzwonic, wybieralam numer 66 razy :) Wybieramy sie do doktora Zorawskiego i ma byc to kwalifikacja do in vitro. Mam zabrac ze soba wszystkie wyniki, najlepiej juz skserowane, dokumentacje od poprzedniego lekarza i wypelnic ichniejszy formularz na pierwsza wizyte. Musze to wszystko pozbierac i pokserowac, a znajde cos pewnie w co drugiej szufladzie lub segregatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, tak mozna zajsc w ciaze w ostatnim dniu miesiaczki. Niektore kobiety maja dosc szybko owulacje, a dni plodne zaczynaja sie nawet do 7 dni przed, bo teoretycznie plemniki moga przezyc tak dlugo i doczekac do odpowiedniego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Griszankaanka :-) ja jem 2 łyżeczki płaskie otrębów owsianych i 2 łyżeczki otrębów pszennych (czasem łyżeczkę żytnich)także nie za dużo ich,dieta jest naprawdę niezła,efekty są i nie trzeba wyliczać kalorii czy posiłków-to jest w niej cudowne :-) u mnie owulacja dziś więc działamy :-) aha noi ja 0 pączków :-) ale za 2 tygodnie mam imprezkę więc sobie pofolguję ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×