Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja juz nie wierze w te objawy...juz pisałam ze takie jak teraz objawy miałam w styczniu i @ przyszła..w lutym nie bolało kompletnie nic i tez @przyszła...teraz pobolewa podbrzusze jak na@(ale jakby powoli przestawał tylko raz albo dwa w ciągu dnia cos zakuje no i teraz cos tak czuje jakby ciagnięcie w dole) ale nigdy mnie nie bolał wczesniej...piersi tez nie bolały i nie były takie duze a teraz są...wiec juz w nic nie wierze...im bardziej mysle tym wiecej mam objawów...generalnie czekam na@ tak ja i Ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to dobre podejście, jestemy razem , do jutra kochaniutka!!!odezwę się jutro:) buziaczki idę do mężusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmaliowy
Ulęgałko dziękuje za słowa otuchy :) w piątek po 16 mam monitoring to będzie 9 dzień cyklu, lekarz ma zobaczyć czy clostybergyt zadziałał i czy są pęcherzyki, może mi powie kiedy powinna być owulacja, chociaż sama nie wiem czy ten lek na mnie zadziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmaliowy
kurcze babeczki my to mamy przehulane , zawsze coś stoi na przeszkodzie zawsze wszystko pod górke , napije sie lipy z miodkiem i ide lulu , trzymajcie sie cieplutko i walczcie o szczęście , nie załamujcie sie , mam nadzieje że uda nam sie 🌼 dobranoc ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki :) Zawsze pod górkę...ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Macie rację będziemy na wiosnę z wózeczkami jeżdzić...co tam zima... Bezik jestem ciekawa jak zareagowałaś na clo,trzymam kciuki :) U mnie bez zmian,jedynie temp.spadła do 37 ale mierzyłam ją godzinę wcześniej niż zwykle,nie wiem czy to ma jakieś znaczenie...więc czekam na @ .Będę póżniej,jadę z teściami do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie regularnie jak w zegarku i tak jak przypuszczałam...juz jakis sluz brązowy na papierze dzis rano odhaczyłam więc @ w ciagu godzin, generalnie na dniach..cóz zycie....ale juz mam plany na ten miesiac bez staranek...heheh...miłego dnia kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, Biegusia nie wywołuj wilka z lasu:) dobrze ,że macie regularne @ ja dzisiaj mam 32 dc. i dalej nic, myślałam ,że po tym duphastonie chociaż @ wyreguluję mi do 30dc widocznie na mnie tak szybko nie podziałał,mam nadzieję,że do tego maja już wszystko będę miała w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie ja za to nie musiałam czekać do terminu @ bo dostałam wcześniej i strasznie się ciesze ze nadszedł weekend bo nie wiem jakbym wytrzymała w pracy bo cale dwa dni leżałam w łóżku bo nie mogłam się z niego zwlec, a tak poza tym to mam już podejrzenia endometriozy ale jakoś żaden lekarz nie potrafi się mną zająć wiec znowu trzeba szukać jakiegoś innego lekarza. I wiecie ostatnio nawet rozmawiałam z mężem tak na poważnie o tym ze co będzie jak nie będziemy mogli mieć dzieci to wiem ze mnie na pewno nie zostawi i powiedział ze zrobimy wszystko żeby tak się nie stało Kocham go nad życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zawsze mam takie bolesne strasznie obfite tydzień przed bolą mnie krzyża i w trakcie @ mam zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kiedys miałam bolesne @ i migreny. zmieniło sie to po przejciu na żywienie optymalne(ograniczenie w pożywieniu weglowodanów). dodam że też starałismy sie o potomstwo i udało nam sie za pierwszym icsi. żywienie optymalne reguluje prace całego organizmu i hormonów. dziewczyny na moim topiku już po pierwszym m-c takiego żywienia zauważyły ze @ jest inna.nie chce Cie namawiac ale może warto spróbowac-to tylko mała zmiana w jedzeniu:) sledze Wasz topik i trzymam za Was kciuki. my leczylismy sie prawie 10lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za rade teraz będzie ciężko bo mieszkamy jeszcze z teściami ale jak już będziemy na swoim myślę ze przejdziemy na inne żywienie :) ale tez chciałabym żeby jakiś lekarz do mojej sprawy podszedł konkretnie tym bardziej ze jestem już po jednym poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemysl to :) wiem co przechodzisz TY i koleżanki. znalazłam art. w komentarzach odpowiedz adama. http://dzieci.pl/cid,1024119,daid,11853931,title,Problem-z-zajsciem-w-ciaze,ulekarza_artykul.html adam [2010-02-12 15:30] a może prościej zacząć? Tak jest w naturze że jak jest byle jakie odżywianie to natura blokuje zajście w ciążę.Spróbujcie najpierw wzmocnić ciało najlepiej Dieta optymalna dr Kwaśniewskiego a dopiero później szukajcie porady u lekarzy.Ten sposób praktycznie nic nie kosztuje,wręcz przeciwnie jest dużo tańszy od leków,wizyt u specjalistów i na pewno smaczniejszy.Życzę powodzenia a jak nie pomoże to kobiety poproście listonosza albo szwagra.Jak to mówią: nie ważne czyje są dzieci aby tylko były ładne,zdrowe i inteligentne. http://forum.gazeta.pl/forum/w,191,126744348,127958843,Re_IN_VITRO_za_ktorym_razem_udalo_sie_.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki w weekend sie nie odzywalam bo przyjechal znajomy na caly weekend . a pozatym u mnie bez zmian tlke ze przesunelam wizyte u lekarza z piatku na poniedizlek bo nie wiem ile @ potrwa a w poniedzialek bedzie 11 dc wiec podejrzewam ze moze bedzie pecherzyk . a wy dziewczynki tez wi-dze ze odpoczywalyscie w weekend ;D biegusia moze to plamienie implantacyjne dopoki @ nie ma jeszcze nic nie jest przesadzone trzymama kciuki kochana :) ola nie martw sie czekaj na @ mysle ze z kazdym miesiacem stosowania dopka bedzie lepiej i cyle beda regularne tylko na to trzeba czasu same wiecie ze nie ma cud leku ktory w 5min rozwiaze wszystkie nasze dolegliwosci ;/ wiktoria wiec wczoraj I krecha byla ale tez jeszcze poczekaj moze byc za wczesnie . ktory cykl bierzesz dupka ? bezik pij ziolka i bierz leki a wszystko sie lozy twoj lekarz wie co robi ;) tulam was wszystkie kochane , wspaniale i wytrwale z was dziewczynki buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek ;* ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka implanatcyjne chyba nie... na pewno nie...zreszta to nie było plamienie tylko sluz taki mały glutek brązowy:):) heheh bo już nie wiem jak mam Wam to opisać...no @ nie ma ale jeszcze jest czas...także napewno przylezie... ulegałeczko cóz ...czuje sie dobrze...bez zmiam...brzuch jakby zaczął ciągnąc jak na @ ale znośne ...piersi dalej tkliwe...no i mam taki metaliczny chyba posmak w buzi jak na @...wiec wiem ze juz idzieeeeee wielkimi krokamiiiiiii ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam przeczucie ,że się nie udało:) Piersi mnie tylko bolą brzuch wcale, ale wiesz u mnie to duphaston powywracał do góry nogami. Dzisiaj mija tydzień od jego odstawienia. muszę czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia my to chyba damy sobie spokój jak zajdziemy:) piersi zawsze mnie bolą przed okresem i zawsze brzuch parę dni przed @ a teraz nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×