Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Czułość mniejsza niż 500 IU/l - test wykryje ciążę po 10. dniu od zapłodnienia, Czułość 500-800 IU/l - test wykryje ciążę po 14. dniu od zapłodnienia, Czułość 1000 IU/l - test wykryje ciążę po 21. dniu od zapłodnienia. czulosci testow ciazowych. nika kotek daj zanc co i jak powizycie nie stersuj sie bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak się tak czeka to masakra czas stoi w miejscu normalnie szok odebrałam dzisiaj wynik i ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, chyba pęcherz przeziębiłam , co 15 min do wc biegam , w sumie nic mnie nie piecze ale czuje jakbym nie sikała do końca, chyba jakaś infekcja sie rozwija i na dodatek śliny przełknąć nie moge gardło boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagsam acon jest ultra czuły ale chyba ciężko go dostać bo u mnie w żadnej aptece nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka,to ty masz jak ja w tym dniu owul.u mnie tez dzisiaj kreska jasniejsza od kontrolnej,wiec jutro beda obie bordowe:) to owul.w piatek-sobote:) hmm..pewnie razem bedziemy testowaly za jakies dwa tyg.:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bezik biedactwo a boli Cie mocno? Mnie ostanio boli rano pęcherz tzn pobolewa ale tylko rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,że pare dni temu tez bolało mnie gardło,ale nie miałam infekcji samo przeszło:):)moze to jakis znak bezik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
Nika rozumiem cie doskonale czekanie jest najgorsze.. a ty w tej poczekalni to juz troche siedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chyba dostane okresu juz mam jakies male plamienie brzuch mnie strasznie boli pieknie 23dc co cylk to coraz lepiej :/ nika kochana a dlugo mjeszcze musisz czekac ? dluga ta kolejka ? bezik wygrzewaj sie nie choruj nam kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpeczko to masz tak jak ja , mnie już od 12 dc brzuch mocno boli, misiu robiłam sobie teścik w 19 dc i negatywny więc to niestety nie ciąża :( tylko przeziębienie u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki , czytam Was codziennie ale u mnie na razie nic się nie dzieje ,dzisiaj 9dc więc.. czekam. Dziewczyny trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie robiłam testu bo cala noc nie spałam i jakoś rano spieszyłam sie na studia i nie zrobiłam zrobie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze trochę czekania mam dobrze ze mam neta czas mi szybciej mija :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zeby chociaż powiedział co przypuszcza ale czuje ze pupe zobaczę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
kurcze Nika to musisz teraz przesylac dobre fluidy nam!! a chcesz chlopca czy dziewczynke? ja ost wymacalam wszystkie swoje kolezanki w ciazy i obym sie zarazila ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby zdrowe było :-) ale czuje ze chłopiec :-) no zobaczymy przesyłam dla wszystkichfluidki wiosenne oby coś pomogły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
zdrowe napewno bedzie!!! to co trzymac za chlopaka kciuki? ost moja kolezanka tydzien przed porodem dowiedziala sie ze bedzie dziewczynka, a ciagle jej mowili ze to bedzie chlopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×