Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmalinowy
:p dzięki małpko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
a ile tego wiesiołka bierzecie dziennie ? ja 2 kapsułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
ja po 1 trzy razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez zamówiłam testy owulacyjne pierwsze lepsze na allegro jutro juz maja byc:p a to dlatego zeby w koncu wyczuc moment owulacji...olej z wiesiołka tez wcinam po 1 tab. 3 razy dziennie ale nie dla śluzu bo ten mam ok tylko tak ogólnie bo jest dobry na wiele rzeczy:)(zreszta juz wczesniej brałam przed planowaniem ciąży)...no ale jak juz wspomniałam nienapinam sie...bawie sie tym i jest mi dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
pewnie też zamówię pierwsze lepsze i po wszystkim. oby szybciej przyszły i oby szybciej sie skończyła ta nieszczęsna @ :) no i, oczywiście, oby szybciej się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
a więc luzik i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i cieszy mnie to ze nie jestem sama...wiem wiem troche egoistycznie moze to zabrzmiało...ale co tam...lubie Was więc jest mi raźniej jak wiem ze gdzies tam jesteście i tez walczycie:)... bdw jesli chodzi o testy te pierwsze z brzegu:p to 10 szt. + 3 ciążowe...niecałe 16zł...atzo... zapodaje motto na ten i kolejny tydzień " BAWMY SIĘ" - jak wymyślicie jeszcze jakies pozytywy to piszcie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka duzo przytulania :) ;) . powiem Wam dziewczyny ze z moja pierwsza ciaza wpadalam w paranoje (tzn. pierwsza stracilam dlatego tak sie czulam jezdzilam po lekarzach jak tylko bylam w Polsce to robilam jakies badania ) i tak sie meczylam przez 7 miesiecy . po 7 miesiacach postanowilam nie patrzec tak na to zajelam sie zyciem i przytulaniem oczywiscie ale dalam na luz (i zaczelam duphaston ) po miesiecznej kuracji nie dostalam @ . pamietam jak pojechalam po testy i okazalo sie ze jestem w ciazy . ulegalka u nas w irl. sa testy ciazowe elektroniczne siusiasz jak na normalny ale zamiast kreseczek pokazuja Ci ktory to tydziem ja mialam miedzy 5-7 tyg. ciazy . i teraz wlasnie sobie odpuszczam zaczelam brac duphaston i zobaczymy co z tego bedzie . mam nadzieje , ze nam sie uda waszystkim kobietki . :) p.s. jutro bede szukac tych okularow sorki za bledy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka " bez stresu" to moje !!! dziewczyny ja moge polecic monitor cyklu kupilam sobie przy 1 ciazy persona polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Biegaczka, właśnie tez już sobie zamówiłam te testy i jak się okazało tak samo jak Ty :) 10 + 3. Mam nadzieję, że pomogą nam wyczuć właściwy moment :) heh, szkoda, że nie mieszkamy w Irlandii i nie mamy takich testów, które od razu by pokazały w którym tygodniu ciąży jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one sa z firmy clearblue te testy . ja wlasnie tez kupilam paseczki do mojego monitoru . mam nadzieje ze mi przyjdzie w tym tygodniu . milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
będzie git kobietki zobaczycie :) ide lulu , kolorowych snów babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Słodkich snów wszystkim :) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja tez zrobilam dzis test i jedna blada krecha(wczoraj powinnam doztac@)choc dzis spotkałam się z opinią ze przy cyklach ponad 30dniowych,trzeba odczekac z testem 14 dni od ostatniego stosunku...niepokoi mnie brak jakichkolwiek oznak ze dostane okres,zawsze miałam na 5 dni przed brązowe plamienia a teraz był tylko bladorózówy sluz 4 dni-troszeczke...od soboty nic już nie mam....No i wez badz tu mądry...Czy któraś z was tak miała ze test dał jedną kreskę,a po jakims czasie drugi był pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w kolejnym dniu polowania na jajeczko :p...jak samopoczucie??? u mnie całkiem nieźle:)...ulęgałka opowiadaj jak sie czujesz jako młoda mamusia w ciązy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie jestem w ciąży, zrobiłam test z porannego moczu i zero, negatywny żadnej kreski , czyli test jak najbardziej wiarygodny, szkoda , czekam na okres... rumiankowa jak masz słabą krechę to jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźnia ale to nic, piersi dalej nie bolą i brzuch też, kreska wyszła ale tak z krawędziami nie zabarwiona:( drugi dzień spóźnienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze i nie stresuj sie...nie myśl (jak sie da - wiem ze to trudne) zajmij sie czymś...idz na kawe do kolezanki albo na spacer z małym...zajmij po prostu czyms głowe...a sytuacja sama sie rozwiąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nie nakręcaj sie...ja odpuściłam kochana i juz mnie nic nie boli...a w zeszłym cyklu po zbliżeniu juz piersi i brzuch wszystko...teraz mam spokoj nie nakręcam sie...poczytaj Nasze MOTTA i dodaj coś moze zaczniesz inaczej myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wyjść do koleżanki bo z małym siedzę a on jest chory... wiem że stres nic nie da ale wiesz jak jest ... smutno mi i tyle, musi samo przejść, najgorsze jest ,że muszę tyle czekać na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:* Nie odzywałam się,bo miałam małego doła...już mi przeszło.Dostałam @ równo w 28 dc. No cóż, takie życie:/Ale jestem pewna,że jeszcze troszkę i wszystkim nam się uda:)Też zaraz zamawiam testy owulacyjne...i koniec nakręcania:)Pierwszy raz od kilku miesięcy czuję się dobrze i nie mam zamiaru się nakręcać.Co będzie to będzie:) Jeśli chodzi o płodny śluz-to pijcie sobie już teraz w trakcie @ zieloną herbatę:)Bardzo pomaga-śluz jest piękny:) Ja wlaśnie sobie zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki , ja już też stanęłam na nogi:) nie ma tego złego...:) To wpisujemy się jako starające się:) tylko Wy wcześniej będziecie się starać:( bo ja jeszcze @ nie mam, co zrobić żeby wcześniej przyszedł? To już jesteśmy w komplecie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×