Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Cześć Unia :) Ja mam dziś wizytę, a jestem przeziębiona i sama myśl o wizycie mnie przyprawia o dreszcze. Nie tyle, że boję się, ale jak człowiekowi cieknie z nosa, to nie ma najmniejszej ochoty na wizytę u ginekologa :) Ale trzyma mnie jeszcze wczorajsza euforia z USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolała pracować, nie żebym była jakaś nadgorliwa ale jak się tak siedzi w domu to ma sie czas na wsłuchiwanie się w każdą zmianę, ukłucie i takie tam organizmu a potem schiza i nakręcanie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rosssa, to fakt mnie na szczęście jakoś szczesliwie omijają przeziębienia, ale tam jakis stan zapalny sie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Unia też omijały przeziębienia, dopóki mąż nie przywlókł do domu i się ze mną podzielił... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie dobrze!!!Ja mam wizytę dziś ale niestety tylko badanie bo na usg muszę chodzić osobno a już wariuję bo chciała bym już zobaczyć mojego dzidziusia.Połówkowe od 18-22chyba tygodnia się robi tak gdzieś czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi sie tak wydaje że od 20 tc., ale lekarz mi mówił ze może poznamy płeć, ciekawe czy da się podejrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak dzwoniłam w piątek żeby się umówić a byłam juz w 19 tyg to mi powiedział że za wcześnie i mam dopiero w połowie 20 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pewnie tez co lekarz to inaczej jak ze wszystkim zresztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Unia, a dlaczego musiałaś leżeć tak długo?? Kinia, po części masz rację, że od 18 tygodnia :) licząc od zapłodnienia, a nie ostatniej miesiączki :P Połówkowe robi się od 20-22 tc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam plamienia, a że już raz poroniłam to miałam leżeć plackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnie usg miałam w 12 tyg, ostatnio jak byłam na wizycie to tylko popatrzył na moje łożysko (przodujące centralnie) i tyle. Nawet nie wiem ile moje maleństwo urosło. Za tydzień mam też wizytę i raczej też nie zmierzy. Tylko serduszko sprawdzi :|P. A do połówkowego tak daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, ja też miałam, tyle że krwawienie. Zalecenie: prowadzić oszczędny tryb życia. Cokolwiek to znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ale jest szansa ze wraz ze wzrostem ciąży łożysko się przesunie? to tez na trybie oszczędnym jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle nas jest w tabelce a tylko pare dziewczyn pisze, pewnie do porodu zostanie nas garstka a po to juz żadna nie bedzie miała czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No możliwe,a ja do 20tygodnia jeszcze 3 długie tygodnie jak ja wytrzymam hihihi mam stresa jakoś dziś przed wizytą nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Izka:) - nie mierzył Ci dzidziusia na genetycznym? ja zostanę do porodu! :) Kochane, ja ostatnie usg miałam 11 tydzień, 4 dzien, a kolejne mam dopiero na początku maja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po- to na pewno będziemy miały tyle zajęć że się z rozumem nie pozbieramy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział, że może się zmienić położenie wraz ze wzrostem macicy, tyle, że mi całą szyjkę zakrywa, i nie wiem czy łożysko, np nie przyrosło. Po wizycie jak zaczęłam czytać forum to się załamałam. Teraz jest lepiej :). To jest bardzo niebezpieczne, ale no cóż, zapewne jeżeli mi się nie podniesie to od 32 tygodnia będę leżała w szpitalu i urodzę przez cesarkę. Oszczędzam się i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Musi być ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na genetycznym mierzył, to było w 12 tygodniu, i to było moje ostatnie spotkanie z moją dzidzką. Teraz jestem w 19 tygodniu, sporo czasu już minęło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i zapraszam na moje aukcje ALLEGRO, na których sprzedaję ciuszki po swojej córeczce :) Głównie są to rzeczy mało używane, po jednym dziecku, z domu gdzie się nie pali i nie ma zwierząt, prane wyłącznie w proszkach dla dzieci. W większości sprzedaje markowe ciuszki, znanych i renomowanych polskich i angielskich firm takich jak: H&M, Mothercare, Early Days, St. Bernard, Cheerokee, Coccodrillo, Tup-Tup, Mariquita, Gap, Next, Hello Kitty, Disney, George,Marks&Spencer i inne. Zapraszam :) K. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7842084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dziewczyny, a często jecie - chipsy - chrupki - slodycze - fast foody? I npijecie gazowane? :P Lub kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem to lepiej nie czytać tych forum, ja przez te 3 m-ce sprawdzałam tylko pocztę, żeby mnie nie korciło poczytać sobie i nastraszyć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mnie w straszeniu nikt nie pobije, ciągle coś sobie wymyślam, nakręcam się, póxniej znajduje coś nowego i nakręcam się pod innym kierunkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedną kawę dziennie piję. Chipsy rzadko, słodycze hmm wczoraj przed snem zjadłam tabliczkę czekolady malinowej, dziś liona. Czasami potrafię tydzień słodyczy nie jeść. Wodę piję tylko gazowaną, bo nie lubię niegazu. Czasami pozwalam sobie na szklaneczkę pepsi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja właśnie opierniczyłam Snaki ser i ziemniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie;) dlatego wybrałam to forum bo dziewczyny się na nim nie straszą, nie opisują jakiś dramatów z cyklu "moja koleżanka to mi mówiła" i nakręcają inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie ciągnie do słodyczy, ale już od miesięcy chodzi za mną kebab z sosem czosnkowym, mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie pozwalam, wiadomo jak będę karmiła to nie będę mogła poszaleć z zachciankami, teraz jednak zjem to batonika, to frytki, pizze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×