Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek..... ....Termin@..... .....Miejcowość malpka24.........24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...............Cykl...... .Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa..............2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80........2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...............2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...............5..........28..............30.01...............ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02...........dolnośląskie czarnulka90......... 1.........21..............28.01................Anglia słasica.................1.........28...........28.01.......warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01.............małopolska sebza..................3..........26............30.01.............warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02............Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02...............łódzkie Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
dziewczyny ja z mezem staralismy sie 7 lat o piersze nasze dzidzia noi wrescie mamy 8 miesieczna coreczke :) i teraz wam powiem ze znow jestem w ciazy w 8 tygodniu i mam blizniaki!!!! a w naszej i meza rodziny nikt nie ma to sobie mozecie wyobrazic 7 lat czekalam na piersze a teraz tak szybko i to jeszcze podwojnie!!!!!!!!!!!:)jestem w szoku nadal nie wiem jaksobie poradze z 3 niemowlakow wszyscy w rodzinie pracuja !... ale mysle ze jakos to bedzie..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgalka wpisuj sie w tabelke... kruszynka..głowa do góry..przynajmniej ciesz sie ze @ regularnie a to bardzo ważne...a teraz działaj kochana... MOTTA "BAWMY SIĘ" "BEZ STRESU" "koniec nakrętki" "nie robimy testu przed spodziewaną @" NAJWAŻNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek..... ....Termin@..... .....Miejcowość malpka24.........24...........11.02..................Irla ndia Staraczki : Nick...............Cykl...... .Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa..............2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80........2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...............2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...............5..........28..............30.01.... ...........ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02...... .....dolnośląskie czarnulka90......... 1.........21..............28.01................Anglia słasica.................1.........28...........28.01.... ...warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01..... ........małopolska sebza..................3..........26............30.01.... .........warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02.... ........Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02...... .........łódzkie ulęgałka..............5...........29..............23.01.02............lubelskie Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P........ ......Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka - administrator naczelny ...gdzie ty kobieto sie podziałas...zaległości masz z tabelką...trza za Ciebie nadrabiać :p heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0451994 witaj fajnie ze dołączyłaś...jak masz ochotę z bliźniakami to wpisuj sie w tabelkę bo tam w brzuchatkach jakoś pusto...a jak sie wpiszesz to będzie dla nas dobry znak - mysle:p ps. dasz rade spokojnie... narazie szanuj sie i oszczędzaj i nie zamęczaj mysli tym na co nie masz wpływu...jak sie urodzą to pomyślisz ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek..... ....Termin@..... .....Miejcowość malpka24.........24...........11.02..................Irla ndia Staraczki : Nick...............Cykl...... .Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa..............2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80........1..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...............2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...............5..........28..............30.01.... ...........ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02...... .....dolnośląskie czarnulka90......... 1.........21..............28.01................Anglia słasica.................1.........28...........28.01.... ...warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01..... ........małopolska sebza..................3..........26............30.01.... .........warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02.... ........Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02...... .........łódzkie ulęgałka.............5...........29..............23.01.02............lubelskie Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P........ ......Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
sorry ale jestem tutaj nowa mozecie mi pomuc jak sie wpisac na ta tabele co mi powiedzialas biegaczka 80 z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek..... ....Termin@..... .....Miejcowość malpka24.........24...........11.02..................Irla ndia Staraczki : Nick...............Cykl...... .Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa..............2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80........1..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...............2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...............5..........28..............30.01.... ...........ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02...... .....dolnośląskie czarnulka90......... 1.........21..............28.01................Anglia słasica.................1.........28...........28.01.... ...warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01..... ........małopolska sebza..................3..........26............30.01.... .........warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02.... ........Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02...... .........łódzkie ulęgałka.............5...........29..............23.01. 02............lubelskie Brzuchatki: 0451994......9.12.11.....31........13.09.2012.....Ateny Nick.................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P........ ......Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ulegalka bedzie dobrze . nie mozna sie zalamywac cieszmy sie z tego co mamy . ja tak do tego podchodze . mam moja misie mala ktora lata caly czas kolo mnie :) :) :) . my dzisiaj deszczowo moze kolezanka nas nawiedzi na kawuche musze jakies mufinki upiec i obied zrobic , poprasowac . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mi sie podoba, teraz dziewczyny czuję ,że @idzie:) i dobrze , skończy się i wszystko będzie na luzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:)Nie było mnie kilka dni bo cały czas w pracy i tyle stron do czytania!!!Ulegałka przykro mi//Ja już po @ mi sie spóżniła 3 dni i dostałam okres//Głowa do góry i działamy dalej:) Mam pytanie do mamy która będzie miała bliźniaczki co było przyczyną tak długiego etapu starania o dzidzie?Gdzie był problem?Udało sie naturalnie?Bardzo sie ciesze,ja zawsze chciałam miec blixniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
no wiec byl wielki stres na poczatku nam lekarz powiedzial ze moj maz ma slaba sperme przeszlismy wszystkie badania i wszystko nam wychodzilo bardzo dobrze pragnelam dzidzia bardzo kladlam sie z tym i wstawalam z tym jednak to wszystko nasza wina czym wiecej o tym sie mysli to nie wychodzi jak juz o tym zapomnialam i powiedzialam niech sie dzieje co chce to wtedy zlapalismy:) blizniaczki to naturalnie zlapalismy i tak nie spodziewanie i szybko po 8 miesiacach narodzin coreczki to byl dla nas szok :) mielismy zamiar na 2 ale za jakies 2 lata :) a tu nagle 2 i tak szybko:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
po coreczce jak widzicie to poszlo jak po masle jeszcze nie moge w to uwierzyc ze bende miala blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej skarbeńki :) ja dalej mam @ mam taką ochotke na małe co nieco ale musimy jeszcze troszku poczekać , troszke zmęczona jestem, uważam że za mało sie relaksujemy , musze coś wymyśleć żeby sie rozerwać , nie napinać , nie nakręcać /: już 2 testy w szufladzie leżą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) a mnie dzisiaj bolą jajniki i jakoś kiepsko się czuje ale staram się nie nakręcać. gratulacje dla mamusi bliźniaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny :) ulegalka bardzo mi przykro.. mamo blizniakow-gratuluje :) u mnie 7dc, narazie nie zapowiada mi sie na dni plodne wiec mysle ze ten cykl bedzie dluzszy niz obstawialam :) popijam sobie ziolka ojca sroki - mialam zapas w szufladzie i zapomialam o nich :D postanowilam myslec pozytywnie, wmawiac sobie ze sie uda :P koniec smutkow i rozpaczy, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u mnie @ ni ma jeszcze na razie spokojnie , brzuch nie boli i piersi , czekam aż się coś rozkręci, kurczę będę ostatnia w staraniach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? muszę Wam coś powiedzieć, bardzo się cieszę,że się poznałyśmy i że jesteście!!! Mamusiu trojaczków!! super, na pewno dasz radę, trzeba się cieszyć:)) A My się cieszymy razem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia smutny jest Twój napis:( przykro mi :( to musiało być straszne, czasami się zastanawiam , czy Bóg istnieje, takie kruszynki odchodzą a rodzice tam bardzo ich pragną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciala ale to nie zalezne ode mnie choc wiem ze malo bylo przytulanek w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie dolacze do powitanek mamusi trojaczkow. ostatnia to bede ja kobitki :/ . @ mam dostac 30 byly przytulanki ale jakos brak wiary . mam dwie kolezanki ktore sa mamusiami trojeczki jedna ma urodzila dwie coreczki a druga ma dwoje chlopcow . oj bardzo zajete dziewczyny ale szczesliwe co najwazniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zastanawiam się jakie teraz będziemy mieć objawy na ciążę jak teraz miałyśmy wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×