Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
hej kobietki, u mnie 2 dzień z clostybegytem , wczoraj @ mi sie zatrzymał znowu 1 dzień miałam ale to teraz od clo chyba , może w tym miesiącu będzie owulka :) jak to dobrze że niedługo wiosna :D , życze wam duuużo zdrówka i przyjemnych i owocnych staranek :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smutne wieści :(:(:( poczytałam "moje " forum i tam radośc bo dziewczyna ujrzała II kreseczki po 11 cyklach starań wpadłam wiec tutaj z myślą ze zapas szczęścia jeszcze sie nie skończył a tu tak smutno :(:( Tulam was dziewczyny 👄 👄 BIEGACZKA ja to chyba nawet do 17 nie dotrwam.... chyba dobrze myślałyśmy o przyspieszonej owulce bo juz chuje oddech @ na plecach :( piersi mnie bolą , w krzyżu łupie tylko ten śluz mi sie coś nie zgadza.... ja zawsze miałam suszę a teraz dużo białej, raczej płynnej wydzieliny , zobaczymy co to będzie a... i już nerwowa sie zrobiłam wic prawie wszystko wskazuje na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Szkoda że Wam się nie udało :( ale trzymam kciuki dalej i będzie dobrze :) a ja zapisałam się do lekarza prywatnie na środę. Nie będę czekała tych dwóch tyg. Myślicie że dobrze robię?? może coś już będzie widać po tygodniu od ostatniego usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Jakoś nie jest mi tak bardzo smutno, chyba się przyzwyczaiłam już do jednej kreski, nowe staranka pewnie pod koniec kwietnia. Chociaż dalej @ nie ma, myślałam ,że już mi się rozkręca bo bolał mnie brzuch ale dalej spokój... Niech już przychodzi jutro 30dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka jak nie ma to jest szansa że nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co tu tak cicho....? Dzisiaj śniło mi się ,że robiłam test i wyszły 2 kreseczki... więc sny podobno intepretuje się na opak to jutro będzie 1... ;) Pozdrawiam i do zobaczenia jutro bo po południu jadę na imprezę urodzinową... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście cisza:/ U mnie znowu spokojnie , nie boli mnie brzuch nawet. Krzewuszka udanej imprezki!! i daj znaka jutro Biegusia jak u Ciebie kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane...ULEGAŁECZKO ja oczywiscie wczoraj zakupiłam sobie 2 testy kazdy inny:p...leża w łazience na widoku...ale nie bede robiła...ja nie lubie jak wychodzi jedna jakos tak gasne po tym...mieszane uczucia i zal...wiec nie bede testowała!!! jesli @ nie przyjdzie po 17 to wtedy zatestuje... KINGA....ja mam podobnie jak wczesniej czyli piersi tkliwe przy dotyku..bóle brzucha ustąpiły aczkolwiek pobolewa ale tylko czasami i trwa dosłownie chwile jakby przypominał o sobie....o i od wczoraj boli mnie w pachwinie ale to tak czasem zakłuje ze az ała!!!...a na dodatek mam od dobrych 3 dni jakis taki dzwiny sluz..jakby zółtawy...ale tylko w dzień w nocy natomiast nic...chyba @ sie zbliza KINGUS...tak masz racje...więc czekamy:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Poradźcie co to może być...u mnie dopiero 20 dzień cyklu a od 3 dni mam bóle w dole, chociaż bardziej z boku brzucha i plecy na dole...wczoraj aż płakałam z bólu, dzisiaj jest lepiej...jak rano wstaję to nic mnie nie boli, dopiero pod wieczór, po całym dniu...praca, dom, zmęczenie to normalne, ale nigdy tak nie miałam...martwię się, że jeśli by nam się udało zafasolkować to te bóle nie wróżą nic dobrego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zrobiłam test i oczywiście jedna kreska... :( buuuu.... ale sobie postanowiłam,że żadnego testu wcześniej nie robię! Czy będę brała duph.... czy nie.Kurcze w 26,27 cyklu...? Koleżance wyszedł ledwo pozytywny ale była w ciąży z bliżniakami...! Dopuki @ nie ma jest nadzieja ale... moim zdaniem poczekać spokojnie na @ jak nie przyjdzie to wtedy zrobić i tak będzie najlepiej... Ja od dnia @ zaczynam pić zioła ojca sroki...przekopałam cały internet i popytałam w ziołowym i same plusy,co mi szkodzi spróbować? Maja takie same działanie co clo i duphas... więc leki odstawiam (w nowym cyklu mam brać tylko duph...) i będę pić ziółka :) Mężowie też mogą je pić,jęśli tylko dają się namówić :) 26 03 idę do lekarza to sprawdzę jak działają na owulację ;) U mnie temp.dalej 37,2 brzuch nie boli za to piersi,masakra jakaś...! @ mam dostać w 12,13 03. Ale dup...brałam dopiero w 21 dc więc się może przesunąć...Miłej niedzieli dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulęgałko
Hejka!! Krzewuszko póki @ nie ma jest jakaś nadzieja. u mnie dzisiaj 31dc i też mnie brzuch nie boli wcale,za to piersi bolą tak jak Ciebie krzewuszko, dziewczyny czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Hej babeczki, ja dalej walcze z clostybegytem ale dziś rano nie wzięłam , wezme wieczorkiem bo mam 2 dawki i tak, a nie wzięłam bo nie byłam w stanie , miałam zaparcie tydzień czasu a bok tak strasznie mnie boli i krzyż że wytrzymać nie idzie , dziś rano sie załatwiłam ale było dużo krwi i miałam odruchy wymiotne, kurcze kolonoskopie miałam i wyszła ok,gastroskopie też tam tylko refluks więc nie wiem o co chodzi może to ta endometrioza ? już sama nie wiem , chce bardzo dzidzie ale jednocześnie strasznie sie boje że jak nam sie uda to przez ten ból w boku może coś sie stać bo niewiadomo co to i że dziecku to zaszkodzi , jestem zła i smutna :( ból jest paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku kochany, widzę ,że musisz dużo przejść, tyle bólu ale trzeba wierzyć ,że to zaowocuję zdrowym maluszkiem,zobaczysz , jesteś bardzo dzielna, podziwiam Cię i bardzo trzymam kciuki. Jesteś wspaniały człowiekiem o dobrym serduszku ,czuję to... Zobaczysz będzie dobrze, jesteśmy dla Ciebie. Buziaki kochana, powiedz kiedy jest największa szansa na poczęcie maluszka ile masz czekać ,co lekarz mówił. Dziewczynki powiedzcie mi czy jest sens robienia powtórnego robienia testu? jutro 32 dc a mnie tylko piersi bolą brzuch wcale nic się nie odzywa. Ne wiem czy warto zrobić test czy czekać na @. Poradźcie mi coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ...ulęgałko ja nie robie ...ale ja mniej więcej wiem kiedy mam@...ale Ciebie doskonalne rozumiem bo miałas ostatnio figle z nią...więc moim zdaniem przelicz sobie 16 dni od owu czyli od dnia kiedy miałas ten sluz z domieszka krwi(przyjmijmy ze to był dzień owu) i wtedy zrób test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli biegusia mam dodać 16 dni do tego dnia kiedy pojawił się śluz. A może będę miała taki cykl że ból brzucha w ogóle się nie pojawi, a jak Ty się czujesz biegusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia to wychodzi 8 marzec wtedy robiłam test negatywny więc tego cyklu nie będę miała uregulowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia spojrzałam w kalendarz ten śluz pojawił się 26 lutego czyli mam dodać 16 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich obliczeń wynika że na 13 marca, ale poczekam do 15 jak nie przyjdzie @ to zrobię 15 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje jak na@ i mysle ze na dniach bedzie...ale sie napije dobrego drina jak tylko @przyjdzie...wiec sie juz nie przejmuje zbytnio i bede sie strała w maju ...wiec troche przerwy sie przyda ...ulegałeczko to zrób sobie jutro w takim razie ...bo w sumie to juz u Ciebie bez znaczenia z tymi dniami po owulacji...ale nie pij duzo juz dzisiaj na noc....ja oczywiscie trzymam mocno kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zawsze i to zawsze mam bóle na @ przed @ parę dni , ból piersi mam prawie około tygodnia. Brzuch mnie pobolewał , pisałam Wam ,że zaraz dostanę teraz nic,, naprawdę. ale biorę pod uwagę ,że brałam duphaston i on może mnie zrobić w konia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz 13 marzec...ja odpisałam na wiadomosc gdzie był 8 marzec...czyli wszytsko ma znaczenie!!!....kochana poczekaj do 15 tak jak mówisz...bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia nie możesz tak mówić , ja przy pierwszej ciąży miałam bóle brzuch jak na okres i tak samo z piersiami, zauważ jedne dziewczyny piszą że mają takie bóle jak na @ a inne ,że wcale ich nie mają także nadzieja zawsze jest,uszka do góry.. Nie mam testu jak @ nie przyjdzie do 15 wtedy zrobię mam dużo rezerwy do tego, przyzwyczaiłam się za bardzo do tej jednej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kochana też nie trać nadziei kochana jak nam nie wyjdzie zaczynamy w maju a wtedy urodzimy jak będzie cieplutko i będziemy pomyka z wózeczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×