Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Jo anna super że wszystko ok.Ja miałam usg dopochwowe a nie jestem otyła.Miała robione to usg na kasę chorych i nie było widać zbytnio rozmazany obraz tylko był in nie widziałam jak się rusza więc fajnie masz jo anna że mogłaś zobaczyć tak dokładnie dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja nie robilam Pappa i nie zamierzam robic. W sobote mam usg genetyczne i jesli lekarz zleci mi dodatkowe badania to zrobie, ale na wlasna reke nic nie robie ;) Wlasnie mowi sie ze u otylych pan lepiej robic usg przezpochwowe. A tak przewaznie po 12 tygodniu lekarze robia przez brzuszek, ale to tez zalezy od preferencji lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedział lekarz że musi być dopochwowe bo dokładniej widać ale następne już będzie przez brzuch.A co do testu Pappa to robi się go jak jest podejrzenie wad genetycznych i po 35roku życia każda pani musi go zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Przyziernośc jest w milimetach-u nas było 1,39 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
*********************SZCZĘŚLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............18 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987..25............17....................... ......30.07.2012 Izka....................26.............16................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............15.................. ..........13.08.2012 Kinia1109..............27............14.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............14....................... .....19.08.2012 Moniq123................27...........14.................. .........14.08.2012 In-flagranti........... 29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............13 ............................24.08.2012 Danuti.................24..............13................ ............28,08,2012 MEGAN86...............25............13................... .........01.09.2012 Kama....................29............13................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............13................ ............03.09.2012 Jo----anna..............26...........12............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........12..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............11................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............10............... .............14.09.2012 Invictia..................24...........10............... ...........?.17.09.2012 Kasiulek91...............21...........10................. ...........17.09.2012 Plotka...................26............10............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............10................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............10................. ..........22.09.2012 aga_ton................28.............9.................. ...........24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynaja mi sie zaparcia...:-( i najgorsze ze nie mozna "przec"!musze poprobowac jakies metody typu activia,sliwki suszone itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka kefiru sie napij jesli lubisz ;) Albo maslanki ;) Ja tez mialam przez dwa tygodnie, a teraz mi sie polepszylo odkad zajadam codziennie jogurty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no wlasnie nie lubie ani kefiru ani maslanki...mleka tez sie chyba nie tkne bo ostatnio nim wymiotowalam a bylo juz takie sciete fuuujjjj... kupie sobie ta activie zobaczymy czy pomoze.ile dni mialyscie najwiecej niewyprozniania sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka u mnie byly dwie doby max. Niby nie duzo, ale straszne samopoczucie... Za to jaka ulga jak sie udalo w koncu :P Sliwki suszone powinny Ci pomoc. Ja sbie pojadam kilka codziennie i do tego jogurt u jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni raz w niedziele...jest wtorek tragedi jeszcze nie ma,w sumie mnie cisnie:) ale nie moge zrobic...jak nie urok to "zaparcia" heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie w takim razie jest wysoki pomiar jak ja mam 0,21cm więc zaczynam się martwić że coś może być nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia skoro lekarz nie zlecil Ci dodatkowych badan i nic nie mowil, to sie nie martw :) Norma jest chyba do 2,5 mm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka , współczuję zaparcia. Wiem co przeżywasz, bo ja mam to samo. :) Zawsze było codziennie, a teraz co drugi dzień i mnie to okrutnie męczy. A jak dwa dni się nie da, to na trzeci mam biegunkę... Także ja nie mam wymiotów, ale drugi biegun daje się we znaki :) Lekarz się śmiał, że coś musi mi przypominać o ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nie martw sie :) Napewno jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi wlasnie tez mdlosci przechodza:)ale zaczyna sie z drugiej strony... ciekawe ile mi zajmie zeby urodzic to cos co mam w jelitach:-D na jutro rano przygotuje sobie sliwki w wodzie moczone i zapas activi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, tak w ogóle wczoraj wywaliło mi brzusio. W nocy mnie pobolewał, rano miałam wrażenie, że mam zakwasy na całej powierzchni. Spojrzałam w lustro, a tu odstaje :) I tak do dziś zostało :) Boli mnie skóra i mam wrażenie, że się naciągnęła, więc smaruję balsamkiem co chwilkę. :) 10 t i 3 dzień :) Wiem, że to jelita się wypychają itd, ale cieszę się , że już widać. Udałam się wczoraj do sklepu i zakupiłam ciążowe legginsy jeansowe (ale bez tego pada, tylko wycięte) i powiem Wam - odżyłam :) Wreszcie mi wygodnie jak siadam i jak chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa mnie boli brzuszek od chyba dwoch tygodni a brzuch tez mi "wysadzil" juz jakis czas temu. I tak sie martwilam troszke tymi bolami, a Ty mnie uspokoilas teraz :) Dobrze, ze nie tylko mnie dotyczy ten bol ;) Juz myslalam, ze cos jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, taki ból nie powinien niepokoić, bo w końcu się wszystko rozciąga. Ja to sobie tak przyrównuję do siłowni... jak ponaciągasz mięśnie to później masz takie dziwne uczucie - nie zakwasy, ale tak czujesz każdy mięsień. Do póki to taki rodzaj bólu, to się nie martwię. Do tego czasem łapią mnie skurcze po którejś ze stron. Troszkę podobne do miesiączkowych, ale lżejsze. Lekarz powiedział, że stresować należy się wtedy jak są w miarę regularne, trwają długo, i plamisz. Reszta- to skutki zaparć, błędów dietetycznych, rozciągania mięśni. :) Tego się trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa wlasnie zawsze sobie przypominam Twoje slowa jak mnie gdzies zaboli ;) Na szczescie skurczy ani plamien nie mam, ale zawsze sie znajdzie cos, co zaniepokoi... Wierze, ze wszystko jest dobrze. Czasem nawet czuje "laskotanie" w macicy. Ale jakby nie bylo troszke sie denerwuje przed wizyta sobotnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę Ci Amefa, bo ja racjonalizuję, tłumaczę sobie, ale też się boję :) Muszę się zapisać na to USG genetyczne. Chyba dziś zadzwonię, bo nie wiem jakie ma facet kolejki. Wizytę mam dopiero 13-go marca. Nie mogę się doczekać, żeby się upewnić, że wszystko idzie jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie rozplacze jak zbacze w koncu naszego malucha :) Juz mi sie sni po nocach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze nie sni się samo maleńswto, ale raczej ostatni miesiące ciąży :) W każdym śnie mam ogromny brzuch :) Wczoraj mąż się ze mnie śmiał, bo miałam zachciankę... O 21:00 usmażyłam sobie trzy plasterki szynki i zjadłam ze łzami wzruszenia... Stwierdził, że co raz bardziej go zadziwiam. A mi się chciało boczku wędzonego, więc zastąpiłam go nieco łagodniejszą formą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja mam od kilku dni taki ogromny apetyt... Juz mi nie pomaga zjedzenie herbatnika w nocy :( Rab musze wstac godzine wczesniej niz zwykle, zeby sie najesc :P I wlasnie sni mi sie, ze jestem w ciazy ale nigdy nie mam brzucha :( Ale dziecko mi sie sni, tylko za kazdym razem inna plec i nie wiem na co sie nastawiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
A c powiecie na to ze schudłam w 3 miesiącu 2 kg..... Trochę mnie czyściło od góry:-) a i apetyt był kiepski. Ale widzę ze chyba szybko nadrobię-choc mam wyznaczoną górną granicą wagi jaką mogę osiągnąć w sierpniu:-) Gin powiedział że bedzie tego pilnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o zielonej herbacie? Mi czarna przestała smakować i podchodzi tylko rumianek i zielona. Rumianku piję 2 kubki dziennie, a herbatę jedną. Kawy nie pijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa32 - to dobrze, że schudłaś, bo tak na początku jest :) Ja też jestem 1,5kg na minusie. Ale już niedługo skończy się minusowanie :) Już żegnam się z talią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ale chyba oprocz tych herbatek cos jeszcze pijesz w ciagu dnia woda soki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×