Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
U mnie według terminu ostatniej @ 12 a według usg 10 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii tak sobie to obliczyłam i wychodzi,że stosunek był w 9 dc... Nie myślisz,że to trochę za wcześnie.Skoro spodziewany @ ma być 1 maja? Wiesz,ja nie chce wchodzić w kompetencje lekarza,bo on pewnie wie co mówi.Ale wydaje mi się,że to jednak za wcześnie. A to krwawienie co miałaś,to może krwawienie śródcykliczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo nigdy nie miałam takiego krwawienia w sumie ja tez byłam zdziwiona jak on mi to powiedział ;/ kochałam się 7,8,9 i 10 dc :) ale zrobię test dopiero za tydzien bo faktycznie moze byc za wczesnie a chce znac prawidlowy wynik w sumie to mam test i na ulotce pisze ze wykrywa 6dniowa ciaze ale ja wole poczekac jeszcze chociaz juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wolne :) to sobie dłuzej pośpię kurdę muszę się opanować z jedzeniem bo ostatnio ciagle jesc mi sie chce :) a się właśnie od mojej ciotki dowiedzialam ze moja mama jest chyba w ciazy hehe masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po cwiczeniach przez tydzien schudlam 1,5 kilo super :D a no tak ewa pisalas o tym akiedy dziewczynki macie kolejne wizyty ? nika ty cos mowilas ze chcesz przed weekendem majowym udalo sie ? nati to twoja mam by ci nie powiedziala ze jest ? to wyglada na to ze bedziesz miala rodzenstwo gratulacje ! kruszynka ja testowala w 21 dc 11 dni po owulacj test pokazal 2 krechy tylko ze ja mialam okresy 25 dniowe to zalezy kto ma jak dllugie cykle nati mozesz zatestowac a jak nic nie wyjdzie czekaj do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o natii ,niezle,fajnie mialabys wsparcie.....razem byscie chodzily z wozkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka gratuluje :) ja nie lubie cwiczyc a sama w domu zebym miala to robic to juz napewno nie ...jakos nie mam motywacji:) jak juz to na silowni ja schudlam przez 5 m-cy ponad 20 kg. teraz od pol roku waga stoi w miejscu,ale jestem zadowolona z tego\ no nic,idzie lato znowu sie wezme mam zamiar jeszcze z 10kg zrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mama nie mam za dobrych kontaktów więc wszystko możliwe, że mi by nie powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuytityiujkuykuykiuoioiuouoiuo
Powiedzcie mi proszę, czy kilka dni po stosunku w okresie owulacji, czyli w potencjalnym czasie zagnieżdżania się zarodka (zakładając, że się udało) intensywne ćwiczenia typu ZUMBA mogą być niebezpieczne i zadziałać wczesnoporonnie? Czy lepiej jest zrezygnować teraz z zumby i na razie iść na jogę, dopóki się nie upewnię czy jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama pół roku temu w miesiąc schudła prawie 12kg :) ale w sumie to dobrze bo jej się przytyło fatalnie wygladała :P teraz to sylwetkę ma modelki kurde :P ale ona przytyła od tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała któraś z was na poczatku tak, że jak spałyscie na brzuchu i rano sie obudzilyscie bolal was caly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia nie ja nie mam dzieck a ta sytuacja mial miejce w lutym ale niestety bylo to wczesne poronienie;( a ja kochane cwicze zumbe na wii bardzo fajna sprawa :) ja jestem bardzo zadowolona ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii ja tak nie miałam,ale odkąd urodziłam czyli 4 lata to nie moge spać na brzuchu bo mnie dusi:P Ja od tabletek anty przytyłam 18 kilo:( ale to było przed ciążą,a potem kolejne kilogramy w ciąży hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama zawsze potrafiła mi tylko rozkazywac cale zycie miała mnie gdzieś twierdziła ze zmarnowalam jej zycie ciagle slysze jaka to ja nie jestem cale zycie bylam najgorsza dla niej a gdy urodzila brata to juz calkiem mnie zaniedbała byłam w 4klasie podstawowki przez nią bym nie zdała do nastepnej klasy jakiś miesiac temu się pokłocilysmy nie odzywamy sie do siebie wogole była bardzo duza wymiana zdan... w sumie to jest mi troche glupio i przykro z perspektywy czasu bo obrazilam ja dosyc ale moze zasluzyła sobie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka przykro mi no mnie boli brzuch jak na nim leze a uwielbiam spac wlasnie na brzuchu :) albo jak trzymam laptopa i koniec jego dotyka brzucha to strasznie boli ;/ nie wiem od czego to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
U mnie następna wizyta 9 maja. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę w środę jeśli do środy będę miała wynik ostatniego badania a jak nie to w czwartek też się martwię ale musi być dobrze i nie ma innej opcji nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×