Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

my sie staraliśmy w 11 dc 12dc, 15 dc,16dc,17dc,19 dc 20 dc , nie wiem czy jakiś rezultat to przyniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie "naturalnie" się staracie? u mnie żadnych skutków nie ma:( poza niewątpliwą przyjemnością podczas starań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez przypadek trafiłam do innego gina i ten od razu zaczął działać, by pomóc nam w dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to, że już sobie odpuściłam, bo stwierdziłam ,że widocznie tak musi być, no i nowy gin namieszał w głowie i znowu pojawiała się nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie:* Jak tam dzień Wam mija?U mnie jakoś leci,siedzę piję kawkę i odpoczywam po sprzątaniu:) Jutro mój zabiera mnie na mega zakupy-już się doczekać nie mogę:)Haha:) Faceci wiedzą jak uszczęśliwić kobietę:)Buty,ciuszki i humorek jest:) Powiedzcie mi dziewczyny,jak zaczęłyście robić testy owulacyjne to na początku była tylko jedna kreska,czy druga też się pojawiała jaśniutka już na początku,a później ciemniała? Bo wiem,że jaśniutka kreska to test negatywny.Muszą być 2 mocne. Ale dzisiaj jestem dopiero w 8 dc i chciałam tak tylko sprawdzić i wyszła mi druga kreska,ale jaśniejsza...hmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gioia nigdy nie można się poddawać , trzeba mieć siłę i wiarę a na pewno się uda. Nie poddawaj się i walcz, szkoda ,że wcześniej nie trafiłaś do tego lekarza ale lepiej późno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kruszynko, ja zrobiłam pierwszy w 11 dc i wyszła druga jasna kreska później z dnia na dzień ciemniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że mój test to na razie jest negatywny:) Ale tak się zastanawiam czy może powolutku zaczynają mi się już dni płodne?Przecież to dopiero 8 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko to po tylu starankach na bank będziesz w ciązy :) Ja niestety nie tak często bo mojego nie było (taka praca) ale jak miałam bordową kreskę testową to w tym dniu było...a przed i po to nie codziennie... My już jedno mamy wiec jesteśmy w lepszej sytuacji :) Ja @ mam dostac około 11.04 ale nie wiem jak to teraz będzie bo nie biorę duph...Ulęgałko pocieszę cię,że jak twój synuś skończy trzecią kl podstawówki to też jest test.Powariowali... Witamy Gioia :) My tu wszystkie staramy sie naturalnie... nie możesz odpuścic trzeba walczyc do samego końca... Trzymam kciuki za owocna inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko nie wiem zobaczymy ale jak teraz się nie uda nie załamię się, będziemy próbowali dalej. No właśnie ja też nie wzięłam 16dc tak jak lekarz mi kazał i nie wiem kiedy teraz dostanę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko ja test zrobiłam 10 dc i wyszła kreska testowa jasniutka...dopiero w 16dc kolorem była równa kontrolnej a w 17dc była bordowa-ciemniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty duph weż przez 6 dni ,też tak teraz brałam...ale w tym cyklu nie bo ziółka piję.Na następny cykl mam znowu clo ale po co jak owulacja była :) Objawów nie mam żadnych,nikiedy zakłuje w prawym jajniku,jutro zmierzę sobie temp.zawsze miałam po owulacji 37,2 zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×