Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Malpka a moim jedynym objawem były bolace cycuchy więc jeszcze nic nie wiadomo zresztą pamiętaj ze ja to jestem szczególny przypadek :-) u mnie wszystko na opak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to tak wszystko dusi tak jakby macica mi puchła małpka każda ma inne objawy może też jesteś trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nika ale lapie mnie dól przed @ i juz sie martwie ze nie wyszlo i muj optymiz znikna wroci jak @ dostane bo musze miec zapl na kolejny cykl chociaz sama dziewczynom pisze ze dopoki @ nie ma nadzieja jest ale ja juz sama nie wie dobra nie bede zanudzac was , chyba jednak nie wygram ze snem bo oczy mi same leca musze sie przespac chociaz pol godzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyczytalam ,ze jak sie ma cienkie endometrium to moze byc problem zeby zajsc w ciaze.u kobiet plodnych grubosc powinna wynosic 8 napewno nie mniej.u mnie z 7dc wynosila 3.2.lekarz powiedzial,ze troche za cienki,no ale moze dlatego ze to 7dc.zobaczymy jakie bedzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam przed chwilką maleńkie skarpeteczki z napisem "I love daddy" i porządny test ciążowy:) Zrobię go w piątek,włożę do skarpetki i dam przyszłemu tatusiowi na urodziny:) Myślę,że to będzie dla Niego najpiękniejszy prezent urodzinowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka swietnie to wymyslilas twoj sie nie spodziewa takiego prezentu tez chce taki prezen urodzinowy mam za miesiac wiec moze akurat na swoje urodzinki sie dowiem ze jestem ale by bylo superowo :Da ty wytrzymasz do piatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde babcie pogotowie zabrało ;/ kurde mnie piersi i plecy bola ;/ i jak dluzej siedze to jajniki i caly brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasrok
Witam wszystkie dziewczyny, podczytuje Was juz jakis czas i postanowilam sie odezwac :) ulegałka - ja też nigdy nie ma duzo sluzu, a niestety bez sluzu do ciezko o dzidzie ;) ja mam swoje spodoby na zwiekszenie sluzu pije duzo wody, biore olej z wiesiolka i witamine B6. I zauwazam poprawe. ale nie o tym chcialam pisac. Mam do rozdania wejsciowki do nowego portalu dla kobiet starajacych sie o dziecko - ovufriend.pl Mozna prowadzic w nim cykl, system informuje czy wystapila owulacja czy nie, powiadamia o dniach plodnych itp.. jest jeszcze w wersji zamknietej dostepnej tylko z linkami polecajacymi. Mam 15 takich linków / zaproszeń - kto pierwszy ten lepszy, po 15 wejsciach link przestaje dzialac. http://ovufriend.pl/?code=ajedozi pozdrawiam wszystkie staraczki i gratuluje bo widze ze wielu juz ten link sie nie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
kruszynka, desire gratuluję :) a za resztę dziewczyn oczywiście trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ale się rozpisałyście a ja dopiero was nadrobię jak będę miała chwile wolnego bp przez te nocki po 12h to jestem wykończona i zaraz na 18 idę do pracy a ja mam chyba dopiero dzisiaj owulacje bo czuje strasznie prawy jajnik z którego ma być owulacja a ja się mijam z mężem :( wiec pewnie znowu nici w tym cyklu ale za to gratulacje dla nowych mamuś życzę spokojnych 9 miesięcy niech maluszek zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam maleńkie plamienie jak zawsze przed @ ale jestem do następnego cyklu optymistycznie nastawiona , będą ziółka witaminki jeszcze siemie dołącze i wiesiołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
hejo, gratulacje dziewczeta :D mam nadzieje ze za pare dni bede i ja zbierac gratulacje :P okresu nadal brak, minely juz 42 dni... pobolewa mnie brzuszek w sensie ukuje mnie i przestaje.. piersi mnie nie bola.. dzisiaj siusiam jak najeta... w nocy spac nie moge a w ciagu dnia bym tylko spala.. tylko dzis glowa mnie rozbolala, ale zadnych prochow nie lykam tak na wszelki wypadek dzisiaj jak bylam na spacerze to zauwazylam ze szybko sie mecze.. i mam smieszne gilgotanie w brzuchu jak jestem glodna i nie wiem czy to moje juz wyobrazenia czy nie.... poczekam jeszcze pare dni zrobie kolejny test i wrazie co pojde na bete.. kurde mam taka wielka nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny padam z nóg dopiero co prostuje kości na łóżku bo cały dzień w biegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!BEZIKU-Ty to masz te sny...:0 a,może ten ostatni jednak nie sprawdzi się?trzymam kciuki oczywiscie!tak samo za MAŁPKE by wredota ! nie przyszła! KRUSZYNKA KOCHANA!WIELKIE GRATULACJE!super wymysliłas prezent dla tatusia:)dbaj o siebie i maleństwo,zycze wszystkiego najjjlepszego! również GRATKI dla DESIRE92,MISIA 2889!:)SUPER!TYLKO SIE CIESZYC I ZERO STRESÓW! TEACHERKA zdrówka zyczę i reszcie dziewczynek powodzenia i 2 kreseczek:)Ja załamka mała po wizycie u endokrynologa.oczywiscie dostałam nastepna dawke chormonów i liste badań do zrobienia(chciałam,bo juz pare mc.nie robiłam)a ona endo.jakaś dziwna tym razem była=jej rada=NA URLOP WYJECHAC,TO ZAJDĘ!juz wiecej do nie nie pójde..!no wiecie,co...wkurzyła mnie!no,ale juz wam nie smęcę macie swoje problemy(oby jak najmniej oczywiscie albo wogóle!)zdrówka wszystkim staraczkom i brzuchatkom! ulegałka,krzewuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka - dzięki zdrówko się przyda, bo rozkłada mnie choróbsko paskudne :( z tym urlopem to różnie bywa:) mnie mój wyjazd tak rozregulował cykl, że dopiero wraca do normalności.... najbardziej mnie denerwuje jak idę do lekarza a oni nawet nie spojrzą tylko od razu badania każą robić, i oczywiście kasują za wizytę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka nie smęcisz , jak zdrówko ? jakie badania masz zrobić ? już częściej mam plamienie więc @ niestety przylezie ale co tam , jak nie ten cykl to inny :) a może za bardzo sie stresujesz albo musisz klimat zmienić dlatego endo tak ci powiedziała ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka a może jednak zobaczysz II kreseczki:) Właśnie przeczytałam na jakimś forum,że wiele dziewczyn z pierwszych objawów pamiętają grypopodobne choróbsko:)Katar,gorączka,ból gardła itp.:) No u mnie się sprawdziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mój gin często wkurzał głupimi tekstami , narazie dałam sobie spokój od lekarzy , w tym cyklu co tera będzie to zaczynam pić ziółka a po miesiącu zrobie sobie badania na własną rękę : tsh fsh lh prolaktyne i pójde d endokrynologa jak coś będzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka no coś w tym choróbsku jest :) pamiętacie jak Wam pisałam, że @ mi się spóźni bo chora jestem...? hmm... może u mnie to też był ten znak :) Bezik co do ziółek to ja nie pomogę nigdy nie piłam ale słyszałam dużo opinii, że pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, że są często są takie objawy ale chyba za wcześnie jeszcze. gdyby to był 27-29 dc no to ok.....a tu tydzień do @ wydaje mi się, że jestem dopiero kilka dni po owulacji więc za wcześnie na jakiekolwiek objawy. No zobaczymy....już mnie cyce powinny zacząć boleć....nie chce mi się nakręcać, jakoś tak ten cykl chyba i tak skreśliłam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka1990 No u mnie dokładnie to samo, katar i kaszel straszny ciągle mam, ale nie myślałam że to przez ciąże bo ja wszystko szybko łapie i jeszcze w dodatku ten niepokojący brak bólu piersi. Kurcze wiecie że pale i już od dawna chciałam rzucić i teraz w końcu będę miała powód ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko a Ty zamówiłaś wtedy którąś z tych sukienek?? :D Bo obawiam się, że możesz się w nią nie zmieścić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×