Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość dagsam87
to i ja napisze, dlugo czytalam duzo watkow itd itd i doszlam do wniosku ze i ja napisze :) od roku sie staramy, kochamy sie w dni plodne i czekamy czy @ sie pojawi czy nie (moze staramy sie to za duze slowo no ale mozna tak to okreslic).. i w tym miesiacu cisza.. 10 dni bez @, a mam jak zawsze ja w zegarku co 33 dni... dzis zdecydowalam sie na test, moj TZ polecial do apteki i kupil Quixx czy jakos tak, ale pojawila sie tylko jedna kreseczka :( a okresu brak.. od czasu do czasu zakuje mnie jajnik, siusiam moze ciut czesciej, lupie mnie w plecach, i tam w srodku zrobilam sie taka ciasniejsza, w sensie powiedzmy ze byl jakis tam luz a teraz tego nie ma, temp ogolnie mojego ciala tez wacha sie ciagle miedzy 36.9 a 37.5 a zwykle mam standardowa 36.6, no i duzo spie, spie do 9 potem najchetniej drzemnelabym sie kolo 11(jak moge to tak jest) i kolejna sennosc lapie mnie kolo godziny 17.. i tak nie wiem czy sie powoli cieszyc bo byc moze cos we mnie kielkuje czy nie... kolezanki poradzily mi bym zrobila sobie test za pare dni, bo moze mam malo hormonow jeszcze w sobie, ale kolezanki mamusie mowia ze jak nic w ciazy jestem, a ja sie boje rozczarowania :( a wy jak sadzicie? wiem ze wrozkami nie jestescie, ale moze ktos mial podobnie i sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób test za pare dni może rzeczywiście jesteś,skoro 10 dni Ci sie spóznia@:):)Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. 7 dni temu mialam owu ( wg testu) a dzis kluje mnie ni to jajnik ni to macica- tak niby z boku i na srodku zakluje i potem spokoj wczoraj robilam tez test owu ( bo mam nieregularne cykle i śluz byl jakis taki owulacyjny) i wyszedl negatywny. skad moga byc te klucia i czaasem taki tepy bol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petera ja ci chyba nie pomoge mnie janiki bila w owulacje badz jeszcze chwile po ale nie wiem czy u ciebie to to samo;/ a pozatym owulacje moze sie przesunac badz wystepowac dwukrotnie ale sama nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm sama nie wiem na ile w te testy wierzyc owu... bo byl negatywny oby to nie bylo jakies zapalenie albo torbiel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny jaka akcje miałam wczoraj mieszkam z rodzicami i mojej mamy babcią no i ja już zasypiałam i słyszę nagle huk a tam babcia leży na podlodze i pelno krwi :( ale na szczescie sobie tylko usta rozciela musiałyśmy ja podniesc jak na łożku ja polozylysmy to widok byl okropny wygladała jak by umierała ten widok mam ciagle przed oczami w nocy spadła z łożka nie chciałysmy jej budzic bo znowu by nam beczała. ale tak sie zdenerwowałam tym wczoraj ze brzuch tak bolal ze masakra. i pierwszy raz od miesiaca z mama gadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja sily juz nie mam :( cała noc nie spałam teraz moja babcia przyszła pomaga mamie przebiera ja bo my już same nie mozemy dac rade pojechałam zamowic lekarza teraz takie umeczenie masakra musimy ja zaprowadzac podnosic masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati a test robilas? Pytalas czy ktoras miala takie bole brzucha jak opisujesz. Ja mialam tak przed ostatnia @ ktora spoznila mi sie 14 dni. Nie moglam sie polozyc na brzuchu bo mnie bolal, lekki nacisk sprawial bol. Ale @ przyszla po terminie.Teraz sobie to tlumacze tak ze bol byl spowodawany zapewne przez stres, szybkie tempo zycia. To wszystko blokowalo przyjscie @ wiec brzuch bolal. A ja sie dodatkowo nastawilam ze to moze juz ciaza. Musisz sie wyluzowac. A najlepiej idz na bete. Ja jak poszlam i wykazalo brak ciazy od razu sie rozluznilam i przyszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie stresuje bo dziecko chce bardzo a mnie brzuch boli calymi dniami jak dotykam i leze test zrobiew sobote bo stwierdziłam ze za wczesnie na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:* Dziewczyny nie wiem czy już mi się wszystko tak bardzo poprzestawiało czy co?Już sama nie wiem kiedy miałam tą owulację?! Wczoraj cały dzień przeleżałam,bo jakieś grypsko mnie złapało...strasznie źle się czułam. Dzisiaj moja mama przyjechała z testem ciążowym,powiedziała że jak była ze mną w ciąży,to też przy takiej ładnej pogodzie była przeziębiona... A przecież to dopiero mój 29 dc - nic mnie nie boli,nawet piersi!!!!! Ale mnie to nie interesuje,nasz 13 cykl starań jest szczęśliwy!!!Jestem w ciąży!!!!!!!!!! Siedzę i ryczę!!!!!!:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wcale nie wierzę!!!:D Przecież przez ponad rok miałam zawsze przed @ wszystkie objawy ciąży,a teraz nic,zero.Zawsze mnie piersi bolały przez pół cyklu,a teraz nawet się nie powiększyły:):* Kocham Was i dziękuję,że byłyście przy wszystkich moich rozczarowaniach a teraz przy tak szczęśliwych chwilach:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kurcze jak ja ci zazdroszcze :) niby lekarz powiedział ze moze to byc ciaza ale ja w to nie wierze fakt bola mnie piersi czasami jajniki ale watpie kochana jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka no masz racje że bladziochy są ale jakos nie wierze poczekam do piatku czy przyjdzie @ chociaż ja i tak mam nieregularne wiec może sie spóznić @,dzisiaj mam 29 dc.Najwyżej w poniedziałek zrobie bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko GRATULUJE! :-* Ale się cieszę aż się wzruszyłam :-) cudowna wiadomość niech malenstwo zdrowo rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Kruszynka siedzę i ryczę razem z Tobą! HIP HIP HURA! :) Ale się cieszę,gratulacje Kochana! :) Dagsam87 ja na twoim miejscu poszłabym na betę.Tobie też życzę 2 kreseczek! U mnie 10 dc jajnik troszkę zaczyna pobolewać...temperatura jeszcze 36,8... zrobiłam test owulacyjny i negatywny...powtórzę za 3,4 dni :) Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka a zrobiła byś zdjecie?:)Gratuluje Ci szczerze tego długiego wyczekiwanego momentu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×