Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

siłaka musisz mieć siłę i musisz wierzyć że się uda, zobaczysz, ja w to wierzę, nie są gotowe:( obijają się tam w szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
siedza ..... .i kawe pija!!!! nieroby!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,nadzieja zawsze jest...MUSI!JEDNAK NA BETE NIE MAM JAK ISC DO 1.02..A,ZE W TYM DNIU MAM WIZYTE U MOJEGO ENDO.TO DA MI SKIEROWANIE NA BADANIA(I BETE)TAKZE DOPIERO MOGE ISC 2lub3 lutego...ale do tej pory to @pewnie zawita:(..a jak nie to ok i zobaczymy co z badania wyjdzie,bo testu juz robic nie bedę..(chyba):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
cierpliwosci i wszystko bedzie dobrze :) zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:)optymizm musi byc!jakis choc...fajnie ze mozna sie (wygadac do osób które rozumieją..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki dopiero teraz was czytam i ciesze mordke do monitora ulegalka super gratuluje swietna wiadomosc oczywiscie czekamy na potwierdzenie lekarza ale juz tam mozecie pomalu spadac do tabelki czarnulka i ulegalka :D silka - nie zalamuj sie sama widzisz ze czasmi nie odrazu testy wykrywaja ciaze i trzeba poczekac kilka dni wiec ja czekam z toba i trzymam kciuki &&&&&& :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
problem polega na tym że oni tu wierzą na słowo , a na wyniki każą czekać nie wiadomo ile ehh ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
silka poczekaj jeszcze , cos czuje ze sie tobie udało :) może test jeszcze nei pokazuje , ja z tabelką jeszcze poczekam ,aż do wizyty u lekarza kiedy odetchnę i dowiem się że wszystko jest ok ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej kobietki :) ulęgałko , czarnulko gratulacje :) :) ale wam fajniutko ja też chce :) a narazie musze sie kurować gardziołko coraz bardziej boli , w tym miesiącu staranek chyba nie będzie, chyba że po badaniu okaże sie że to nie żadna bakteria wtedy lekarz da mi coś na zapalenie i do dzieła :) jeszcze raz gratulacje babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki małpka24:)ach...tak mi dzis smutno...szkoda gadac,oby juz był wieczór,co przespie te moje schizy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAK TAM Z TYM TWOIM TSH BEZIKM.?CIEKAWA JAETEM,WCZORAJ PISAŁAM TOBIE.MAM NADZIEJE,ZE NIE MASZ NIENADCZYNN.TARCZYCY TAK JAK JA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dziewczyny umowilam sie na jutro na wieczor na prywatna wizyte u polskiego ginekologa , wole dmuchac na zimne , niestety strach po straconej ciazy we mnie pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
tsh mam 2.60 kiedyś koło 5 ale to od wysokiej prolaktyny bo mam 20 razy wyższą po obciążeniu, to nie jest niedoczynność , ale musze brać bromegon na zbicie prolaktyny i przy okazji tsh mi spadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
czarnulko będzie dobrze nie bój sie , ale masz racje trzeba być ostrożnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
silka a długo już masz niedoczynność ? jak ci sie to objawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niedoczynnosci t.dowiedziałam sie po poronieniu,czyli ok.2 lata temu. objawy-sennosc non stop!rozdraznienie,raz radosc raz płacz...no i do tego zwiekszony(niepochamowany)apetyt!jedno co dobre po hormonach,ze zmiany nastrojów w porzadku,poza tym jw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka - baaaaaaaaaardzo gratuluuuuuje!! Dużo zdrowia dla Ciebie i smerfa! Bardzo fajnie, że są dobre wieści na forum, to nastraja pozytywnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka!STRACH po utraconej ciazy zawsze pozostanie......JEDNAK!MUSIMY Z TYM ZYĆ!NIE ZADRECZAC SIE TY CO SIE STAŁO!WIDOCZNIE TAK MUSIAŁO BYC...:(...STRATA POZOSTANIE W SERCU LECZ TERAZ TRZEBA MYSLEC JUZ INACZEJ,BO NIC NA TO NIE POMOZEMY,NIE MA LEKARSTWA!TYLKO MYSLENIE O PRZYSZŁOSCI!ZE ZDROWYM ,UPRAGNIONYM DZIDZIUSIEM!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dziękuje siłka , :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja dopiero w domku i właśnie pije herbatkę z soczkiem malinowym bo jakoś kiepsko się czuje :/ a co do imion to tez bardzo podoba mi sie Lenka, Oliwia,Zuzia,Oliwier,Maksiu i inne ulęgałka i czarnulka moje wielkie gratulacje i na pewno u lekarza tez będzie wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i,ja dziekuje ze jestes=cie,bo ja tak daleko..i sama z tymi(problemami)OCZYWISCIE MEZUS MÓJ NAJDROŻSZY MNIE WSPIERA:)ALE,NAWET NAJBLIZSI NIE WIEDZĄ(O OSTATNICH STARANIACH)BO JUZ MI NORMALNIE AZ ..AAAA!poniewaz rodzice juz czekaja na wnusia-e.(dawno)i nie mówimy...przyjaciele najblizsi wiedza,wspieraja,lecz ..maja dzieci i tez swoje problemy-a,ja nie chcę ich obarczac jeszcze moimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny co to za pesymistyczne myśli, będzie dobrze , musi tak być, nie poddawać mi się tu, przecież my silne baby jesteśmy, jesteśmy razem , fajnie ,że się tak ze sobą związałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka wiem co o tym bo u nas tez czekają tylko na wnuki i czy jakieś święta czy urodzinki to tylko mówią o maluszku i tak sama znajomi pytają kiedy się w końcu postaramy ale przecież to nie takie proste jak by się chciało czasem to az płakać mi się chce a tez mam wspaniałego męża który mnie bardzo wspiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dziewczyny myślcie pozytywnie , stres może wam tylko zaszkodzić , staraczki kochane polecam lampke czerwonego wina , film z ukochanym , a juz sypialnia sama przyjdzie :) przyda sie wam choc jeden dzien relaksu , tego aby na chwile oderwac mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
my wybraliśmy Mia albo Nataniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×