Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
ja też sie zastanawiam nad tymi testami , niechce mi sie jeździć do gina na monitoringi ostatnio byłam i niby owulka była było przytulanko codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
hmm,no w tym roku miałam troche problemow z okresem, ale to wszystko było związane z pogoda, stresem i zmęczeniem. to mi baaardzo rzadko sie zdarza. a ogólnie, jak wszystko jest ok, to zawsze mam 28 dniowy cykl.nawet mniej-wiecej o tej samej godzinie przychodzi @. no i od października mi się uregulował i wszystko było już ok...a teraz to juz sama nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a i tak nic nie wyszło, ira uszy do góry nic sie nie martw a teścik powtórz rano, zastanawiam się czy można mieć owulacje 2 razy w cyklu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
nie, jutro już nie będę robić testu. poczekam jeszcze parę dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
urwało mi tekst, nic nie wyszło z tych monitoringów u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
hmm, dziewczyny, a czytałyście może tu w kafe na jednym forum o tym, jak swędzi macica? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira -spróbuj rano zrobic bo jak masz uregulowany to nie mozliwe zeby ci sie opóznial az tydzien , czasami tak jest ze jak HCG ma niske stezeni to na tescie nie wychodzi dopiero pózniej mowie nawet jak dzis nic nie wyszlo to spróbuj pic mniej płynów dzisiaj i zrób z pierwszego moczu wtedy Hcg ma najwieksze stezenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
jakbyście chciały, to mogę podrzucić linka :) ja chyba poczytam jeszcze raz na poprawienie humorku, bo wczoraj, to się popłakałam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
moze i masz racje, malpka. zobacze, moze skocze do jeszcze jednej apteki po tescik, bo do tej samej, to mi juz głupio isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie się
nakręacie, podsycacie sobei nadzieję, niepotrzebnie. chcecie się wesprzeć, a robicie sobie krzywdę. Żadnych testów przed terminem okresu. żadnego wałkowania objawów. zamiast testów owulacyjnych - poprosić lekarza o monitoring pełny cyklu - czy pęchcerzyki rosną, dominują, pękają, czy towrzą się torbielki krwotoczne. Przestać myśleć i kochać się co drugi dzień :) sama się staram, lekarz ostatnio mi powiedział, że psychika ma wpływ na hormony i to duży. mnie akurat czeka operacja, więc mam sporo nerwów, starania musieliśmy przerwać, ale za 2 mce wracamy do tematu. oderwijcie się od pisania tu o każdym sikaniu, zakłuciu i innych. zajmijcie się sobą, czymś całkiem innym. życzę luzu i ciąży :) Wam i sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja se kupie ze 2 , 3 teściki na przyszły cykl i do boju hej ! (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
koleżanko witaj : pozdrawiam (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
a, i w aptece mi powiedzieli, ze wycofali test Quick Vue. wiecie cos o tym?.. ja pierwsze słyszę... zawsze wiedziałam, ze to jest jeden z lepszych testów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
i znowu tekst mi zeżarło ech ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys jedna kobieta powiedziala że owulacja moze sie zdarzyc nawet do 4 razy w tym samym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja sobie robiłam w tamtym tygodniu ten test był w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie się
matko co za bzdury :o pdczas owulacji może dojrzeć więcej pęcherzykow i wtedy zapłodnić się mogą 2-3 komórki. Rzadko się zdarza naturalnie, częściej w cyklach stymulowanych. Ale czterokrotnie nie może wystąpić, pęcherzyk dojrzewa pod wpływem okreslonych zmian hormonalnych i te zmiany dzieja się raz w cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wycofali to musi byc cos nie tak z tym tescikiem ja tez onim slyszalam ze jeden z najlepszych i najczulszych , wiem ze testy elektroniczne sa najgorsze bo wiekszosci kobietom które byly w ciazy pokazywalo ze nie sa:/najlepsze chyba sa paskowe i strumieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a jakie ogólnie polecacie teściki ? ja słyszałam że też jest dobry jakiś bobo test nie znam nazwy dokładnie /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
narazie małpko (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
ja właśnie bobo test dzisiaj kupilam. ciekawie, ze jest strasznie tani. 4,95zl... to moze on jest taki troche nie do konca wiarygodny?.. nie slyszalam zadnych opinii o nim,wiec nie mogę powiedziec, czy jest dobry, czy nie a jakie testy owulacyjne polecilybyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
dobra, ja tez muszę zmykać. wypadało by jakiś obiadek ugotować :) później jeszcze zajrzę. miłego dnia wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja naleśników dziś nasmaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
smacznego babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×