Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ale od piątku zaczynamy starania od nowa :) już bede po @ mam nadzieje i może wkoncu wszystko sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulęgałko
krzewuszko to tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulęgałko
kurczę a już myślałam że już po owulce:( wczoraj było przytulanko, to dzisiaj też chyba, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulęgałko
dziewczynki jak nie teraz to za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się zmieniłam:) Kochane nie przejmujcie się tymi opiniami:) niech se gadają:) Dużo nas dziewczyn opuściło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja się nie odzywam, bo mam dużo pracy i nie mam za bardzo o czym pisać :( Czuje, że nadchodzi @ i mi smutno trochę, ale jakoś staram się trzymać i myśleć pozytywnie - jak nie teraz to za miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka nie martw się wszystko się ułoży, jak nie teraz to za miesiąc ja też czuję ,że nic nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio mi trochę bo z mężem jedziemy ostro a tu jeszcze przed owulacją!:) nie no wezmę go w obroty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
oj dziewuszki @ mi sie rozkręcił troszke , ale mam straszliwą biegune , na czworakach pędziłam do wc myślałam że narobie w porty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
oj dziewuszki @ mi sie rozkręcił troszke , ale mam straszliwą biegune , na czworakach pędziłam do wc myślałam że narobie w porty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mam małą prośbe kobietki prosze zróbcie tabelke, ja nie umiem a są tu nowe kobietki do wpisania :) prosze 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie czuję, że się uda... mi sie @ nie rokreca mam takie jak by plamienie w sumie raz na pol dnia mocniej poleci a tak to nic... zobaczymy pojde do lekarza i sie przekonam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek..... .........Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................06.03.............. ..............Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wie k.......T ermin@............Miejscowość ciekawa...............2...........21........2123.01...... .......Wielkopolska biegaczka............2............?..........17.03....... ....................... ira2013...............3...........26.........20.02....... ................Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?.......... .........dolnośląskie ulna30................3...........28.........23.02....... ...........małopolska sebza.................3...........26.........30.01....... .............warszawa sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....... .............Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03......... ...........Śląskie kruszynka1990......12..........21........28.03........ ............łódzkie ulęgałka.............6............29.............?..... .................lubelskie silka33.............2lata.........33........29.02........ .....................LU emachines...........2...........29.........8-9.02........ ........śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02.......... ....Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02...... ..Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02...... .................Śląskie kszewuszka..........3...........33........11.04...... ....................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płe c........Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31......13.09.12.......?..... .............Ateny czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?.. ...............Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?... ..............ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....? ................mazury Znalazłam taka bo ta ostatnia jakaś rozjechana była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Nick..........Wiek.................Termin@...............Miejscowość malpka24......24............02.04......................Irlandia Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek.........Termin@..............Miejscowość maybe10......4...............26...........24.03....................Śląskie bezikmalinowy.......3.......28...... .30-01.04.................dolnośląskie sonholindo.....+2lata.......23............9.12.02.................Setubal marta2387.....1.5roku.......25.........ok.11.03................Śląskie kruszynka1990......12........21...........28.03................łódzkie ulęgałka...............6.........29...............?...................lubelskie silka33............2lata...........33.............?.....................LU emachines........2.............29. ......8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*.......2.........28.......21.02................Anglia/Śląskie sodie86......1................25........5.16.02............Wrocław/dolnośl. Ewuś;........4................28..........21.02.....................śląskie kszewuszka.....3...........33..........11.04.......................Śląsk Kania86..........3...........25...........24.03.....podkarpackie/lubelskie kamilka@........2...........29.........17.04....................Dolnośląskie Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć........Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?....................Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..................ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?.................mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegczka.....2............?.........?..................?...................polska Dziewczyny dopisujcie się i uzupełnijcie luki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Jest tu ktoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×