Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość kate1989
Dziewczyny robiłyście kiedys testy owulacyjne??? Ja juz drugi dzień robie i wyszła cienka kreska testowa...( dodam ze stosunek z m miałam tydz temu a to był ok 14 dzien cylku...cykl trwa u mnie 30dni wiec to były dni płodne. Następ @ mam miec 29.01) po przytulaniu dwa dni później zaczęły boleć mnie piersi i czułam kłucie jajnika prawego lub gdzies w okolicy przy pachwinie. piersi bolą mnie nadal, kłucie trochę przeszło,, w tyg we wtorek i w czartek miałam przytulanie z m więc jest jakies prawdopodobieństwo zajscia w ciąże. Tylko nie wiem jak to jest z tymi testami owulacyjnymi...powinnam była zrobic je od 14dc a nie teraz,,tylko wczesniej o nich nie wiedziałam, dopiero na forum wyczytalam ze można po ok 9-10 dniach stosunku sprawdzic poprzez testy owu czy jest się w ciąży. Nie wiem czy one zawsze pokaża wynik pozytywny w czasie ciązy czy negatyw tez może byc? Chyba ze jest u mne za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam sobie kupić taki teścik owulacyjny , ale doszliśmy do wniosku że jeszcze poczekamy ze 2 cykle i jak se nie uda to kupimy, nie mam pojęcia jak je się stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdobodobnie olej z wiesiolka wspomaga zajscie wciaze ale tez słyszalam że mandarynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie @ konczy wiec juz ze mna lepiej tylko martwi mnie to ze w przyszlym miesiacu ma przyjsc 11.02 a 10.02 mam wizyte u ginekologa i boje sie ze przyjdzie wczesnie a wtedy po moich badaniach i sprawdzenu stanu podwozia nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka wszystkiego najlepszego duzo zrdrowka :) . ja mam caly dzien lenia , dobrze ze chociaz na spacerku bylam :) . ale naskrobalyscie :) . ktos sie pytal o badania . ja robila check up podwozia , krew na hormony , morfolgia , moj D tez robil krew . to chyba wszystko . tak mi sie wydaje . a sobie teraz sprawdzilam moj kalendarzyk i wychodzi mi ze przytulalismy sie wiecej w nieplodne dnia :/ normalnie bar slow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam cytomegalie chlamydie ureoplasma wr hiv krzywa cukrowa, toxso wszystko to ok, tylko z hormonów prolaktyna po obciążeniu 20 razy większa i tsh było 4.80 zaczęłam brać bromegon na prolaktyne 2 miesiące biore i tsh mam 2,60 prol jeszcze nie sprawdzałam, robiłam też przeciwciała przeciwjądrowe ANA i wyszły dodatnie słabo i typ homogenny , jeśli zajdę w ciąże musze brać acard żeby dziecku nic nie było, a i ząbki zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lekarza dość ostrożnego kazał te wszystkie badania zrobić , mam nadzieje że wszystko będzie ok i będziemy miały wszystkie dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisalam ja bede w lutym i tak jak pisze maya chcialabym wlasnie Poziom glukozy, Morfologia oraz płytki krwi, badanie ogólne moczu na krzepliwości krwi , na obecność przeciwciał toksoplazmozy wymaz z szyjki macicy ( cytologia i czystość pochwy )USG narządu rodnego i piersi,podstawowe badania hormonalne określające poziom hormonów i musze jeszcze zapytac lekarza co on mysli na temat szczepien rózyczke mialam wiec spoko ale nie wiem czy na zoltaczke bo mowia ze moze sie przydac przy cesarskim cieciu ale sama nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam nad toxą ...ale tak sobie myśle - przecież w trakcie ciazy tez mozesz sie zarazić...tak naprawde...moja znajoma robiła toxe moze z dobre 5 m-cy od zajscia ...wiec sie pytam czy jest sens?...czy nie jest to troche nadmuchane...a te, które "wpadają"(bez obrazy) a jest ich trochę to co wtedy...hello... chyba jak wszystko w dzisiejszych czasach - myślę - jest trochę przereklamowane. i napędzające marketing laboratoryjny ...ale cóz takie moje zdanie...i ...mogę sie mylić...no to zegnam sie kochane..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak badania na tokso , cukier krew podwozie tez czy nie ma zadnych infekcji sprawdzaja sa zalecane zaraz na poczatku ciazy a czy ktos je zrobi czy nie to kazdego sparwa i biegaczka masz racje ze dzieci z wpadek rodza sie zdrowe mimio tego ze ich mamy przed ciaza nie robiły badan tylko ze w przypadku gdy dowiadujesz sie ze z dzieckim jest cos nie tak a moze byc przyczyna tego ze masz tokso to sobie plujesz w twarz czemu nie sprawdzilam tego wczesniej albo gdy przy cesarskim cieciu zaraza cie zotaczka to pytasz siebie dlaczego sie nie zaszapilam i tego typu podobne sytuacje oczywiscie ze ja jest wszystko ok to nie myslisz o tym dopiero po fakcie jak to mowia polak madry po szkodzie wiec ja naleze do tych ze przezorny zawsze uprzedzony ale tez dla swojego spokoju ze wszystko jest ok chce zrobic takie badania nie zaszkodza a moga pomóc. bezik - szczepienie na zótaczke jest w kilku dawkach wiec tzreba wziasc wszystkie i chyba trwa po roku ich przyjecie no i wtedy tzreba zawiesic staranka na ten czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ,dziękuję za życzenia:) @ nie ma , piersi nie bolą, brzuch od czasu do czasu zaboli ale nie mocno , bardziej jajnik zakłuję,wydobywa się ze mnie taki wodny śluz , mam cały czas mokro ale gęstego białego śluzu brak. myślę ,że @ się rozregulował, zamówiłam dzisiaj internetowo test ciążowy acon pewnie będzie we wtorek i już ostatecznie robię ostatni jak nie wyjdzie gruba krecha czekam na @. Jak zdrówko dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miare dobrze, @ mam ale bardzo słabiutką, gardziołko boli , zjadłam witaminki i do tego magnez i niechcący zupkie chińską //////: była pyszna (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam takie pytanie... Otóż kochałam się z chłopakiem w 9 dniu cyklu (do środka). Okres mam co 28-29 dni regularnie. W tamtym miesiącu kochaliśmy się 16,17, 18 dnia cyklu i nic... Wydaje mi się, że owulację mam mniej więcej 11 dnia cyklu. Czy jest szansa, że tym razem mogło się udać? Czy któraś z Was zaszła w ciążę w początkowych dniach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
a ja nadal czekam na 28 , jezzuus jaka to paranoja o niczym innym nie da sie myśleć :) Sto lat sto lat ! solenizantko :) wszystkiego co najlepssze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nath owulacje sie ma zawsze 14dni przed miesiaczka, zawsze! wiec Ty masz mniej wiecej miedzy 14a15dc mysle ze 9dc to za wczesnie, choc wszystko jest mozliwe :) wystrczy maly stres, choroba, tabletki, zmeczenie i nasz cykl pada na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuszka123
Ulegalka, spoznione, ale szczere: 100 lat! nie mialam dostepu do netu w weekend, u mnie okres mial byc wczoraj, nie przyszedl. polecialam zadowolona i dumn apo testy. zrobilaM i..... wielkA 1 krecha! Powtorzylam dzisiaj rano i dalej dupa blada, drugiej kreski nie ma :( przy pierwszej ciazy, kreska byla natychmiast... objawy sa, ale moga byc teraz spowodowane stresem, jest mi niedobrze, brak apetytu, piersi miekkie, ale pojawily sie zyly, kluje mnie w dole brzucha.. i badz tu czlowieku madry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki....majuszka spokojnie...ja już wiem po sobie ze nie będę sie napinać...wyluzuj trochę, nie myśl o tym (a wiem ze to trudne) a @ jak ma przyjść to przyjdzie...oby nie oczywiście...i tego Tobie życzę...spokojności wszystkim Wam i sobie tez w tym nowym cyklu...dla mnie sie już zaczął:) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej biegaczka! masz rację, ja też się już nie nakręcam,poczekam do jutra i zrobię test i wtedy będzie wiadomo na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuszka123
Ulegalka, ale przeciez wyszly Ci pozytywne, co z tego ze cienkie? cos jest na rzeczy, inna kwestia, czy to sie utrzyma... u mnie w grudniu radosc trwala 2 dni .. a w tym miesiacu, mimo terminu na wczoraj nie ma tej drugiej kreski... niedobrze mi od rana, ale moze ze stresuy, to tego naprawde zaczynam nieznoscic swojej pracy, a to nie pomoga! i tak nadal mam nadzieje, ze @ nie bedzie, za to kreska sie pojawi... w koncu nadzieja umiera ostatnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka kochana coś ty taki niedowiarek...Tobie kochana sie juz @ spóźnia więc wrzuć na luz mała i ciesz sie....ja już sie ciesze razem z Tobą i szybko biorę się za robotę hehhe zeby Ciebie dogonić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×