Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____41_______29_______18.07______dolnoslaskie Bezikmalinowy_____22_______29_______14.07______dolnoslaskie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________20________34_______09.07______Lublin teacherka_________15________24_______26.03______wielko p paula___ __________4________32_______29.05______śląsk duszak____________7________28_______18.06_______Lublin mereszka__________6________23_______10.05______lubelskie aneta7____________2_________24_______05.06_____małopolska ISIA91____________1_________21_______27.06._____Dolnoślaskie BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkopolska Misia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopolska Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__synuś___ kuj-pom Czapus_______11_______24_______26.01.2014__??______?? MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica_____ __1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@_____2________29__________?_____________dolnoślask marta2387_____2lata_____25______14.01.2013____??_____Śl sk .śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90_______12________22_______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał)p& lt; br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczynki, Mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa, że pozwoliłam sobie uporządkować tabelkę i dziewczyny, które miały termin porodu do połowy czerwca tego roku przesunęłam z "Brzuchatek" w podkategorie "Mamusie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezikmmalinowy jeśli chodzi o picie fortransu to niestety nie pomogę :( Dziewczyny za 6 dni @ i znowu zaczynam się niepotrzebnie nakręcać. Moje wyluzowanie trwa przez pierwsze 3 tygodnie cyklu, a potem zaczyna się z każdym dniem coraz większa jazda. Wczoraj wieczorem po tym upalnymdniu zastanawiałam się czy mogę wypić zimne piwko, dziś zastanawiam się czy mogę iść się poopalać, jestem taka blada, a słoneczko zaprasza :) Ja się chyba jednak nigdy tak na prawdę nie wyluzuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję :) Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____41_______29_______18.07______dolnoslask ie Bezikmalinowy_____22_______29_______14.07______dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________20________34_______09.07______Lublin teacherka_________15________24_______26.03______wielko p paula___ __________5________32_______29.06______śląsk duszak____________7________28_______18.06_______Lublin mereszka__________6________23_______10.05______lubelskie aneta7____________2_________24_______05.06_____małopolsk a ISIA91____________1_________21_______27.06._____Dolnośla skie BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkopols ka Misia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopo lska Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__synuś___ kuj-pom Czapus_______11_______24_______26.01.2014__??______?? MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica_____ __1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@_____2________29__________?_____________dolnoślask marta2387_____2lata_____25______14.01.2013____??_____Śl sk .śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90_______12________22_______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus, niestety nie mam wątpliwości, że to @, ale to nic - w sierpniu będę w ciąży na pewno :D:D:D Bezikumalinowy, to może się kiedyś spotkałyśmy na korytarzu, ja odwiedzam gabinet obok - dr Jarosza. Na Mydłowskiego namawiano mnie, jak mój był chory, ale ostatecznie się nie zdecydowałam - wolałam poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, też sie nakręcałam i świrowałam, że w drugiej połowie cyklu nie powinnam tego czy tamtego. Przestałam wariować jak poczytałam sobie o rozwoju ciąży tydzień po tygodniu. Przeważnie do 4 tyg.ciąży kobiety nie wiedzą, że w niej są i dlatego natura też to wszystko skonstruowała tak, żeby fasolce nie zaszkodzić. Jak wypijesz w tym czasie piwko, czy pójdziesz się opalać, nic się nie stanie. Znam wiele dziewczyn, które nie wiedząc, że są w ciąży imprezowały na całego (oj nie piły tylko piwka), dopiero jak się potwierdziło, to się uspokoiły, a maluszki urodziły się zdrowe. Nie ma co stawać na głowie, najgosze są leki i z nimi trzeba szczególnie uważać. Poza tym trzeba normalnie żyć, żeby nie zwariować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że jarosz jest dobry i też halama, noga dalej rwie zastrzyk nie pomógł , jak by mi sie udało zajść to nie wiem czy nic by sie nie stało, to tyle lat boli tak mocno , żaden lekarz nie wie co to może być ani nie wiedzą czy jak zajde to coś sie może stać dziecku , masakra załamana jestem :( w sierpniu prawdopodobnie dostane znowu sterydy tyle że tym razem na dłużej i w tabletkach i tak pewno gówno pomoże , mam doła jak nic... w nocy znowu przez tą gire nie mogłam usnąć :( do usranej śmierci będzie to bolało a w ciąże pewno i tak nie zajde szkoda mi mojego chłopa to bardzo dobry i kochany człowiek a ja nie potrafie dać mu szczęścia tylko marudze że noga boli , oj nawet wam zaczynam smęcić , sorki .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. u nas wczoraj upał a dzisiaj leje :( beziku oj wspołczuje ci 👄 mnie cholera cos sie kregosłup odzywa..masakra nie moge w nocy spac- sypie sie normalnie :( chyba to po tej złamanej kosci ogonowej wiecie hahah ja czasem mysle czy nie jestem w ciazy :D hahahah normalnie mam objawy jak baba w ciazy: smierdza mi fajnki zgaga kregosłup ;) oczywiscie to niemozliwe bo jestem w 15dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, ja też oczywiście mam wszystkie symptomy ciąży: 1. pobolewania podbrzusza jak na okres (od kiedy zaczęłam obserwować swój organizm to okazuje się, że takie bóle towarzyszą mi przez cały cykl, tylko wcześniej nie zwracałam na nie uwagi), 2. bóle kręgosłupa (siedzący tryb pracy przy mojej skrzywionej postawie i ciągłe garbienie się daje o sobie znać), 3. często sikam (ale ile człowiek pije w te upały!!). PODSUMOWUJĄC każdy pseudo objaw ma swoje wytłumaczenie! To zbieram się do galerii bo skończyły mi się sandały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie kupiłam żadnych butów, nic godnego uwagi w odpowiedniej cenie, ani nic tak ładnego, że warto przepłacić. A poza tym 2 godzinki opalania (ale nie widać efektów na mym bladym ciele) i basenik (kryty niestety). A Wam jak minęła ta upalna niedziela? Podobno jutro ma się pogoda popsuć.... hehehe, cały czas robię wszystko aby nie odliczać dni do @ i nie wyszukiwać objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- u mnie od rana deszcz burza i brrryyy brzydko dopiero ok 17 slonce wyszlo a ja bede malowala kuchnie kupilam farbe jagodowy ogrod-jakos tak hahah zobaczymy co wyjdzie ;) aha u mnie chyba cykl bezowulacyjny bo nic nie boli zero objawow na owulke i nawet sluz kremowy- nie wiem co a mam 15dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny wczoraj robiłam test i wyszedł negatywny zobaczymy na początku lipca niby mam mieć @ okaże się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
ten gość to ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna8306 Twoj test może był zrobiony za wcześnie skoro masz dostać @ dopiero na początku lipca. A swoją drogą to masz strasznie długi cykle, próbowałaś coś z tym robić? Szukać przyczyny tak długich cykli? A może zawsze miałaś tak długie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
zawsze miałam takie długie cykle 36-42 dni z pierwszą ciążą jakoś się udało zajść i nawet nie obserwowałam czy była owulacja czy nie chyba z wiekiem człowiek bardziej się stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
A ja mam już chyba wszystkie objawy przed @. Za 2 dni ma przyjść. Czuję się koszmarnie:( Piersi tak mnie bolą, że nawet nie mogę dotknąć (zresztą jak zawsze), wszystkie mięśnie bolą jakbym miała zakwasy i do tego chyba znowu złapałam jakąś infekcję, bo czuję takie delikatne parcie na pęcherz jak przy zapaleniu pęcherza tylko dużo mniejsze. 02 lipca idę do gina to zapytam o co chodzi. Jak wstałam z łóżka marzyłam żeby jak najprędzej do niego wrócić. My kobiety to mamy czasami przerąbane :P Znacie jakieś sposoby na złagodzenie syndromu zespołu przedmiesiączkowego?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, na symptomy przedmiesiączkowe ponoć najlepsza jest aktywność fizyczna. Ze mną to chyba coś się dzieje. Zauważyłam, że od kilku dni nic mi nie smakuje,herbata, truskawki, a nawet czekolada, mięsa to nawet nie jestem w stanie wziąć do ust, normalnie śmierdzi mi, a jak je tylko poczuję, to aż mnie wstrzącha. Jem, bo muszę, ale wszystko rośnie mi w ustach. Ciągle mi jest nie dobrze, okropnie się czuję. Jakbym nie miała teraz @, to pomyślałabym, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Griszanka faktycznie gdyby jedno nie wykluczało drugiego można by było podejrzewać ciążę. Może to reakcja na jakieś leki? Brałaś ostatnio jakieś nowe? Nigdy tak nie miałam, w sumie było mi czasami niedobrze przed @, ale myślałam że to ze względu na rosnący progesteron a u Ciebie pojęcia nie mam co może być nie tak. A może jakieś zatrucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ależ masz zajęcie:P a gdzie robicie remoncik? moj już za tydzień będzie malował :D widzę pomału koniec remontu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się cieszę, że jestem po generalnym remoncie rok temu i nic nie muszę robić, uffff. Remonty są masakryczne, ale efekty warte tej męki :) W przyszłym roku będzie trzeba tylko odmalować, ale to pikuś przy prawdziwym remoncie. Dziś wreszcie było czym oddychać, upały dawały w kość, chociaż jestem zła, że jestem taka blada, że nie wykorzystałam zeszłotygodniowych upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dziewczynki, wrocilam i od razu melduje co u mnie ;) Dzis odebralam wyniki LH i FSH, sa dobre. Potem pobieglam do lekarza. Moja gin stwierdzila ze jest ok, mozna sie jedynie do progesteronu przyczepic ale tylko dlatego ze sie staramy, gdyby nie to to by go nie ruszala bo przeciez jest w normie. Robiony byl 4 dni po owulce i byc moze dlatego jest w dolnej granicy a powinien byc powyzej 10, poza tym jest trudny do zbadania itd ale to juz pewnie wiecie. Dostalam luteine. Mam brac 3 miesiace i pojechac z mezem na wakacje. Jak po 3 m nic to robimy badanie nasienia i inne. Tyle. I teraz sama nie wiem czy jest ok czy mam szukac innego lekarza. Badz tu czlowieku madry ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jak jeszcze raz uslysze ze mam pojechac na wakacje i sie wyluzowac to kogos pobije slowo daje...! Ostatnio trzy osoby mi to wypomnialy, czwarta byl moj lekarz, dzisiaj. I co, ze niby stanie sie cud i zajde? Tylko ze ja w cuda nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta same wiecie ze wyluzowanie sie przy staraniach to utopia. A i moja gin doradza zebym przestala mierzyc bo niepotrzebnie mnie to nakreca. Koncze lece do domu bo w pracy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie "remont" permamentny. Wykańczamy się :D, pewnie jeszcze ze dwa lata i będzie jako tako. Duszak, ja zostałabym u tej gin. może akurat po luteinie się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Ja też uważam że wakacje i urlopy są po to żeby w końcu odpocząć fizycznie i psychicznie. Wiadomo że nie wyluzujesz się na maxa, ale chociaż zaoszczędzisz sobie latania po laboratoriach, później czekania na wyniki i jeszcze na wizytę u lekarza. Bierz luteinkę i ciesz się słońcem a w sierpniu czy wrześniu wrócisz do dalszych badań. No chyba że już nie będziesz musiała. Tego Ci życzę :) Taka moja rada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalinka robie kuchnie.masakra jestem padnieta.moj stwierdzil ze zakladamy firme budowlana bo mi to idealnie wychodzi :-P robilam z gipsu takie esy floresy a potem farba pokryje.teraz moh robi sufit i gipsu zabraklo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq zakladaj firme i wpadaj do mnie, trzeba odmalowac cale mieszkanie bo synek niezle zdewastowal sciany ;) Zapraszam ;) A tak powaznie to ja osobiscie nienawidze remontow, urzadzania mieszkania itd. Za duzo nameczylam sie z moja matka ktora to kocha i mielismy wieczny remont w domu. Teraz tez mnie zamecza bo urzadza dom i jest na etapie plytek do lazienek, masakra!Dobrze ze z ogrodem dala mi spokoj, nie znam sie na tym. Jutro mam termin wyrywania pierwszej osemki ale chyba to jeszcze odloze. Albo poszukam innego chirurga. Ten krzyknal 700zl za dwie, potem antybiotyk jakis laser po zdjeciu szwow. A w sumie i tak juz mi pokrzywila zeby na dole. A tyle czasu nosilam aparat ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×