Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

w pierwsza ciaze zaszlam w 3 cyklu staran wiec mam nadzieje ze teraz zajde rownie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka własnie przeczytałam ...pięknie...tak sie cieszę...i przede wszystkim gratulacje...napewno jestes w ciąży ...napewno!!!...moja kolezanka była 6 dni po terminie spodziewanej@ i wyszła jej baldziuchna druga krecha ..poszła do gin...i okazało sie ze jest w ciązy...także ciesz sie kochana, ciesz...pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w piewszej ciazy kreska na tescie wyszla praktycznie niewidoczna, cien cienia:)ale to dlatego ze szybko robilam, czyt.niecierpliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz dbaj o siebie...malo stresu...i przeziębień....a i trzymaj teraz za Nas kciuki :p...i koniecznie wpisuj sie w tabelke ale w brzuchatki:) i bez zadnych wymówek juz!!!!...a zapomniałabym i najważniejsze oby to była dziewczynka...piękna i zdrowa:) z całego serducha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję biegusia, wiesz to muszę iść do lekarza i wtedy potwierdzi:) no jasne ,że trzymam kciuki bardzo mocno!!! i nie zamierzam stąd odchodzić!nawet nie myśl, gdyby nie Wy to bym zwariowała!!!kochane moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie staramy:) ale po stracie tamtej ciazy mam jakies wewnetrzene obawy czy jeszcze bede mogla zajsc w ciaze, czy tym razem bedzie ok...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema nic sie nie przejmuj - to normalne ze masz obawy, w końcu to przeżyłaś ale posłuchaj nie jedna była w Twojej sytuacji(wiem ze to moze zabrzmiec za szczerze - jak uraziłam przepraszam) ...mam takie znajone....a teraz ciesza sie swoimi bobasami...takze spokojnie ...bedziesz w ciązy i myśle ze to w jeszcze nie jednej ...jeśli tylko bedziesz chciała...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ja nie pierwsza i nie ostatnia ale wczesniej myslalam ze mnie to nie bedzie dotyczyc:( a jak sie stalo to okazalo sie ze jest mnostwo dziewczyn w tej samej sytuacji, przykre ale prawdziwe. nie no dosc tych smętow! bedzie dobrze!:)bedziemy miały swoje dzidziusie, najpiekniejsze , najkochansze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka brałas jakieś wspomagacze?tylko folik? Przytulaliście się co 2 dzień czy pełen spontan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, w grudniu kupiłam sobie testy owulacyjne, które wykazały mi dwie grube krechy, wtedy zaczęliśmy starania ale widocznie za bardzo się spinałam i23 grudnia dostałam okres. Później trochę odpuściła ale też nie tak do końca. przytulaliśmy się 1,3,5,7 i 9 co dwa dnia ale nie kupowałam już testów owulacyjnych , brałam kwas foliowy i tyle , no i może coś z tego wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Kurcze dziewczyny dopiero teraz udalo mi sie wejsc na internet a jestem w pracy na tel heeh masakra tak sie niemoglam was doczekac. Ulegalka gratuluje a nie mowilam may tak samo aaaaaa! Jestesmy w ciazyy huura ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
A co do objawow to najbardziej odczuwalne jest zmeczenie i bol piersi masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Zapomnialam dodac delikatny bol brzucha jak przed @ czasem boli jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka poczekajmy co lekarz powie;), ja się dzisiaj chyb wybiorę na betę, zobaczymy który to tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
witam was dziewczyny i gratuluje bardzo sie ucieszylam :) zeby tylko takie nowiny byly zawsze:)czekam na kolejna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
No a ja nie mam jak zrobic , mieszkam w anglii, ale w poniedzialek pojde prywatnie do polaka, troche wydam ale warto :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Ulegalka napewno bedzie pozytywny :) szkoda ze ja nie mam gdzie zrobic tej bety, a w polsce jak wyglada to? Trzeba sie umawiac czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka idę do laboratorium pobierają krew na betę HCG i masz wynik, tam jest napisane jaki wynik a do tego który tydzień ciąży, u Was też to jest na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
ja mam zaraz kolo domu po 3 godzinach mialam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero z pracy weszłam...cały dzień myslałam jak tam u Was:) ULEGAŁKA GRATULACJE!!!CIESZE SIE ZE CORAZ WIECEJ WAS JEST SZCZESLIWYCH:) JA TEZ SKUSIŁAM SIĘ RANO NA TEST ALE NIESTETY 1 KRESKA..:(...A @SPÓZNIA MI SIE JUZ 5 DZIEŃ...:(...niewiem juz co mysleć...stresa mam ,w pracy wszystko z rak mi leciało...NIECH JUZ PRZYJDZIE TA WREDOTA MAŁPUCHA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też szybko, może i dzisiaj będą bo roniłam o 11 a do 18 można odpierać wyniki , ale babka mówiła żeby jutro ok 13 przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
ulegalka jak masz tel to zadzwon i zapytaj sie czy sa gotowe wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 19 lat okres zaczoł mi się 06.01.12 a skończył 12.01.12 - miesiączke mam średnio co 28 dni. Ostatnio (24.01.12) mój partner wprowadził ma zaraz po stosunku spermę palcem do pochwy. czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę. proszę o szybką odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ze boli..tzn.kłuje w podbrzuszu,piersi nie bola ale jakies takie powiekszone,brzuch wzdety(ale jak juz wczoraj pisałam to pewnie dlatego że przytyłam.Jakoś wogóle tak inaczej sie czuje,no ale w zeszłym miesiacu miałam podobnie wiec pewnie znów nic z tego..:(.. juz mam takiego dola ze szok!najgorzej jak robie test to juz trzese się z nerwów..NO NIC=CZEKAM NA@ I CHYBA DAM SOBIE SPOKÓJ ZNÓW NA JAKIS CZAS BO PSYCHIKA MI SIADZIE...TO JUZ 2 LATA...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNULKA90 SUPER!TERAZ TYLKO CZEKAĆ JAK PO LEKARZU,I KTÓRY TO TYDZIEŃ:)FAJNIE MACIE DZIEWCZYNKI KTÓRYM SIE UDAŁO:)OBY BYŁO JAK NAJWIECEJ TAKICH WSPANIAŁYCH WIADOMOSCI!:) TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKI STARACZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
silka nie zalamuj sie moze akurat wszystko bedzie ok mojej kolezanki test tez wychodzil ze nie jest az poszla z krwi zrobic i jednak byla w ciazy :) jeszcze nic straconego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×