Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

no ja dopiero w lutym mam dostać a u mojej memy były bliźniaki w rodzinie ale nie wiem jak to jest z tymi pokoleniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mój dziadek ma siostre bliźniaczke , tata mojego taty , mi ginekolog mówił że to niema żadnego znaczenia , ciekawe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
A ja to bardzo bym chciała mieć bliźniaczki :) Przecież to podwójne szczęście! Ale, niestety, nie uda mi się. Nie mamy nikogo w rodzinie, kto by miał bliźniaków... Gratuluję szczęśliwej mamusi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez jest możliwe mieć bliźniaki jak ktoś hormonami się leczył no mamy były bliźniaki z tym ze brat przeżył a siostra zmarła parę dni po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Nigdy nie leczylam się hormonami, więc wykluczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Tabletek anty też nigdy nie brałam :D Więc, tak jak mówię, w moim przypadku 0 szans na bliźniaki. Ale co tam, ważne, żeby dzieci były zdrowe, a czy to będą bliźniaki, czy nie, to już nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira masz racje ja tez jestem takiego zdania z tym ze mi jest ciężko do wszystkiego podchodzić bo ja już jedna ciążę poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Wyobrażam sobie jak Tobie jest trudno i co musiałaś przeżyć... To chyba jedna z najgorszych rzeczy, która może spotkać matkę. Ale życie trwa dalej, głowa do góry! Nie można się poddawać. Wszystko się ułoży i niedługo będziesz miała ślicznego i zdrowego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta wiem jak sie czujesz :( mi byl potrzebny czas (czas leczy rany ) . mimo tego do konca zycie bede miala w sercu mojego aniolka . ale jest juz inaczej majac brzdaca malego . takze czymam &&&&&& kciukasy zeby sie udalo i mi tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
dziekuje wam bardzo :) i zycze wam wszystkim jak najszybciej dzidzia:) :)hormonami rowniez nie bylam nigdy leczona ani tabletek anty nie przyjmowalam lekarz nam powiedzial ze to nie gra roli ze nie mamy w rodzinie blizniakow po prostu tak trafilo i sie stalo sa z 2 jajeczek osobnych:)po prostu z nas szczesciarze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
teeeż bym chciała mieć takie szczęście :D ale raczej nie jest mi to pisane, więc z niecierpliwością czekam aż się uda chociażby jeden dzidziuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
strasznie mnie głowa boli pęknie zaraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuszka123
A ja zlamana bardzo obfitym i bolesnym okresem... Ledwo w pracy wysiedzialam! Nie wiem co jest, od paru cykli takie skurcze mam i bardzo obfite krwawienie. W zeszlym miesiacu po tym pozytywnym wyniku wiedzialam, ze sie czysci, ale teraz tak kombinuje w glowie, ze moze cos nie tak. Bylam u ginia przed staraniami, niby wszytko ok. Moze jeszcze raz sie wybiore? Nie mam zmiany w dlugosci cykli, ale w samej@ widze ogromne zmiany na przestrzeni ostatniego roku. Ktos tak mial??? Wiadomo, ze nie chce wejsc na zadne hormony, zreszta nie sluza mi, nigdy ich nie bralam.. O co kaman? Teraz jak sie w koncu zdecydowalismy na 2 organizm nawala?? Tez mi troche smutno, wiadomo, jak przyjdzie ta cholera i to na dodatek spozniona... Nie ma co sie stresowac, wiem.. Ale gdzies z tylu glowy mam mysl, ze moglo byc tak pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Dziewczyny dzis zrobilam test tak sie nie moge doczekac , 3 dni przed @ i co wyszlo? Otoz jedna gruba krecha a druga ledwo widoczna... Co o tym myslec? Na radosc jeszcze za wczesnie ale czy to juz wreszcie upragniona fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie...czarnulaka spokojnie...były juz u Nas takie przypadki... więc podejdz do tego z rezerwa i to dość dużą;) zresztą sam wiesz jak to było w ulęgałka ...chociaż tez tam jeszcze nic nie wiadomo:p...a pro po testów to - ja sobie obiecałam ze w tym miesiącu nie zrobię dopóki @ nie będzie sie spóźniać..atzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
No wlasnie staram sie tqak do tego podchodzic ale juz tak to z nami kobietami jest. Mi sie wydaje ze ulegalka jest w ciazy , hehe, a u mnie pojawil sie bol piersi jak podczas poprzedniej ciazy, no nie wiem, trzeba czekac hehe, a jak nie to luz i staramy sie od nowa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
IRA wszystko bedzie dobrze ja tez tak mowilam stres lekarz mi powiedzial ze to robi jak juz o tym przestalam myslec to widzisz mam piekna coreczke o imieniu Melina i czekam na dwojke :) wszystko bedzie ok:)CZarnulka ja tez jak bylam w pierszej ciazy to 3 dni przed zrobilam test i tak samo mialam jedna kreske a druga lekko zabarwiona od razu tez poszlam zrobic hhc i wyszlo mi 98 bo to bylo bardzo wczesnie ale jednak bylam w ciazy i wszystko bylo ok teraz z blizniakami w dzien okresu mialam hhc 500 a krechy takie slabe jak z piersza ciaza wiec czymam kciuki i zycze powodzenia przeczuwam ze wszystko bedzie ok i ze zaszlas w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a wy mierzycie temperature?ja postanowiłam mierzyć i juz zamówiłam na allegro termometr.Tylko powiedzcie mi wy mierzycie w pochwie?na jaką długość wkładacie termometr i zaciskacie nogi czy jak?sorki za tak głupie pytania ale no nie wiem jak mierzyć//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki! Ja już nie wiem co się ze mną dzieje w tym cyklu. Jajniki dalej dokuczają - miesiączki nie ma. Jeśli owulacja była wtedy, kiedy pokazał test, to okres już dawno być powinien. Jednakowoż mój kalendarz pokazuje koniec stycznia jako czas okresu. Więc czekam. Jedna kreska na teście , którą zobaczyłam kilka dni temu ostudziła moje emocje tylko na chwilę i teraz znowu mam nadzieję, że jednak coś z tego może być. No ale czekam jeszcze 5 dni i robię test. Ja nie zaciskam nóg przy mierzeniu temperatury. A mierzę aż zapika, że naciągnęło. Gratuluję brzuchatkom! Cudownie jest mieć świadomość, ze w ciele rozwija się mały szkrab. Nie mogę się doczekać tego uczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebza cóż mogę tylko trzymać mocno kciuki oby było to juz to :) mam pytanko robicie testy owulacyjne...bo ja własnie je dostałam i jestem przed pierwsza próba - myslę ze jutro zrobię i tu moje pytanie staraczki...jak to w końcu jest: jak wyjdą na teście 2 krechy to owulacja juz jest czy dopiero będzie w przeciągu dnia lub dwóch???pogubiło mi sie juz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
ja tez 2 razy kupilam te testy z tego co wiem to pokazuje 2 dni najwiekszej szansy na zajscie sa to dni przed owulacja ale to ile godzin nikt nie wie tylko ci daje najwieksza szanse w trakcie 2 dni ze masz dzien plodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy z założenia robi się w dniach, kiedy oszacujemy, ze mogą być dni płodne. ja na opakowaniu testu miałam napisane, jak się to wylicza. W tym czasie robi się je codziennie o tej samej porze, najlepiej po południu. Dwie godziny przed zrobieniem testu nie należy nic pić. Wiadomo, że siku też najlepiej nie robić, żeby porcja moczu do testu nie była rozwodniona. Wynik testu nie jest łatwy do odczytania. Ja ściśle trzymam się instrukcji - owulacja jest wtedy, kiedy wyjdą dwie kreski tak samo mocne. Jeśli wyjdą dwie, ale jedna jest słabsza od drugiej, to owulacji nie ma. To jest bardzo ważne. Ja zrobiłam już dużą ilość testów i było wyraźnie widać, że kreska druga staje się mocniejsza, aż w końcu staje się tak samo intensywna, jak pierwsza. Wtedy wiemy, że najbliższe 42 godziny są najbardziej płodnym okresem. Później druga kreska znowu zaczyna blaknąć, aż zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
tak jak opisalas sebza jest sa tez rozne rodzaje testow ja mialam predictor noi pisze ze jak sa mocniejsze kreski to od 24 do 48 godzin zostanie uwolnione jajeczko teraz czytalam ulotke w komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!! czernulka poczekaj do terminu i wtedy będzie pewne, widzisz jak u mnie wyszło:( Póki co jeszcze nie dostałam @ i na razie nie czuję żebym dostała, dziwne .... kurczę nic mi się nie chcę ale muszę obiad zrobić, kotleciki mielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak wyjdą Ci dwie mocne krechy to owulacja pojawi si e w ciągu 24-36 H. najlepiej kochać się co dwa ,trzy dni bo wtedy plemniczki są bardzie mocne i wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myślicie powtórzyć test? jutro mi ma dojść bo zamówiłam w piątek przez internet, słyszałyście o takim acon jest bardzo czuły ma 10 ul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×