Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość dagsam87
mam kolejne pytanie.. ok jutro robie test, wiec jutro powinno sie wyjasnic... no ale wczoraj wieczorem mialam migrene wiec i wymiotowalam... teraz znow od 18 mam nudnosci, wiem ze w ciazy sa poranne mdlosci ale wieczorne wogole sa? rano sie czuje wysmienicie, a wieczorem o wiele gorzej i wlasnie od dwoch dni bierze mnie na wymioty plus kurde ale ciagle mi sie okropnie odbija i co by bylo smieszniej okolo 4 h po posilku... i nie wiem czy mi sie uroila ta ciaza czy nie.. czy faktycznie symptomy mam ciazowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_24 :)
Myślisz, że test mógł skłamać? miałam wczoraj bardzo rozcieńczony mocz ( dużo pije) i planowałam go powtorzyć w przyszłym tygodniu. najbardziej mnie martwią nagłe napady bólu głowy, które nigdy mi się nie zdarzały.. to byłby 2-3 tydzień więc test płytkowy by wykrył już... eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagsam ja pierwsze wymioty miałam o 23:) A migrene miałam na początku ciaży:) Na moje oko jestes w ciąży:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Asia nie mam takiego doświadczenia jak inne dziewczyny ale może uda mi się Tobie pomóc. Testy są z reguły czułe bardzo z ciążą nie wiadomo. Objawy mogą być zwiążane ze zbliżającą się miesiączką. ja na Twoim miejscu zrobiłabym beta hcg z krwi i miała pewność. a korzystasz z testów owulacyjnych? są pomocne. Kłucie jajników może sygnalizować zblizjącą się też owulację. Mogą występować przed albo i po owulce, niekoniecznie w momencie jajeczkowania. Poczekaj ze 2-3 dni i zrob beta hcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałeczka ja narazie testu nie robie poczekam bo może przyjdzie@ tak mnie ciśnie w tym brzuchu że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ulegalko, rozumiem dokładnie o co chodzi:( ja tez już jestem pesymizm chodzący:( ale odzywaj się częściej do nas:) chociaz co tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_24 :)
owulacji nigdy nie odczuwam, a okres dopiero za 1,5 tygodnia powinien przyjść. nie wiem sama, na pewno jakiś test powtórze ale bardzo dziwnie się czuje. nie chce się nastawiać, bo mam dosyć rozczarowań. przed okresem tym kwietniowym miałam spore napady senności, biegunki poranne (zwyczajowo moje jelita odmawiają współpracy więc dziwne dla mnie). tak strasznie bym chciała, ale boje się rozczarowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka mam kumpele co ma 24 cykl i ma tak cały czas:):)Kochana bedzie dobrze może po tym poronieniu tak jest wszystko sie ureguluje.Ja dwa razy tak miałam że nie miałam 4 miesiące @ przed pierwszą ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
boze dziewczyny jak ja sie ciesze ze trafilam na ten watek!! mam tak wielka nadzieje, ze boje sie ze sie zawiode :( Misia obys miala dobre oko... jutro chwila prawdy.. kupilam ten test i jak patrze na te opinie w necie to sa calkiem nie zle.. wiadomo jak zobacze dwie kreski to zrobie tych testow z 10 dla pewnosci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje rozczarowania. teraz tak czasami zaczyna mnie piec sutek, jakbym cos goracego przykladala, ale tylko na chwile, miała tak kiedys któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_24 :)
pieczenia nie... ale mnie bolą strasznie zęby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
dobranoc kochana pytanie teraz powinnam malo pic, by jutro byly siuski mniej rozrzedzone ze tak powiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam 2 razy i lekko sutki mi popękały, ale przeszło lekarz mówił że to od bromegonu, nie wiem co to u ciebie może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
mnie to piersi nigdy nie bolaly, ani teraz ani przed @, wiec w tym temacie nie pomoge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
ok dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko 🌼 kurcze kupiłam wczoraj w biedronie pieczary w takim plastikowym pudełeczku , dziś je otworzyłam obieram a na dnie wilgotne i spleśniałe paskudstwa:( jak zawsze uwielbiałam pieczary tak od dziś nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ostatnio kupiłam tam i jak kroiłam (po ok. 2dniach) to strasznie ciemne i miekawe...czyli nie za świeże. A normalnie to mi leza z tydzien w lodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to większość rzeczy kupuje w biedronie , ale coraz częściej zastanawiam sie nad innym sklepem , bo tam jest mały wybór, ale ogólnie jest ok, gdyby nie te pieczary a wy gdzie robicie zakupki ? macie jakieś ulubione sklepy ? markety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam lidla :) i moj osiedlowy sklepik w ktorym jest dosłownie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
ja tez lubie lidla, ale czesto po wieksze zakupy jezdze do tesco :) ale najczesciej kupuje u siebie na bazarku :) wszystko swieze sprawdzone od lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest taki maly sklepik doslownie jak kiosk a jest wszystko od chemii po wedliny i super ludzie w nim pracuja. i do tego otwarty do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×