Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

no a ja 24 :) kurde mam nadzieje ze to objawy ciazy a nie czegos innego choroby lub @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mam doła mój synek nie dostał sie do przedszkola Dzwoniłam dzisiaj po wszystkich przedszkolach w których były wolne miejsca i d**a bo miejsca były ale dla 5 i 6 latków.I pierwszeństwo maja dzieci rodziców pracujących a jak jeden rodzic pracuje to karty sa odkładane na bok.A jak ja mam teraz pracować jak nie ma kto z małym siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia,wspolczuje,wiem co to za ból. moja zostala przyjeta do przedszkola za pierwszym razem ,ale jak zachoruje albo jak sa wakkacje to nie mam z kim jej zostawic,tragedia,opiekunka liczy sobie 60 zł za 8 godz.jak moja dniówka wynosiła 50 zł.kurcze w zyciu nie wyrobie a tu u nas w LBN to tragedia z praca i zarobkami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak to już jest w tej polsce... !! za wszystko trzeba płacic a zeby coś załatwic to masakra w niemczech od razu byś załatwiła tak samo z rodzinnym masakra a tam kazdemu się należy a tu przekroczysz glupie 10gr i już nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny ;) Gratulacje Kruszynka. Właśnie też zauwazyłam że nic mnie nie boli, piersi bolały mnie zawsze na @ a w tym miesiacu nie, wiec dzisiaj zrobiłam test wiem ze sie robi rano ale nie mogłam się powstrzymac i zrobiłam dzis w 28 dzien cyklu. I wyszły dwie kreski ta druga blada ale sa dwie. Jutro rano zrobie znowu, mam nadzieje ze wyjdzie wyrazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż nie chce mi się wierzyć ze tak za pierwszym razem by się udało, no ale nogi miałam w górze po stosunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bociany przyleciały i przyniosły już kilkoro dzieci. Mam nadzieję że mają ich wiecej.. dla reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire dziękuje i wzajemnie:)Ale super:) A powiedz mi Kochana czy wcale Cię nie bolą piersi?Bo mnie zawsze bolały,a teraz są takie jak po okresie.Czyli ani twarde,ani bolące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na okres bolały piersi oprocz sutków a teraz to nawet one bola sa bardziej wrazliwe i wieksze sie zrobily ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje kochane !!!!!!!! nareszcie się udało. Ja dzis robilam test ciążowy - wiem wiem 8 dni po stosunku -za wczesnie i oczywiscie negatywny. wczoraj bolal mnie jajnik wiec nie wiem czy to ciaza czy owulacja moze? bo nie wiem czy tydzien tyemu to byla owulka czy falszywy alarm. ciagle robie te testy owu i te kreski do dzisiaj byly ciagle takie same a dzisiaj jasniejsza wiec nie wiem czy ten bol jajnika byl spowodowany owu? pomozcie mi to poukladac prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow,desire gratuluje, faktycznie super wiesci dzisiaj na tym forum mam nadzieje ,ze za 3 tyg. to i ja bede sie cieszyla II kreseczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie zafasolkowalo sie u nas na forum desire Gratulacje jak super dzien oby czesciej bylt takie nowinki :D kochane a ja juz po obiadku nie mialam weny tworczej dzis zrobilam pesto z kurczakiem i makaronem a wieczorem moj bedzie robil zapiekanke jakas :P wlaczylam sobie zalezna dame i pije juz dzis druga kawusie bo mnie cos muli dzisiaj na spanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka moja kochana OGROMNE GRATULACJE!!!!! tak sie cieszę...niech maleństwo rośnie zdrowo i szanuj sie teraz kochana i oszczędzaj...najważniejsze pierwsze 10 tygodni ciązy...cudowna wiadomosc...sciaskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra, ja od pewnego czasu ,jak ma nadejsc owul.to bola mnie jajniki a w dniu owul.to tak mnie boli jajnik ,ze jak siadam to czuje jakbym usiadla na rower bez siodełka;) tak mnie boli. ja własnie robie test owul.jak bedzie jasna kreska tzn.ze juz jutro zobacze dwie bordowe kreski a wiec owul.nastapi w ciagu 24-36 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie kawy nie lubie ale dalam rade wypic czasami ale teraz to fujj okropna i do tego co chwile bym jadła az moj brat sie smiał ze chyba jestem w ciazy bo ciagle jem i jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,zrobilam test i nawet jasnej kreski:(czyzby owul.mi sie przesunąc miala...dzisiaj 14dc.tego dnia zawsze jest przynajmniej jasna rozowa kreska..nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy to normalne,że jak za długo leżę albo siedzę to bolą mnie plecy? Właśnie w niedzielę to zauważyłam jak trochę siedzieliśmy u znajomych i dzisiaj jak leżę:)Nigdy nie miałam z tym problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko, wcale ani toche nie bolą mnie piersi, tak jak u Ciebie ani twarde ani bolące. Właśnie u mnie też pierwszy raz takie cos zauwazyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zaraz sasneeeee !!!!!!!!!!!!!! swieci slonce deszcz nie pada cisnienie w normie a ja padam na ryjka ;/ to jak wy w ciazy jestescie i was piersiaki nie bola to znaczy ze do mnie @ przylezie bo mnie juz ladnych pare dni bala i nie przestaj i sa napuchniete wiec na bank to na @ :( dupa blada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×