Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej dorotq :) no niby termin @ miałam na wczoraj, bo juz od wielu miesiecy mialam cykle 27dniowe, Dzisiaj jest moj 29dc. podejrzewam ze mi sie przesunie, bo w wielkanoc bylismy nad morzem, wiec zmiana klimatu robi swoje....Brzuch mnie pobolewa delikatnie, jedynce co że piersi wcale nie czuje a zawsze chcą odpasc przed @, ale pewnie sie przesunie wszystko bo czuje sie zwyczajnie poza tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka- hmm...no oby ta @ nie przyszla:) a szanse sa? czy nie bawisz sie w wyliczanie dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dorotq:) powiem tak: dni wyliczam ale już nie tak obsesyjnie jak rok temu, robię testy owulacyjne, staramy się. I tyle. Nie chodzę po lekarzach, monitoringach - nie mam na to czasu, siły a przede wszystkim nerwów. Aha no i straciłam wiarę, że mi się od tak uda - pojęcie ciąża jest dla mnie jak najbardziej abstrakcyjne.....przyzwyczaiłam się do porażki. Szkoda tylko, że ciągle nie mam odpowiedzi dlaczego...???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherus a moze a noz widelec juz jestes w tej swojej upragnionej ciazy... bardzo Ci tego zycze... a ja wsciekla jestem jak osa... tydzien temu pobrali mi krew a dopiero 8 maja w najlepszym wypadku bede miala wyniki... bo moja krew najpierw czekala na nie wiadomo co teraz czeka na naprawe sprzetu a potem bedzie czekac az pani wroci z urlopu... ciekawe czy te wyniki w ogole wyjda adekwatne do rzeczywistosci po takim terminie przechowywania probki... ostatmio tak wszystko mam pod gorke ze mam poczucie ze wszystko mi mowi zebym sie nie starala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq wrocilam z sauny po 22 i po kapieli polozylam sie spac, pol nocy nie moglam zasnac bo mi tak goraco bylo wiec to pewnie dlatego rano wyzsza tempka, 36,74 skok z 36,54. Wlasnie dostalam brunatnych uplawow to u mnie przepowiada @, takze to jednak byla sauna :( Ale zycze Teacherce zeby w jej przypadku bylo inaczej...bo jak piersi nie bola to akurat dobry znak (ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow przed @ a zawsze mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mycha :) nie, nie jestem :( Na co robiłaś te badania? Duszak u mnie też sie raczej bedzie rozkrecać, już czuje coraz bardziej brzuch.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam badania na zespol antyfosfolipidowy... po tych moich poronieniach... no i powtarzalam toxo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki kochana, żeby wszystko było ok! U mnie @ się rozkreca, eh no nic żadna nowość...duszak zaczynamy razem cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
cześć dziewczyny. :) Niewiem co o tym sądzić...dziś mam 13 dc. I mam śluz wodnisty z krwią. Cały dzień mi leci. Wczoraj było także przytulanie. Co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
a mnie nada podbrzusze pobolewa i mam taki twardy brzuch na dole ae sie nie nakręcam jeszcze tylko 4 dni in @ mam nadzieje że nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam ze spaceru z mężem, robiliśmy plany na długi majowy weekend. Niestety nigdzie nie wyjeżdżamy, ale trzeba dobrze wykorzystać ten wreszcie wolny od pracy czas. Cieszę się, że już się tak nie nakręcam, że moje myśli nie krążą wokół wyszukiwania u siebie objawów ciąży. Oczywiście nadal chce mieć dziecko, ale nie odliczam dni do @, nie myślę o bólu w podbrzuszu itd. Dziewczyny ja doszłam do wniosku, że to jest chyba normalne, że w ciągu cyklu czujemy ból jajników jak na @, bóle piersi itd. tylko zauważamy to dopiero jak bacznie przyglądamy się swojemu organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety teacherka u mnie tez sie rozkrecilo na dobre :( Wedlug prognozy dni plodne zaczynam 6 maja a owulka 9 czyli akurat jak mojego m nie bedzie bo ma szkolenie od 7 do 10 w wawie...i nawet jak cos mi sie przesunie to i tak nie zdazy wrocic. Jakas masakra kompletna! Czemu ja do licha mam takiego pecha! Bedziemy musieli probowac trzy dni przed owulka albo dzien po...no ciekawa jestem czy to cos da wogole. Przeciez nie bede faceta specjalnie sciagac po nocy z wawy zeby za pare godzin musial wracac. O matko jestem taka zla na to wszystko, juz czuje ze kolejny miesiac do tylu. Konczy mi sie wlasnie darmowy abonament na ovu, ciezko bedzie sie pozegnac z detektorami, dawaly nadzieje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora1986
Witam, czy któraś z Was w dniu spodziewanej miesiączki miała wyższą temperaturę? U mnie zawsze dzień przed spadała - teraz jest wyższa od temperatur z kilku poprzednich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
hej dziewczyny ale tu cicho co tam slychać w te cieputkie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja sie odezwe :D u mnie od poludnia chlodno ...wrrr......i nic ciekawego nie mam o czym pisac bo staranka odpuszczone.:) ale wiem ,ze wczoraj byl ten dzien i serduszkowanie bylo ale to dopiero dzisiaj wyliczylam...nie mysle o ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak- jak przeczytalam o tym ,ze nie bedziesz wzywac m z wawy bo trzeba teraz ;) to przypomnial mi sie odcinek z RANCZA jak wioletka wzywala swojego policjanta i ten jechal na sygnale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na efekty duphastonu - będę brać jeszcze 5dni. U mnie dzisiaj cieplutko i słonecznie, staram się zapanować nad haosem wokół domu, co mi wychodzi baaaardzo średnio. I kolejne wyzwanie - zebrać dokumenty do odbioru domu do końca kwietnia i złożyć je w staroswie. Zobaczymy czy to wykonalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
hej kobietki u mnie 29 dzien cyklu za dwa dni @ zastanawiam sie nad testem strasznie sie boje :-(( wczoraj straszne zyly wyszly mi na (.)(.) to tez moze byc jakas oznaka ciazy bo wczoraj duzo o tych widocznych zylach prowadzacych do sutkow czytalam brzuch nadal pobolewa ale nie czuje jak by na @ w sumie nigdy mnie nie bolal brzuch przed okresem na dodatek dzis rano wymioty zwrocilam poranna kawe w niedziele ma 1 rocznice slubu moze dostaniemy prezent w postaci fasoliniego lub fasolinki pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.obliczylam ze dzisiaj u mnie 17dc ale obliczylam dlatego bo mam dziwny sluz jakos go duzo i z krwia.tzn zabarwiony na brazowo.miala ttak ktoras z was? wychodzi na to ze jestem po owulce i taki sluz.myslalam ze to @ ale do niej jeszcze z dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie czy jeszcze mnie ktos pamieta :) . co slychac brak czasu na wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
dorotq ja miałam taki śluz przedwczoraj. Bardzo było dużo i z krwią. A to był mój 13dc. Więc to była pewnie owulka. na drugi dzień było przytulanie. Zobaczymy czy coś z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maya..ja cie nie pamietam bo pewnie jeszcze na forum nie wchodzilam ale witaj :-D no i u mnie znowu sluz brazowy...hmmm..mialam jeszcze 1 test owul.to go zrobilam i wyszly || kreseczki wiec owulka chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
hej kobietki u mnie 29 dzien cyklu za dwa dni @ zastanawiam sie nad testem strasznie sie boje wczoraj straszne zyly wyszly mi na (.)(.) to tez moze byc jakas oznaka ciazy bo wczoraj duzo o tych widocznych zylach prowadzacych do sutkow czytalam brzuch nadal pobolewa ale nie czuje jak by na @ w sumie nigdy mnie nie bolal brzuch przed okresem na dodatek dzis rano wymioty zwrocilam poranna kawe w niedziele ma 1 rocznice slubu moze dostaniemy prezent w postaci fasoliniego lub fasolinki pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta7 proponuję Ci zrobić teścik w niedzielę rano i może będzie to najlepszy prezent na 1 rocznicę. A jak się nie uda to i tak czeka Cię miły dzień świętowania z mężem rocznicy. Dziewczyny mam dziś dzień do dupy.... mam dość........, wszystko mi nie wychodzi, same problemy... ciągle podejmuję złe decyzje... z dzieckiem też nie wychodzi..... ani nie zrobiłam kariery, ani nie będę matką, po prostu zwykły szary ludzik i tak będzie do końca życia? Sorry, wiem, że to nie miejsce na takie zwierzenia, ale ja nawet nie mam "dobrej" koleżanki, z którą mogłabym szczerze pogadać, a miałam ochotę to z siebie wyrzucić!! Zycie jest tylko jedne nie chcę żeby było takie nijakie..... Niech ten pieprzony dzień wreszcie się skończy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
paula__ po to tu jesteśmy kobitki zawsze mają pod górę a jak się sypie to wszystko na raz wiem po sobie a ty słodziutka głowa do góry na wszystko przyjdzie czas i pora czego Ci życzę z całego serduszka i proszę mi się tu nie smutać zobaczysz będziemy sie z tego jeszcze śmiały i wymieniały zdjęciami dzieciaczków buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Czy któraś z Was we wczesnej ciąży miała rwące bóle macicy i kłucie dwóch jajników jednocześnie już po spodziewanym terminie miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
hej dziewczyny . postanowilam napisac i podzielic sie z wami moimi problemami . od czterech lat z mezem staramy sie o dzidziusia i niestety nic z tego nie wychodzi , robilismy sobie badania i wyszloz e ze mna wszystko ok, ale moj maz nie produkuje wystarczajacej ilosci plemnikow i dostal jakies tabletki , ktore juz lyka prawie rok i dalej nic ( a lekarz powiedzial ze po 2 miesiacach powinien byc jakis efekt ) po jakims czasie dowiedzialam sie ze mam torbiela na jajniku 2,2 cm , ale lekarz powiedzial ze to nic groznego i nie nalezy sie martwic i nic narazie z tym robic , jakis czas temu zamiast okresu mialam przez AZ 6 dni brazowe plamki , naprawde malutko a pozniej przez dwa dni troche krwi ( zastanawialo mnie to i pozniej zrobilam test ciazowy, ale niestety jedna kreska) co dziwne , po nie calych 2 tygodniach znowu dostalam okres , tym razem ulewny i to po tym jak sie kochalismy , strasznie bolal mnie jajnik, ciezko mi bylo chodzic i nie wiem o co moze chodzic ? moze ktoras z wam miala podobna sytuacje z tym okresem ? moze cos z tym torbielem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w dzisiejszych czasach nie nalezy opierac sie na opini jednego lekarza.moze idz do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, Dawno nie pisalam bo czuje sie fatalnie. Dopadla mnie alergia, jestem bardzo mocno uczulona na pylki drzew no a teraz brzoza kwitnie...wiec jest masakra, praktycznie nie funkcjonuje mimo lekow. Odczulalam sie kiedys potem wrocilo teraz znowu sie odczulalam ale przerwalam bo okazalo sie ze jestem w ciazy wiec na ten rok zaplanaowalam dokonczyc ale ze chcemy miec drugie dziecko to znowu przelozylam (bo na odczulanie trzeba sobie caly rok zaplanowac) i tak sie mecze...a ciazy nie ma...Jestem wsciekla bo tyle rzeczy poodkladalam na pozniej ''bo ciaza'' a tu nic, nic za mna nic przede mna...jakis dol kompletny! paula ja tez czasem podupadam psychicznie, mysle ze to wiekszosc z nas ma tutaj takie chwile. Ale staram sie z tym walczyc, tlumacze sobie rozne rzeczy, czasami pomaga. Teraz wytlumaczylam sobie ze moze i lepiej ze nie zaszlam w ciaze bo spodziewalam sie alergii wlasnie kwiecien/maj i nie moglabym brac lekow w ciazy, a bez nich wogole bym nie funkcjonowala albo wyladowala od razu w szpitalu a tak przejdzie najgorszy okres i moze sie wreszcie uda. Jeden dzien jest lepszy inny gorszy. Tutaj mozna sie wygadac to racja bo fajne z Was Kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×