Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Mimo tego jakoś w to nie wierzę, nie czuję wcale żeby była w ciąży, a powinno mi już coś dolegać:( a Ty biegaczko , kiedy Ci się okres kończy? i jakie masz cykle, majuszka trzymam kciuki żeby ta druga si pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
Cześć dziewczyny! Witam równiez nowe staraczki. W grupie raźniej! Ja,no cóż- wczoraj dostałam @ ( w zasadzie przedwczoraj już plamienia),czyli jak z zegarku. No cóż-kolejny cykl starań przed nami. Ulegałka-wszystkiego naj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy szary dzień! U mnie nadal nic nie wiadomo. Miesiączki nie ma, chociaż po raz kolejny wstałam dzisiaj z okropnym bólem podbrzusza. Byłam przekonana ( po raz kolejny), że okres przyszedł, jednak po porannej toalecie wszystko minęło. Zazdroszczę, że jesteście już po @ i znowu macie szansę na poczęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie dzisiaj samopoczucie tez jakieś dziwne bo złapał mnie taki skurcz jajnika w pracy ze myślałam ze zemdleje a mam przeczucie ze owulka mi się przesunęła ale i tak nie mam za dużych przeczuć co do ciąży,a jak u was kochane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
Hej kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
Hej kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
kurde , dziś drugi dzień @ troche mocniejszy , wzięłam te kapsułki z wiesiołka , magnez , witaminki i kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
znowu spapuniało mi tekst /: , nie rozumiem internetu czasem /: a pozatym wszystko oki u mnie , niedługo znowu zaczynamy staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczyny :) dzisiaj kupiłam kwas foliowy i olej z wiesiołka. zaczynam pomału się przygotowywać do końca @ i początku nowych starań o dzidziusia :) jeszcze tylko muszę zamówić sobie testy owulacyjne na allegro. może z nimi jakoś szybciej i sprawniej to wszystko pójdzie. bardzo bym chciała, żeby nasz bobasek urodził się jesienią, wiec trzeba się postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuszka123
No niestety... Lekkie krwawienia... Ale szkoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) i mnie dzisiaj deszczowo :/ za 7 dni dostane miesiaczke a moze nie , ale wiecej ze tak . zobaczymy . ulegalaka a ty zacznij kobitko wierzyc ze tak . ja przy mojej pierwszej ciazy mialam bada kreche i za 9 miesiecy urodzila sie moja coreczka :) , ktora siedzi obok i zajada sie chrupkami hihihi. jakos nie mam przeczucia , ze nam sie udalo- bola mnie troszke piersi ale to przez duphaston .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka w tym samym momencie pisalam tekst , a moze zrob bete i becie najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka ale miesiaczki brak , ktory to juz test robisz ??? a macie moze w Polsce takie elektroniczne testy ,ze pokazuja ktory to juz tydzien czy miesiac ciazy ??? moze taki sobie zrob ( albo krew ) . i nie mecz sie myslami bo to Cie wykonczy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się ,że powinna wyjść natychmiast po 1 dniu spóźnienia, jutro rano będzie wiarygodna, już chciała bym dostać żeby już się tak nie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju nie spotkałam się z takimi , dzisiaj pierwszy dzień spóźnienia... jak w tamtym cyklu poszłam a betę to w tym samym dniu dostałam @ :), i na dodatek musiałam czekać 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Ulęgałka, może faktycznie zrób sobie bete? bo 3 testy z blada druga kreseczka chyba od tak nie wyszły?.. jakoś nikomu z nas do tej pory test nie pokazał bladej drugiej kreski i wszystkie teraz mamy @. a Ty już miałaś 3 pozytywne testy i tylko 1 negatywny, więc może warto by było sprawdzić to jeszcze za pomocą bety?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane po ok 15 min wyszła ta kreska już taka bardziej konkretna, zrobiła bym Wam zdjęcie tylko się nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
użyłam dzisiaj Amil i napisane jest żeby nie odczytywać po upływie 30 min ale m ta druga pojawiła się po ok 15,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
no więc mówię, pójdź zrób sobie jeszcze betę :) myślę, że Tobie się udało i pierwsza znajdziesz się na dole naszej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
ulęgałko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
powiedzcie mi kobitki czy znacie jakieś witaminki dla panów typu salfazin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki caly dzien nie zagladalam i prosze sie rozpisalyscie a ja dzis nie mialam z wiele czasu ciagle cos do zrobienia mam:P teraz ide zrobic sobie herbatke i was poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
małpko też mam ochotke na cherbatke ide sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
co z tymi mordkami robie nie tak że mi nie wychodzą >>>>>>: kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz zrobi minke to pierwsz stawiasz dwukropek : pote usmiech ) i wychodzi minka nr1:) a jak chcesz minke z jezyczkiem to : i p czyli :P jak chcesz tego rodzaju twarzyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuszka123
Ja dzisiejsza @ przyjelam lepiej nizmiesiac temu... No coz... Kupilam na necie, testy owulacyjne, wiesiolek no i sprobujemy znowu za pare dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Majuszka, a gdzie kupowałaś te testy? na allegro? bo też chcę kupić, ale nie mogę się zdecydować na jakiś konkretny. nie wiem, które są lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×