Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość michellinka
Paula GRATULACJE :):):):):) BRAWO :) NO nareszcie :D ale w poniedziałek trochę za szybko ewentualnie na Twoim miejscu bym bete powtórzyła lekarz przynajmniej oceni przyrost a do gina na przyszły tydzień się umów:) chyba że nie wytrzymasz:) ale na usg nic nie będzie jeszcze widać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka1
Paula gratulacje wielkie. Super że Ci się udało. Jestes pewnie teraz przeszczęśliwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny za miłe słowa, oczywiście, że się cieszę, bo ciążą jest na 100% :) Ale teraz musi się utrzymać, być prawidłowa i w odpowiednim miejscu. Do lekarza spróbuję się umówić na piątek za tydzień, to będzie równe 5 tygodni od okresu, moja siostra też była na usg 5 tyg. po ostatniej @ i już było widać gdzie umiejscowił się zarodek, a jak nie będzie widać to przynajmniej lekarz zapisze jakieś witaminki, pewnie zleci badania itd. A we wtorek (mam akurat urlop, bo mam egzaminy końcowe na mojej podyplomówce) więc powtórzę betę. A teraz zbieram się do kibicowania na kolejnym meczu, karmi już się chłodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula___
To wyżej to byłam ja, chyba się z wrażenia nie zalogowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Paula gratuluję!!!! ;D wiedziałam że ci się uda...:D także i ja witam w gronie ciężarówek;D najlepiej zadzwon do swojego gin i zapytaj kiedy masz przyjsc bo ja zrobilam podobnie jak Magda najpierw zadzwoniłam a później on mi wyznaczył termin;D to spakuj podpaski,tampony do szafy głeboko na 9mc;D heh:* ale cie siesze z Tobą .. już sobie wyobrażam twoją reakcje i ten uśmiech od ucha do ucha...;D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michellinka
Paula a jak mąż zareagował ??:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula___
A mój mąż na początku nie dowierzał, twierdził, że za wcześnie zrobiłam te testy, że one nie są pewne itd. Jego zdaniem jestem zbyt niecierpliwa (a to akurat prawda) i powinnam czekać aż @ spóźni się kilka dni! Hihihihihi - ja miałabym tyle wytrzymać?? Ale badania z krwi go przekonało i bbbb się cieszy, nawet już się pochwalił swoim rodzicom - wiem, że to za wcześnie, ale obiecali dyskrecję :) Teraz ja go pytam czy nadal uważa, że powinnam czekać aż @ spóźni się czy jednak lepiej wiedzieć wcześniej - i przyznaje mi rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszankaanka
Paula, poprosze zapomniec o jakichkolwiek obawach. W "potedze podswiadomosci" wyczytalam, ze czlowiekowi powinny towarzyszyc dwa rodzaje lekow - przed upadkiem i zranieniem (czy jakos tak), a pozostale sa nieuzasadnione i dzialaja destrukcyjne. Oczywiscie, ze ciaza sie utrzyma, ona juz jest prawidlowa, a kropek wybral sobie miejsce najlepsze z mozliwych. Juz teraz zacznij "kolekcjonowac" wspomnienia ciazowo-porodowe, pisalam juz jak Ciebie widze w ciazy i jestem pewna, ze sie nie myle i mnie w tej kwestii "nie zawiedziesz". A te kilka miesiecy tak szybko zleci, wiec ciesz sie kazdym dniem. I prosze skup sie na pozytywnych scenariuszach przyszlosci i przegnaj kazda niesprzyjajaca mysl zanim sie jeszcze pojawi. Zreszta wiesz jak bardzo chcialabym byc na Twoim miejscu, ale nie zazdroszcze, bo tak sobie mysle, ze to juz niedlugo tez mnie spotka ;) Jeszcze raz Ci gratuluje! - Tak bardzo bardzo sie ciesze, mam ochote z calych sil Cie wysciskac 😘. Ciesze sie tak bardzo, jakbym to ja byla w ciazy :D :D :D Czekam na kolejne wiesci od Ciebie 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Paula gratulacje :) a jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula___
griszanka od środy zaczynam lekturę "potęgi podświadomości", przeczytałam narazie pierwszy rozdział, ale teraz muszę się uczyć, na szczęście już we wtorek egzamin i chwilowo kończę z edukacją :) Myślę, że ten początkowy okres ciąży to będzie dobry moment na tą książkę :) Griszanka Tobie w końcu na pewno się uda, już masz dobre nastawienie - najpozytywniejsze z możliwych. Beziku czuję się narazie normalnie, poza tym, że ciągle chce mi się pić i mam wrażenie, że częściej siusiam, ale nie jestem do końca pewna czy to nie jest doszukwanie się na siłę symptomów. No i cały czas coś czuję w środku, tak jakbym miała dostać okres, ale to nie jest ból, po prostu czuję, że coś tam się w środku dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, przeczytałam swój post powyżej i myślę sobie "ale głupoty wypisuję", przecież to logiczne następstwo zdarzeń, więcej piję to i więcej siusiam :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michellinka
Paula to dzisiaj twój mąż ma poniekąd 1 swoje święto :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula___
michelinka za chwilę zacznę edukację, tylko taką trochę inną, życiową nie w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Magda i mereszka kiedy macie wizyty???:) ja mam wizytę w sobotę już się nie moge doczekać jak zobacze malutką!!;D mam nadzieje ze u niej wszystko ok...:) czujecie już jakieś ruchu dziecka?? ja momentami odczuwam takie jakby kopniecia czy jak to nazwać coś tam momentami zakłuje wiem że to ona..;D także jak coś takiego poczuję to jestem spokojniejsza że jest ok... a dziś od rana nic... może śpi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapus
Joanno brzuszek już widać? Na pewno Malutka już się z Tobą kontaktuje, że wszystko u niej ok :) pod koniec ciąży to aż można podskoczyc jak dzidzia porządnie da o sobie znać hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
czapus brzuszek już widać także nie da się ukryć ;D mąż bardzo się cieszy i nawet z malutką chce rozmawiać:P heh od rana nic nie czuję wiec troszkę się martwię (wiem że pewnie niepotrzebnie) ale zresztą która kobieta w ciąży nie ma żadnych obaw.. nie mogę się doczekać kiedy będę czuła mocniejsze ruchy maleństwa.. u ciebie kiedy się pojawily??:) jak tam córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula___
Joanno nie martw się, to niewskazane wszystko bedzie ok, tak musisz myśleć. Wiem, że łatwo się mówi, bo sama się zamartwiam czy wszystko będzie ok choć wiem, że muszę w to wierzyć i myśleć pozytywnie. W pt idę do gina, obawiam się, że to trochę za wcześnie, ale zaryzykuję, bo jestem niecierpliwa. A za chwilę jadę odebrać powtórne wyniki bety, a potem na egzamin i kończę z edukację na jakiś czas :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka1
Joanno ja mam wizyte 8 lipca. To będzie połówkowe. Ja ruchów jeszcze nie czuje. Czasami tylko takie coś jakby delikatnie mnie ktoś połaskotał. U mnie brzuszek widać jedynie bez bluzki. Bo jak mam bluzkę to bardzo nie widać jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapus
Joanno po 20 tyg. I na początku delikatnie tylko, dopiero z czasem byłam pewna, że to dzidzia. Córeczka kochana, grzeczna jak Aniolek. Śmieje się już w głos, gaworzy, turla się po łóżku i ślini do pasa, bo chyba zabek się szykuje. Ma już 4,5 miesiąca. A włoski ma takie, że niektóre 2 latki mogą pozazdrościć heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
czapus to super że malutka nie choruje i dobrze się miewa i rośnie malec;D to skoro ma już takie włoski to możesz jej kucyka zrobić heh;D Paula no wiem że muszę myśleć pozytywnie i staram się jak mogę ale czasami to jest silniejsze od nas i się niepotrzebnie zamartwiamy naszymi kruszynkami... ;D a powiedzcie mi kochane w którym dniu cyklu zaczyna się połówkowe???? ja narazie jestem w 17tc a połówkowe się ma jak jest 20sty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
hej, dokumentuje swoje odczucia w ciąży na blogu, na którego was wszystkie zapraszam serdecznie. www.matkotymoja.com i polubcie mnie na facebooku! Dzięki ;) i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapus
Tak Joanno. Od 20tyg robi się polowkowe. Ja miałam chyba w 22 tyg robione. A mojej Zosi robię małe kucyki, bo jej włosy się nadają hehe ;) Też nawet nie zorientujesz się kiedy jak będziesz na etapie siku, kupa, mleko, tony prania hehe ;) ale to słodkie zajęcia są jak ma sid przy sobie taką kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
dzięki za odpowiedz;D Czapus ja juz sie nie moge doczekać mój mąż zresztą też tych wszystkich zajęć a przede wszystkim kiedy będe mogła kruszynkę wziąść na ręce powiedzieć jej że ją bardzo mocno kochamy z tatusiem i pocałować:*:) jeszcze musimy poczekać teraz najważniejsze jest aby z malutką wszystko bylo dobrze i aby ciąża była donoszona:) Powiedz mi czy ja jestem tym wszystkim tak przewrażliwiona w ciąży czy ty też tak miałaś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jeśli ostatnia miesiączkę miałam 23 maja a teraz 20 czerwca 3 dniowe krwawienia to mogę być w ciąży czy to raczej miesiączka. robić test czy czekać na następny miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jeśli ostatnia miesiączkę miałam 23 maja a teraz 20 czerwca 3 dniowe krwawienia to mogę być w ciąży czy to raczej miesiączka. robić test czy czekać na następny miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
cześć dziewczyny, bardzo was serdecznie xzapraszam na mojego bloga, gdzie opisuje moje przeżycia w ciąży, staram sie pisać wesoło i lekko ;) zapraszam i polubcie mnie na facebooku;) www.matkotymoja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michellinka
Paula i jak?? jak beta? i egzamin???? nie odzywasz się , chyba świętujesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula___
hej, dziewczyny zmartwił mnie wynik bety :(. 20.06.2014 wynosił 259, a wczoraj 24.06.2014 - 1630. Zdecydowanie za szybko przyrasta... martwię się... To jest wzrost o ponad 500% w ciągu 96h :(. Dziewczyny-ciężarne, mam prośbę możecie odgrzebać swoje wyniki bety? Jakie u Was były przyrosty i po jakim czasie? Już się tyle naczytałam w necie strasznych rzeczy, że jestem jeszcze bardziej przerażona, nie wytrzymam do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapus
Paula wg norm u nas Twój pierwszy wynik bety 259 odpowiadał 4/5 tyg ciąży. I wg mnie przyrasta w porządku bo normy bardzo duże. 4 tydz 9,5-750 , 5 tydz 217-7138. Więc Twój wynik niecałe 1700 mieści się idealnie. To nawet może być w tej chwili 5/6 tydz bo norma dla 6 tyg to 158-31795. Z tygodnia na tydzień ona wzrasta jak szalona, więc nie martw się Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×