Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

A więc: wszystko jest w jak najlepszym porządeczku :) mój maluch tak się ruszał, że nie można było go nawet zmierzyć :P ale ma już ponad 6cm, i wszystko dokładnie mi opisywał: rączki, paluszki, łokieć, nóżki, kolanka, stópki, nawet w pewnym momencie pokazał mi tak rączkę z bliska i mówił, że maluch macha do mamusi bo naprawdę tak to wyglądało aż się wzruszyłam :) no i pytam o płeć a on mówi, że próbuje zobaczyć ale moje kochane dziecko tak fikało, że się nie dało ale w jednej chwili powiedział, że coś tam ewidentnie ma, no to pytam co podejrzewa a on, że chłopak ale na następnej wizycie się okaże więc się nie nakręcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow gratulacje !!!!az mi sie gorąco zrobilo jak czytałam o tym ze dzidzia macha do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Nika.Widzisz wszystko okej przynajmniej jesteś spokojna jak maluszek pomachał mamusi to jest super uczucie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Nika ale super :) ja ostatnio też widziałam maleńkie rączki i nóżki :) super widok :) ciekawe czy ja się teraz dowiem czy chłopiec czy dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
chyba widzę ^^ super naprawdę super :) oczywiście nie było testów tych co wykrywaja mała ilość hormonu (ba nawet w jednej aptece mnie wysmiali) w kolejnej kupiłam acon (zna może któraś) pani aptekarka spytała czy ma trzymać kciuki a ja na to że oczywiście tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika widac raczke:) jeju jak fajnie :) ja jutro test robie mam nadzieje ze zobacze 2 kreseczki piersi mnie bola ;/ sutki bardziej wrazliwe masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ale fajniusio :) to musi być super uczucie wiedzieć i widzieć jak dzieciątko sie rozwija w brzusiu :) pogłaskaj dzidzie od zanych cioteczek :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na @ a u mnie to żaden obiaw aż sie wstydze ale napisze : jeden sutek mi sie powiększył , ale hała jakby drugi tak wyglądał to by było oki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
25 tylko 25 były, ale pisze ze wykrywa nawet 3 dni przed okresem... jutro testuje miałam się do piątku wstrzymać ale już nie mogę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tesco jest test ktory niby ma czulość 10 ale nie wiem na ile jest dobry bo wlasciwie to tani jest jaies 5 zł kosztuje ale podejrzewam ze to badziew jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii a jaki ten śluz? gęsty biały czy tak bardziej mokro i wodniście?? bo ja tez mam duzo tylko mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
mój który to dzien? 46 i okresu brak tylko śluz, jajników mnie bolą ale trochę inaczej niż na okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
ja mam przezroczysty, lekko ciągnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez taki mam, niby 9 dni po owulacji. a robilas wczesniej test jakis? -bo nie doczytalam. cykle masz regularne? ja na Twoim miejscu juz bym chyba nie czekala tylko testowala teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczko w tubce -hahah dobre :):) szkoda tylko ze nie wiem jak wyglada :) ale moge sie domyslec. ja mam tak ze mi mokro ciagle i ten sluz taki biało-przezroczysty. nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasrok
" Dorotq ja w poprzednim cyklu test owulacyjny miałam tak 14 dc kreska testowa jaśniutka 15 dc kreski testowa i kontrolna tego samego koloru 16 dc tak samo 17 dc kreska testowa bordowa 18 dc tak samo 19 dc kreska testowa jaśniutka a @ dostałam w 32dc Owulację chyba miałam 19,20 dc ? Dobrze interpretuję? A wtedy przytulanek nie było bo mój małż musiał wyjechać,były ale wcześniej... zobaczymy jak w tym cyklu jutro znowu zatestuję..." Krzewuszka moim zdaniem mialas owulacje ok. 15 dc, moj lekarz mi mowil zeby konczyc robienie testow gdy kreska testowa bedzie tego samego koloru (bo to oznacza to ze ten hormon LH jest w wielkosci szczytowej no i jajeczko sie uwalnia, wiec tego dnia lub nastepnego bedzie owulacja.) a pozniej to juz nie ma sensu robic testow. A mierzylas temperature? ja zawsze potwierdzam testy temp, bo testy nei zawsze sa wiarygodne, a jak jeszcze mierze temp to mam pewnosc. ciesze sie ze portal Ci sie podoba :) zapisuj sobie tam temp i on Ci wyznaczy owulacje mi wyznaczyl juz drugi cykl i bardzo dobrze zgadzalo to sie z testami owul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mam nieregularne miałam krwawienie i lekarz powiedział ze moze to byc ciaza zrobiłam test ale nie wyszła ani jedna krska jutro mam zrobic ja tez mam mokro mam 25dc i już dawno po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×