Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
Nika i inne brzuchatki a boli was czasem podbrzusze?? bo mnie od czasu do czasu coś zakłuje i martwie się tym :( mówiłam o tym lekarzowi to kazał mi brać luteinę. Biorę i dalej coś czuję :( mam nadzieję że to tak ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati jak ani jedna kreska to test do bani jest... ja robilam i tez negatywny ale w sumie ponad tydzien przed@ wiec za wczesnie go robilam. jeśli chodzi o pobolewanie w ciazy to chyba calkiem normalne ale nie ciagle tylko co jakis czas. ale Ewuś uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Nie boli mnie ciągle tylko właśnie co jakiś czas. I zauważyłam że przeważnie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze troche ze zmeczenia? nie wiem, pewnie to nic złego ale lepiej dmuchac na zimne. a czy z Was brzuchatki miala ktoraś tak ze nie mialam objawow w piersiach na początku? ja mam tylko tak ze czasem slabo mnie tak jakby zapiecze ale nie sa jakies wrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś mnie w sumie brzuch nie boli ale czasem się zdarzy, też mam luteine ale to przez to, że w 9 tyg. miałam plamienia i gin mówił żebym dalej brała bo to nie zaszkodzi :)więc jak Tobie powiedział, że nie masz się czym martwić to się nie martw kochana. Ja się martwiłam, że nic nie jem tzn. mało no i staje na wadze a gin do mnie, że znów nam waga leci w dół to mu mówię, że czasem nie czuje potrzeby żeby jeść no to się nie zmuszam a on, że to bardzo dobrze :) więc Ewuś nic się nie martw na pewno wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzaiewczynki! Nika super wieści :) milo sie czytalo. A ja juz dzisiaj nie plamie. Wlasnie spakowalam 3 pudla gratów i prasuje firanki i jake do nowego mieszkania sie wypakowawac :) Moze wpadne pozniej :) pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
patra mnie piersi bolały od początku. I do tej pory bolą i są takie napompowane. Czasem nawet w nocy się przebudzam jak nie tak się odwrócę :) Nika z tym jedzeniem to też tak mam że nieraz wcale nie mam ochoty jeść i po prostu nie jem. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii trzymam kciuki!!!:) Nika Ja widze na usg:)Słodkości:)Buziaczki dla Ciebie i maluszka:) Kurcze a Ja czuje taki pełny brzuch i taki nadęty jak cholera::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś czasami tak jest że brzuszek może bolec na początku ciąży,jesteś pod kontrolą lekarza i nie martw sie chociaż łatwo sie pisze:)ale będzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika to super ze wszytko ok :) dziewczynki ja dzis dostalam @ 23 dc masakra jestem zalaman i mam dola sory ze nie pisze z wami dzis ale nie za bardzo sie czuje :( pozdrawiam was i milej nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka Ty nas wspierasz wiec my też od tego jesteśmy kochana:):)A co gin na to mówi na te cykle?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś szperałam po necie i większosc kobiet ma bóle brzucha na początku.Nie martw sie kochana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba mam juz ta ciaże urojoną, chyba sama chce widziec jakies objawy tak samo bylo w poprzednim cyklu, tylko nie wiem czemu ale brzuch mnie trooche boli a do @ jeszcze tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_24 :)
I ja się staram :) trzymajmy się razem... tylko nie mam szczęścia do pisania w tematach i chyba nie doczekam się odpowiedzi... nie chce sie juz chyba powtarzać z problemem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_24 :)
Albo ok... bo martwie się, że to może być coś niedobrego: "Cześć dziewczyny... postanowiłam do was dołączyć. mam 24 lata od roku czekamy na dzidziusia... czekamy, bo postanowilismy zrezygnować z antykoncepcji , ale od roku nic nie wychodzi. W marcu miałam okres normalnie ok 20.03... cykle 21 dniowe jak w zegarku.. W kwietniu narobiłam sobie nadzieji, bo miałam bardzo dziwny okres. Niby "w terminie" (4 dni spóźniony), ale pierwsze 2 dni to tylko plamienie brunatne, potem 1 dzien słabego krwawienia i znowu plamienie i cisza... (15.04) Wczoraj (24.04) robiłam test i wyszedł negatywny więc już wiem, że nic z tego... ale dzisiaj jakoś dziwnie sie czuje, bolą mnie piersi, mam wzdęte podbrzusze które strasznie boli na zmiane z kłuciem jajników , dziwne humory i parcie na hmm pochwe (nie wiem jak to mniej precyzyjnie określić). temp. 37,08 wieczorem więc ani owulacja ani ciąża (normalna z rana to ok. 36,5 - 36,9 w owu.) Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.. wiem, że jak nie teraz to w końcu się uda.. ale niepokoi mnie mój własny organizm. " Przepraszam, że powielam problem, ale jeżeli to coś niedobrego... to wolę zareagować natychmiast... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dwa cykle a może trzy temu robiłam test acon i wyszły mi dwie kreski druga jaśniejsza , więc nie wierzę temu testowi róbcie normalny, quick view najlepszy chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczko - jeżeli Cie to pocieszy to ja też mam doła, tak mnie ściska z żalu, z nikim mi się gadać nie chce:( nie mam @ jeszcze ale czuje, że nadchodzi...i pewnie mnie pomęczy jeszcze z 5 dni :( chyba bym już wolała dostać tak jak Ty teraz :( trzymaj się kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka tego Quick to moja przyjaciółka poleca więc chyba masz racje, a ten acon to tylko czytałam opinie ale nie testowałam Asia a dostałas teraz @? Bo ja mam podobne objawy do twoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka u mnie dopiero 9 dc i nic się nie dzieje , na razie spokój , wrzucam na luz jak niby w poprzednich cyklach ale chyba tak.. nie wierzę ,że i tym razem będzie więc wiesz kochana:) ale ja za Wa trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia lekarz mowil ze do pol roku moze sie wszytko regulowac zobaczymy ale wkurza nmnie to ze @ jest nie regularnie jak wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×