Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
a mi sie podoba marysia magdalenka krzysiu piotrek hania julian emil natalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki co tak bez eyuzjazmu badzmy dobrej mysli a wszystko sie ulozy tak jak dziewczynki juz mówily bez stresu i bez czarnych mysli wszystko bedzie ok ja wam to mówie ja jestem dobrej mysli bo pewnie najpozniej z was zajde w ciaze :/ no ale widocznie tak musi byc i sie nie poddawac:) glowa do góry :) a moje imoinka to chyba bo mi sie chwile zmienia ale przez ostatni czas mysle ze bedzie Alan lub Natalie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oczywiscie w rezerwie mam jeszcze karina, esmena , maja , alex , eryk. ale fajnie ze piszecie o imionach to moze akurat cos innego mi sie spodoba co dwie glowy to nie jedna dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULEGAŁKA!DOKŁADNIE MY (BABY)SILNE JESTESMY I TAK TRZYMAĆ!NIE PODDAMY SIE,CHOCBY NIE WIEM CO....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTA 2387 mi tez płakac sie az chce!...ach... ALE DAMY RADE!!!!!!!!!WSZYSTKIE!;)I POKAZEMY NIEDŁUGO NASZA FASOLECZKĘ :) OJEJJJ..z kąd mi taki optymizm nagle naszedł...;0MIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spedzaj z nami wiecej czasu a my juz cie nakrecimy tak zebyc caly czas pozytywnie sie nastawiala i nie poddawala bomy jestesmy z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja mam doła pękają mi sutki , to boli i piecze dziewuszki co robić ? czy to może być od wysokiej prolaktyny ? ginekologa mam w poniedziałek dopiero >; wczoraj wieczorem to się zaczęło >>:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PÓKI MAM WENE... COS ZMECZONA JESTEM....ALE CO DO IMION TO WSZYSTKIE BARDZO ŁADNE(czytam od wczoraj):)my z mezusiem zgodni jestesmy na NICOLAS A,DZIEWCZYNKA..NIEWIEMY JESZCE..JA MYSLE O :A,NIE ZDRADZĘ! NARAZIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz jakiegos kremu , no moze byc prawdobodobne ze od hormonów a raczej napewno od prolaktyny w koncu to ona podczas ciazy odpowiedzialna jest za wzrost gruczolów i wywoluje laktacje, oj bezik jak nie gardlo to cos biedulko ty nasz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
smaruje kremem nivea ale to nic nie daje >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi czy to prawda bo rzad podpisal acta wiec czy to prawda ze okolo 28.01 nasza klasa i blogi w tym kafeteria itp. ma nie dzialac ponoc stare wpisy beda na forum ale nie bedzie mozna dodawac nowych wiecie cos o tym moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak weszła ta ustawa ale dla mnie to jest chore mieć internet a z niczego nie można korzystać bo wszystko jest zabronione to po co ten internet a może chcą żeby więcej dzieci się rodziło żeby miał kto pracować na emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jesli nawt podpisalismy acta to nie o to w tym ma chodzic zeby teraz zamykac fora lub nk itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acta to dla mnie czarna magia:/ , kochane no właśnie myśleć mi tu proszę optymistycznie!!! winko, muzyka relaksacyjna no i do dzieła!:) , lecę małego położyć bo jakiś marudny :/ fajnie ,że jesteśmy razem i się nawzajem wspieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystac bedzie mozna ale tylko z tych które zoztana uznane za legalne wogle to wszystko pomieszane :( podpisalismy z tym ze teraz parlament UE ma to zatwierdzic jesli tak to umowa zostnie przeslana do innych panstw które juz podpisly taka umowe i ona bedzie obowiazywac na terenie calej UE. ja juz w tym sie pomalu gubie :/ na koniec uznaja ze nic nie jest legale i nic nie mozna wklejac wpisywac dodawac itp i my zyjemy w demokratycznym panstwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie kobitki , wszystko będzie dobrze , nie stracimy ze sobą kontaktu a jeśli nawet to pewno tylko na chwile a i tak w myślach będziemy zawsze razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny slyszalyscie o tej malenkiej dziewczynce co ja porwali we wtorek to straszna nie umiem sobie nwet wyobrazic co czuja jej rodzice i co przezywaj ja bym chyba umarla jak by mi dzidzie porwali okropnosc mam nadzieje ze ja odnajda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja to wogóle nie potrafie sobie tego wyobrazić , jak można takie maleństwo porwać ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :( na samym poczatku moje gratulacje czarnulka ulegalka - wiedzialam ze Ci sie udalo . nie mam nastroju wiec nie pisze mam dolaaaaa . masakra z tym internetem zrobia wlasnie siedze i sciagam mojej malej bajki :) . ta dziewczynke co porwali to z mojego miasta jestem w szoku nawet nie wiem co mam powiedziec fakt dzielnica nie za ciekawa i nigdy ale to nigdy w zyciu nie przeszlabym o tej godzinie z wozkiem bez meza na tej dzielnicy . czekam na moja @ troszke mnie piersi bola i czuje podbrzusze wiec @ napewno przyjdzie . to tyle ide na herbatke . milej nocki kazdej zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten mroźny piątkowy poranek! dziewczyny pomozcie! mam teraz dni plodne a nawet chyba owulacja byla wczoraj, i wlasnie wczoraj jak sprawdzalam śluz palcami w srodku (sorki za opis:)) zauwazylam na palcu sluz brazowy jakby z krwia, takie jakby nitki czy cos takiego, ale nic nie leci ani tp.wiecie moze co to moze byc? mialyscie cos takiego?pierwszy raz cos takiego zaobserwowalam. czytalam na necie ze to moze byc krwawienie okoloowulacyjne...sama nie wiem. a w ogole to jakos mi tak cmi momentami ten brzuch.okres planowo za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane oj mroźny mroźny to fakt...ema chyba masz racje ...ja nigdy takiego czegoś nie miałam w śluzie ale czytałam ze może sie to pojawić...jesli okres masz za 2 tygodnie to by sie zgadzało ze masz owulke...bo jak piszą to owulka jest 14 dni od następnej @... ja tez sie zbliżam do owulacji juz sluz sie zmienia ale mnie znowu boli podbrzusze i jajnik wiec ja poznaje po tym no i śluz książkowy...jak jajko kurze...pozdrowionka miłego dnia...:) ps. działaj dziewczyno bo przegapisz ....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ostatni seksik byl w srode...nie wiem czy jest jeszcze szansa na zapodnienie...:) a co do tego sluzu to byc moze zawsze tak mialam ale nigdy wczesniej nie badalam sluzu w trakcie cyklu, bo tak jak pisalam zauwazylam to dopiero jak wlozylam gleboko palec a na zewnatrz nic sie nie pojawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak w środę to jeszcze nic straconego .. przecież materiał od męza zostanie i poczeka sobie spokojnie na jajeczko a w tym przypadku to chyba na córcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:) mąż sie smieje że jego materiał jest 1-szej klasy:) sie zobaczy:) chyba jeszcze dzisiaj go dopadne:P choc dzisiaj to juz chyba za późno? jejku ja stara a glupia:P podstawowych rzeczy nie wiem:) tak samo jak z tym calym cyklem, owulacja.mam 29 lat a dopiero teraz edukuje sie w tej dziedzinie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to ze na necie mozna wiele sprzecznych informacji sie doczytac:) i nakrecac sie niepotrzebnie-tak jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
hej dziewczyny , ja wlasnie wstalam , dzis ide na wizyte u lekarza , polskiego , na 18.20 ale przed tym powtorze jeszcze test dla pewnosci ;0 chociaz jestem pewna ze jestem :P wszystkie objawy sie zgadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×