Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

mnie rano lekko bolały ale za to piersi bolą no nie wiem czy jestem ;/ w sumie to wczesnie jest na jakie kolwiek objawy mam nadzieje ze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam zdjęcie,ale nic nie widać:( Bo te kreski naprawdę są słabe-bardzo porównywalne do tych co miałam na testach owulacyjnych tych niby negatywnych:) Jak będę miała już wyraźniejsze to wstawię zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane skarby 🖐️ no wchodze i co ja tu widze kruszynka gratuluje ale mama miala wyczucie trzynasty cykl bo sie w 2013 urodzi bo na grudzien juz sie chyba nie zalapiesz mordka mi sie cieszy do monitora :) nati nie ma @ jest nadzieja :) misia jestes jestes :) a ja kochane 22dc siedze i czekam do piatku ale @ przylezie wiec jestem przekonana ze dupa blada z tego cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko!!! co za wspaniała wiadomość!!!No widzisz udało się!!! Kochana powiedz mi jak wyglądał ten Wasz ostatni cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka to tak jak u mnie te kreski prawie nie widoczne:):):)Ważne że ty widzisz!!:):)Ja dopiero 7 maja mam wizyte u gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam 7,8,9 i 10 i za kazdym razem do konca we mnie w dwoch dniach 2 razy mam nadzieje ze sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie laski.. Kruszynka-gratuluje:):) suuuper,jednak 13 nie jest zła cyfrą:) Ja dzisiaj robie test.owul.to moj 14dc.temp.36,4 jutro usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko gratulacje !!! :D 🌼 ❤️ ja czekam na @ śniło mi sie że dostałam okres i znowu dzidzie mi sie śniły , kurcze musze wyluzować troszku :) kruszynko twoja wiadomość podniosła mnie na duchu , gratulacje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka GRATULUJE ;-) :* super kochana!! :) Ja właśnie też przeleżałam wczoraj i przespałam cały dzień, typowe objawy grypy;/ i też zastanawiam się jak to możliwe w taka ładną pogodę być chorym :| ale w ciąży raczej nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jeszcze za wcześnie:) 20dc Przeszła mi taka myśl przez głowę (bo często się reaguje jakimś takim niby przeziebieniem czy grypą), ale z drugiej strony ja mam doczynienia z dzieciakami i dużymi i małymi na co dzień więc nie trudno o jakąś chorobę. Teraz np. panuje ospa i szkarlatyna...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka my to razem czekamy na brak @ :) dziś nasz 20dc... Kruszynko skarbie nie wiesz nawet jak się ucieszyłam z Twojej waidomości. Cudownie! Mówisz że nie mialaś objawów, bólu piersi itp. A jakieś palmienia? Coś innego niż zawsze? Powiedzialaś już tatusiowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nic...zero objawów. li inaczej niż zwykle,bo zawsze coś mnie bolało:) A tatusiowi nie powiedziałam,w pracy jest a nie chcę przez telefon. Tyle czasu czekał na tą wiadomość,że muszę to osobiście zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie,to szyjkę macicy mam twardą,wysoko i bardzo zamkniętą:) I tak trochę białego śluzu. No i dzisiaj rano miałam temp. 37,5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam twarda i zamknieta szyjke macicy ;/ moze faktycznie jestem w ciazy no nie wiem ale dzisiaj fatalnie się czuje tak mi duszno prawie dzisiaj zemdlałam w sumie to prawie cała noc nie spałam bo się zdenerwowałam a potem myślałam czy nic się nie stało babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko musisz wymyśleć szybko coś specjalnego dla tatusia :) Ale zapewne już dawno coś obmyśliłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawno nie mierzyłam ciekawe ile ja mam... bo jakis tydzien temu miałam 36,9 i 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×