Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
No czytałam i u mnie jakby to: Ostatnią z chorób skóry dotykających kobiet w ciąży jest swędzące ciążowe zapalenie mieszków włosowych. Schorzenie to jest podobne do świerzbiączki i do trądziku steroidowego. W większości przypadków dotyka ono górnych partii ciała przyszłej mamy. Ale nie wiem sama i się martwię. testy są drogie, nie wiem czy robić? :P Ta wysypka pojawia się i znika,nie wiem o co jej chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna to jest pokrzywka/wysypka kontaktowa. Jak drapiesz, to wychodzi. Spytaj w aptece, czy mozna w ciazy stosowac Fenistil. Dobry jest na takie cos. Ja kiedys mialam takie pokrzywki przez kilka miesiecy codziennie wieczorem mi wychodzily :/ A sucha skore tez mam. Tak sucha, ze az swedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę , że przy najbliższej wizycie powiadom lekarza, a na razie spróbuj łagodzić. Jak się pogłębi, to wtedy sięgnij po testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No wlasnie jak nie drapie to ona znika po pewnym czasie, aleskora w tym miejscu zostaje jeszcze jakis czas taka... inna, twardsza. zawsze mialam sucha skore,ale to co sie teraz dzieje, to masakra.A niby lkykam witaminy, jem owoce. Wizyte mam 20 ale u genetyka,wiec nie wiem czy pytac. Pozniej mam 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja ide jutro robic badania ogolne plus toksoplazmoze cytomegalie itp....zastanawiam sie jak ja to zrobie zeby cala noc przetrwac bez przekaski, bo musze byc na czczo i jak ja tam wytrzymam...;( mi sie tez skora bardzo przesuszyla ale glownie na lydkach,poki co wysypki zadnej nie mam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Popijaj wodę, oszukasz troszkę żołądek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja mam wrażenie, że trochę powera dostaję.W koncu koncowka 10 tc, moze bedzie juz z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Joanna....ja dalej leze bez sil...dzis mam niezly dzien nawet mnie nie muli co nie zmienia faktu ze jestem wogule bez energii,od 1,5 tyg leze i leze wstane na chwile i zaraz sie klade bo nie mam sil..nie moge sie doczekac juz wiosny jak wyjdzie slonko bedzie cieplo ptaszki zaczna swiergotac:)))a mi sie wtedy zacznie jakis4 misiac i odzyskam energie zyciowa:) zjadlam sobie przed chwilapyszna i nie zdrowa zupke chinska gulaszowa!i najgorsze jest to ze takie dania instant mi teraz wchodza lepiej niz zwykle nie mam pojecia czemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka na szczęscie to mija, ja jestem w 12 tygodniu i zaczynam czuć się świetnie a wczesniej tez zero energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna , też mam dziś sporo energii. Tajeczka, my chyba na podobnym etapie? Ja miewam dni w kratkę. Raz leżę i nie mam na nic sił, a raz mam mnóstwo energii. Tyle, że później muszę to odespać z 30 min :D Dzisiaj dopisuje mi apetyt, właśnie zjadłam kolejną kanapkę chleba razowego z samym pomidorem :) Gdyby nie fakt, ze zapas pomidorów wyszedł, zjadłabym jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............16 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............14................. . ........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ...........30.07.2012 Izka....................26.............14................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............11.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............12..................... ......19.08.2012 Oliwia27l 28 11 24.08.2012 MEGAN86...............25............11................... .........01.09.2012 Kama....................29.............11................ . ..........02.09.2012 Amefa...................23...........11................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ...........06.09.2012 Tala1011101190.......21.............10................... . . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............9.................. .........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............9.................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............9.................. ..........11.09.2012 Malentka................24............9.................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Plotka...................26............8................ .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............8.................. ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............8.................. ..........24.09.2012 Invicta..................24..............5-6............. ......Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja zjadłam tylko bułeczkę maślaną,ale wstałam 1.5 h temu, jestem teraz głodna jak wilk i zrobię rybkę,jakieś warzywa albo fasolkę szparagową,mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............16 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............14................. . ........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ...........30.07.2012 Izka....................26.............14................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............11.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............12..................... ......19.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............11 ............................24.08.2012 MEGAN86...............25............11................... .........01.09.2012 Kama....................29.............11................ . ..........02.09.2012 Amefa...................23...........11................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ...........06.09.2012 Tala1011101190.......21.............10................... . . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............9.................. .........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............9.................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............9.................. ..........11.09.2012 Malentka................24............9.................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Plotka...................26............8................ .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............8.................. ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............8.................. ..........24.09.2012 Invicta..................24..............5-6............. ......Koniec września Teraz chyba lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rossa wyglada na to ze tak:) i naprawde zazdroszcze tym wszytskim ktorzy juz przez to przebrneli bo ja nie czuje sie soba...i naprawde nie moge sie doczekac momentu kiedy juz bede czuc sie normalnie.i tak sobie mysle ze w sumie dobrze sie sklada ze jest taka syfna pogoda teraz kiedy ja leze i nic mi sie nie chce,bo jakby teraz byla wiosna lub lato to by mnie chyba krew zalala ze wszyscy cos robia i gdzies ida a ja leze;)wiec teraz moze lac i wiac :) w zeszla sobote bylam w karczmie na obiedzie,przyjaciolka brala slub cywilny,czulam sie dobrze i fajnie sobie pojadlam:)natomiast w niedziele odcierpialam katusze chyba za to folgowanie,strasznie mi bylo niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam wam książkę którą właśnie czytam "Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach" jest pisana na wesoło i bardzo wciąga. Ja 17 lutego jade do mojej mamy. Pierwszy raz w ciąży bede jechała 700 km w jedną strone samochodem, bo przed ciążą to była normalka, mam tylko nadzieję że dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia dasz radę. Ja dwa poprzednie weekendy też jeździłam. Do szkoły (ok. 7 godzin autem). Mój gin powiedział, że na zmęczenie podróżą pomoże jak wyjdziesz, przespacerujesz się, albo rozłożysz na 10 min fotel, żeby brzusio pooddychał :) Tajeczka, swięte sowa z pogodą :) Będziemy miały wiosnę i zacznie nam się większa energia :D (taką mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No właśnie padło na kuleczki ziemniaczane,rybkę i fasolkę w masełku i bułce. :) jak nie zjem przed 14, czyli max 3 h po śniadaniu, to mnie mdli masakrycznie. ;) Co do objawów,ja strasznie umierałam od poczatku, a teraz, mam wiele chwil dobrych, czuję, że przechodzi. Ale chyba wszystko już przeszłam. Zebra też już nie bolą. Własciwie nic nie boli, ale teraz mam gratis wysypkę, co by tak pięknie nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna zrobiłaś mi smaka na tą fasolke :) Chyba zakupię :D Ja dziś serwuję powtórkę z wczoraj, czyli sos z polędwiczkami wieprzowymi, do wyboru: kasza gryczana, jęczmienna lub ziemniaki i kiszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny błagam przestańcie już z tymi obiadkami bo mi żołądek skręca też bym zjadła a w domu bede dopiero po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, żebym ja mogła jeść mięso :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Alcia,oj,nie wiedziałam,a gdzie teraz jesteś,bo chyba gdzieś mi to umkneło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ostatnie,a macie tak,że jak za póxno zjecie, to wymiotujecie?Bo ja nie zdążyłam na czas ugotować,a już głodna jestem i właśnie wróciłam z wymiotowanka.:P Rafał sięsmieje, że nie przelewki, dziecko chce jeść na już,ajak nie to będzie kara - w postaci bleee. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna skad Ty bierzesz fasolke o tej porze roku ? Tez juz mam chec od kilku dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja tak mam jak sie spoznie to rzyganko:) i no wlasnie skad ty ta fasolke??dzwonilam do mamy zeby po dordze kupila a one ze chyba nie znjadzie ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×