Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Czapus to Ty pisalas o chinskim kalendarzu? U mnie sie nie sprawdzilo. Miala byc dziewczynka, jest chlopiec. Teraz nie sprawdzam bo jeszcze nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak tak się ciszę.Widzisz, a krakałaś, że się nie uda. Ja dzisiaj zrobiłam bete, ale chyba nie potrzebnie @ mi się rozkręca... Z ciekawości tylko zerknę na wynik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak Griszanka Twoje wyniki dopiero po poludniu. Narazie nic nie przesadzaj. Ja wczoraj i przed wczoraj tez plamilam tylko tak na brazowo ze sluzem, bardziej jak uplawy. I tez mialam wrazenie ze sie rozkreca. A dzis sucho. Spokojnie. Czekaj na bete. Trzymam oczywiscie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak gratulacje :D kobitki trzymam za was wszystkie kciuki , musi sie udać , griszanka a jak sie czujesz ? ja już sie nie moge doczekać soboty może usłysze coś dobrego , że sie uda ..... dobra koniec przerwy ide do roboty, miłego dnia kobietki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak moje Gratulacje !!! dbaj o siebie bedzie wszystko dobrze ;) spokojnych 9 miesiecy ci zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak, niestety nie mam złudzeń. Gdyby to były plamienia takie jak mam od pt, to może bym uwierzyła, "że może jednak". Ale niestety morze czerwone się uruchomiło i już nie mam żadnych wątpliwości, że to @, a do tego znajomy ból miesiączkowy - już zdycham. Wzięłam apap, zaraz kładę termofor na brzuch i mam nadzieję, ze do powrotu męża przejdzie :( Psychiatra jutro będzie miał co robić ;p Ciekawe jak tam Isia. Nic się nie oddzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja man teraz domowe spa :-D ukochany mężuś robi mi pedikiur :-D bo ja już z tym brzuchem nie daje rady... :-) może do koleżanki fryzjerki się wybiorę dzisiaj jeszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszanka przykro mi.... już miałam nadzieję na wysyp lipcowych ciąż... Ciekawe jak tam Isia nic nie daje znać. U mnie za 7 dni @ i zawsze (zawsze od kiedy to obserwuję) na tydzień przed mam taki dziwny śluz, delikatny, ale zauważalny też zaobserwowałyście coś takiego u siebie, bo nie wiem czy to normalne. No i oczywiście już się pojawił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no pamietam jak do porodu nie moglam przez brzuch sie ogolic, moj m tak protestowal ze musialam sama sobie radzic ;) Michellinka lap te chwile bo po porodzie nie bedziesz miec na nic czasu. Griszanka pamietam jak pisalas ze jest tylko 50% szans. To nie duzo. Chyba bylas przygotowana w jakims stopniu na porazke, prawda? Dlatego teraz nie zalamuj sie tylko dalej dzialaj, za duzo przeszlas zeby teraz sie poddac. Jaki jest kolejny krok? Czekasz na powrot gina z urlopu i co dalej mowil? A psychiatra czy psycholog napewno Cie nakieruje na wlasciwe myslenie. Tylko jedna wizyta to za malo na efekty. Wiem cos o tym niestety. Cena jest atrakcyjna, ja placilam 80zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak gratulacje, tak ją pisałam o kalendarzu chińskim. Ja nie mam doświadczenia z nim więc zobaczę jak to z nim jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja tez miewam taki sluz tylko zazwyczaj tak na 4 dni przed @. Mam tez uczucie wilgotnosci jak w dni plodne. Teraz bylo tak samo. Przed pierwsza ciaza tez. Jak zaszlam nawet nie wiedzac jeszcze sprawdzalam ciagle czy nie zaczela sie juz @ bo bylo mi mokro. Takze nie martwilabym sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelinka pokochać się z mężem zawsze mogę, nie zaszkodzi, ale to nie jest na pewno płodny śluz, jest go mało i nie jest przezroczysty. Duszak dzięki za info, ja tylko się zastanawiam czy to jest w miarę normalne, że taki śluz się pojawia, czytam w necie i okazuje się, że tak :) Duszak jeszcze raz gratuluję !! Pisz koniecznie o wszystkim co się z Tobą dzieje, kibicujemy Tobie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duszak moje gratulacjie :) mi niestety sie nie powiodło wynik negatywny :( okresu brak a cycki bolą a na teście nieszczęsna 1 kreska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA91
cholera znów się nie podpisałam. A właśnie jak mam zrobić zeby być niebieska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA91
Isia siedziała i ryczała w domu bo powiem wam że naprawde myślałam że się udało tak na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA91
Może to głupie co napisze ale wiecie jakie mysli chodza mi po głowie że to moze za wcześnie zrobiłam i nie wykrył albo test z tesco lipny :D sama siebie chcę oszukać. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak czekać na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi trochę, bo miałam nadzieję, że się uda. Szanse nie były za duże, ale zawsze iui, dała nową nadzieję. Nie potrzebnie się nakęciłam, jeszcze trochę poryczę i mi przejdzie - znowu. Zobaczę jeszcze co wyszło na becie. Mimo wszystko trzeba szukać dobrych stron tej sytuacji. W sumie nie ma tego złego, w moje 30-te urodziny, będę mogła upić się w trupa hihihi, bez wyrzutów sumienia, że "a może zaszkodzę fasolce". Powinnam mieć wtedy @ po histeroskopii, więc hulaj dusza :D. Chcoiaż byłby to taki piękny prezent. Co do psychiatry.Wiem, że jedna rozmowa nic nie zmieni, mam zamiar pochodzić trochę do niej, o ile będzie mi odpowiadać. A po pierwszej wizycie oczekuję, zwolnienia L4, zrozumienia i choć minimalnej poprawy nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia spokojnie, jak nie ma @ to narazie najlepszy znak. A jak test wychodzi negatywnie to nie znaczy ze nie ma ciazy. Roznie bywa, byc moze poziom hcg masz jeszcze za niski a testy maja okreslona czulosc. Jak nie bedzie @ to za dwa dni powtorz, tylko z porannego moczu. Ktory to Twoj dzien cyklu i jak dlugie masz fazy lutealne? Ktorego byla owulka? Byc moze przesunela sie i wydluzyla Ci cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, przykro mi :(. Może jednak jeszcze nie wykrył, z tymi testami różnie jest. Jak nie dostaniesz dwa trzy dni to ponów test, tylko kup w aptece za wczasu :D x Żeby być niebieską, musisz się zarejestrować na kafeterii i zabezpieczyć login hasłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA91
Dziś 28 dzień. Te fazy lutealne to masz na myśli długosć cyklu ? Jesli tak to bywało różnie. Myślę że owulka była 30 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA91
zapomniałam hasła bo ja poprostu się nie logowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA91
Mam poprostu załamke za mocno się nastawiłam. A mój facet powiedział jeszcze wczoraj że ma nadzieje że jutro będzie najszczęśliwiszą osobą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia czytam ze to pierwszy cykl staran? Jejku kochana to glowa do gory! Nawet jak sie nie uda to nie ma sie czym martwic! Zobacz na mnie, dopiero w osmym cyklu sukces (chyba) i na inne dziewczyny jak dlugo probuja i nie traca nadzieji ;) Nie Isia faza lutealna to czas od owulki do @. Zawsze jest stala. Jak wiesz kiedy byla owulka to doliczasz faze lutealna i wychodzi kiedy @. A ze owulka nie wypada zawsze 14 dc tylko roznie wiec doliczajac do niej liczbe dni fazy lutealnej mozesz precyzyjniej okreslic dzien spodziewanej @. A dlugosc fazy lutealnej zalezy od kobiety. Ja mam np 14 dni. Poczytaj w necie bo moglam napisac troche chaotycznie ;) Griszanka widzisz juz jest lepiej, szukasz dobrych stron...oj urodziny bedziesz miala super, to przeciez 30-stka! Az grzech byloby nie wypic za swoje zdrowie. A kiedy ten szczesliwy dzien? To otworze piccolo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem. Nie załamuje siię tylko jest mi porzykro. Bo naprawde myślałam ze jestem to przez te głupie cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia wiem, że to trudne ale cierpliwości. Griszanka nie martw się słońce :* trzymam kciuki za Was. Spokojnie. Wiem, że łatwo się radzi, ale nerwy nic dobrego nie wnoszą w starania. Chociaż miałam tak samo i nadal codziennie się stresuje czy z dzidzia wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak ja też postawie na picollo! Isia mnie udało się po roku dopiero, więc głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten czas będe czekać na okres do końca tygonia. Jeśli nie przyjdzie pójdę na betę. Jak myślicie kiedy beta daje 1005 wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×