Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
pierw idziemy na spacerek , korci mnie żeby zakupić teścik ,ech papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Ze swojego doświadczenia mogę napisać, że nie polecam Pre Testów. Zostawiały taką ładną kreską niby ciążową, a w rzeczywistości odbarwioną, że można się było nabrać, że to ciąża. Ja robiłam Acon, o czułości 10 ml, zamawiałam na allegro i też był tani, a później Pink Test. Bobo Test żółty też pokazał ciążę, o ale to już na duuuużo późniejszym etapie. Gdyby nie ciąża, to poowulacyjne objawy wzięłabym za normalną fazę cyklu, także naprawdę to różnie bywa. I ból i powiększenie piersi wcale nie był u mnie podstawowym objawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
e zrobiłam sobie tera test i nici 1 krecha /: okresu dalej brak tylko plamienie czasem , to chyba te tablety tak rozlegulowały cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny!! nie mialam internetu dlatego mnie nie bylo, pozniej wezme sie za czytanie, bo widze ze sporo tego sie pojawilo :) zajze do Was pozniej Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick............................ ...Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02.... ..............Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl...... .Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...................2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01 ...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............20.01.. ......dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01. ...............Anglia słasica....................1.........28...........28.01. ......warm.mazurskie ulna30....................4..........28...........28.01.. ...........małopolska sebza.....................3..........26............30.01. ............warszawa sonholindo..............+2lata.......23...........9-12.02............Setubal Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P....... .......Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam kolo Limerick :) .my wlasnie robimy obiadek , mala sie troszke lepiej czuje ale za to ja :/. ktos napisal o duphaston ( ja wlasnie biore duphaston) . z piersza ciaza tez bralam ale bardziej profilaktycznie i teraz tez biore . jeszcze jeden cykl duphaston a pozniej luteine bo ma takie same dzialanie ) . milego popoludnia kobietki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
Hej maya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
ja brałam duphaston od 10 do 19 stycznia , lekarz tak mi kazał, źle sie po nim czułam ale jak będzie trzeba to dalej będe brała, chyba przez ten lek narazie niemam @ tylko od wczoraj delikatne plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serducha te "nowe" i te "stare" :) ulęgałka moja kochana dlaczego nie wpisujesz sie do tabelki???:) ...mhmmm ale się rozpisałyście kobietki... muszę nadrobić zaległości koniecznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane nie bylo mnie pare dni a tu widze tyle stronek do nadrobienia ulęgałka gratulacje Chcące, przygotowujące się : Nick............................ ...W iek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02.... ..............Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl...... .Wiek. ........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...................2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01 ...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............20.01.. ......dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01. ...............Anglia słasica....................1.........28...........28.01. ......warm.mazurskie ulna30....................4..........28...........28.01.. ...........małopolska sebza.....................3..........26............30.01. ............warszawa sonholindo..............+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387..............1.5roku.....25...........ok.03.02............Śląskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P....... .......Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC dziewczynki juz jestem wróciłam nie dawno , zakupki udane i przy okazji poszlismy sobie do kina z moim na The Artist swietny film polecam nigdy nie mialam okazji odladac filmu bez glosu i w czarno-bialych kolorach ale poprostu swietny nie bez powodu zostal okrzykniety filmem roku i dostal 6globów cos innego ale bardzo mi sie podobal cala pieknosc tego filmu to wlasnie to ze jest inny:) a wy jak tam dziewdzynki ? ulegalaka, kruszynka co wy sie nie odzywacie dajcie znac co tam u was i reszta tez na pogaduchy zapraszam wywoluje was dziewczyny heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik- czyli kolejny cykl staran .ja tez po duphastonie nie czulam sie za dobrze podziwiam was ze go bierzecie ale czego sie nie robi dla dzidzusia❤️ biegaczka no nadrabiaj i dorabiaj kolejne strony :) widze ze tabeleczka sie uzupelnia nowymi starczkami supper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
dalej @ brak plamienia zniknęły na razie , w ulotce jest napisane że może być brak miesiączki , mam nadzieje że nie rozleguluje mi cykli , dziewuszki myślałyście co by było jakby trafiły nam się bliźniaki ? ciekawe co tak naprawde wpływa na to że rodzą się bliźniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka90
hehe dziewczyny bliźniaki to by było podwójne szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo miec blizniaki :) co wplywa ze ma sie blizniaki hormony szanse na to sa wieksze jak w rodzinie juz byly blizniaki lub dlugo trwale leczenie hormonami przeciez lekarze mowia ze moze zdazyc sie ciaza blizniacza zaraz po odstawieniu tab anty jak sie nie zrobi przerwy miedzy dzidzia a tabletkami ale tez przyjmowanie wszystkich leków hormonalnych nawet tych ktore maja wspomoc zajcie no wiec dziewczynki duphaston sie zalicza powodzenia :D kruszynka wkoncu jestes co tam u ciebie robilas tescik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
jezu dzuewczyny przepraszam , przez przypadek wpisalam kruszynka zamiast czarnulka - bo do mnei tez tak mówią fałszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka wiec masz dwa niki czarnulka90 i kruszynka90 to ty ? ale kruszynka 1990 to tez ty czy nie? bo sie juz pogubilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) . bezamalinowa a robilas tescik bo z moja pierwsza ciaza ktora teraz stara sie uspac :) hihi. bylo tak ze plamilam nie krwia tylko brazowawym i zrobilam tescik z = kreskami mi wyszedl. my tez zraz bedziemy jakas komedie ogladac . milego wieczorku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast bezikmalinowy napisalam bezamalinowa przepraszam z gory nie wiem gdzie mam okularki . ja biore od 16 do 25 dnia cyklu nie wczesniej bo moze mi sie pokickac z okresem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o kilku owulacjach w jednym cyklu a i owszem moga wystapic 2 owulacje w jednym cyklu, tyle ze jedna po drugiej... moze zdazyc sie tak ze 2 jajeczka beda dominujace w jednym i drugim jajniku, podwojna owu moze nastapic do 12h po pierwszym uwolnionym jajeczku troche nieskladnie napisane, ale tak to wyglada ;) Musze zadzwonic w koncu do mojego gina bo boje sie ze moje hormony wariuja, dzis 4dc a mnie od wczoraj juz kluja jajniki jak tak dalej pojdzie znowu bede miala cykl 20dniowy :/ i nici z poczecia za szybko dochodzi u mnie do owulacji - tak mi sie wydaje postaram sie o badania hormonalne w nastepnym cyklu bo teraz juz troche za pozno ehhh kobiety to maja problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya-przyjemnego ogladania i milego wieczoru:) sonho lindo - w dwie uwierze ze moga byc ale raczej nie 4 tak jak ja to kiedys usłyszalam jak by tak bylo to nie bylo by problemu zachodzeniem w ciaze zawsze sie w któras mozna by bylo wcelowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no 4 nie :D 2max i tak jak mowie jedna za druga ;) przydalyby mi sie takie 2 ;) moze w ktoras bym trafila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
robiłam dziś pre test i wyszedł negatywny /: mój dziadzia ma siostre bliźniaczke , tata mojego taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a mi sie wydaje że miałam 2 owulki w tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie spoko jak ci sie takie zdazaja to masz wieksze szanse na szybsze zajscie a dotego na blizniaki , mam znajoma której dziadek mial brata blizniaka a ona ma teraz dwie córeczki jedno jajowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
chciałabym bliźniaki, najważniejsze żeby nasze dzieciątka były zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
oglądniemy jakiś filmik i idziemy lulu , dobranoc kwiatuszki , przyjemnych snów (((((((: (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któras z was robiła droznosć jajowodów,albo słyszala cos na ten temat,zastanawiam sie nad tym badaniem...Umnie okresu dalej brak,tylko delikatne plamienia,różowo-kremowe i czuje ciagle mokro,jakbym byla przed owulacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×