Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Hej dziewczyny! Piękne brzucholki..mój coś wolno rośnie chociaż synek usilnie próbuje i rączkami i nóżkami go sobie powiększyć ;-) Jednak Black Rosssko zmieniłaś zdanie:-) Byłam zdecydowana na Murę dopóki nie dowiedziałam się o "xmove". Wygrały jednak wszystkie łożyskowane i pompowane koła, waga, wymiary siedziska, cena i dostępność dodatkowych akcesoriów, wyniki internetowych rankingów, opinie na forach i opinia kilku sprzedawców... Mura jest śliczna i nadal mam do niej sentyment, wcześniej kiedy myślałam, że w brzuszku siedzi sobie Różyczka widziałam ją właśnie w Murze- sweet cerise..mmm :) Daj znać jakie wrażenie zrobiła na żywo i jaką podjęliście decyzję :) Myślę, że jakakolwiek ona będzie, będzie to dobry wybór :)) U nas remont powoli dobiega końca, pokój jest "wygładzony", pomalowany na biało i teraz już tylko kolorki. Farby już mamy, także już jutro Tymkowe "królestwo" nabierze charakteru. Teraz tylko czekanie na mebelki itd. Co myślicie o takich śpiworkach do spania na początek? Słyszałam opinie, że z kołderką lepiej chwilkę poczekać, a jednak zima przed nami... Coś w tym stylu: http://allegro.pl/spiworek-feretti-dreamer-85-bakteriostatic-i2406045790.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa masz już ten kocyk w domku? Ciekawa jestem jaki jest na żywo, czy gruby (nie orientuję się niestety jak wygląda włókno silikonowe), czy jest jakby welurowy czy gładki? Ja kibicowałam zawzięcie! Jestem wielką fanką nie tylko piłki nożnej! Uwielbiam mecze, a w szczególności reprezentacji! Czekam na kolejny mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulci ja tez taki mam :) czy jest gruby hmm... ciezko ocenic:) jest wyjatkowoooooooo milusi w dotyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - oczywiście zdamy relację co i jak :D Muszę na żywo ocenić. Ja też mam śpiworek dla Dzidzi na początek. I zamierzam kupić jeszcze kocyk. Kołderkę i poduszkę kupimy gdzieś w grudniu, jak będzie zimowo i Malutka podrośnie. Na razie planuję właśnie taki zestaw + becik, który kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny wczoraj już byłam tak padnięta po sprzątaniu że nie miałam ochoty na nic tylko położyłam się spać :) później mecz i znów spanie hehe :P Ostatnio na TVP2 w pytaniu na śniadanie było 'co powinno zawierać łóżeczko niemowlęce' i stanowczo odradzają kołderki tylko właśnie śpiworki, ja będę miała aż 3 od mamy po siostrze he. I mam pytanie bo zauważyłam coś niepokojącego mnie na moich piersiach a dokładnie sutkach takie czarne plamki a dodatkowo z jednej piersi dziś poleciał mi taki dziwny przeźroczysty płyn. Miała któraś tak? Co to może być? Ja wizytę mam dopiero w poniedziałek a mam to już od piątku i bardzo mnie to nie pokoi do tego mam takie jakby 'suche' te sutki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci to okrycie jest welurowe :) Tak jak pisze Mamcia-wyjatkowo milusi :) Troszke jest grubsze, bo ma dwie warstwy weluru plus to cieniutkie wypelnienie. Najlepiej poszukac czegos takiego w sklepie dzieciecym, jesli masz gdzies w okolicy. Ja chcialam kupic przez allegro, ale tez nie bylam przekonana. Dopiero jak pomacalam na zywo to kupilam w sklepie :) Czarnulka to normalne, ze brodawki ciemnieja. Ten plyn to pewnie siara, ktora leci zanim poleci mleko ;) Ja tez mam czasem "suche" sutki. Wystarczy posmarowac mascia - mi sie sprawdza Maltan. Kiedys jak nie mialam masci to smarowalam takim balsamem do ust :P Dopoki jeszcze nie karmisz to mozesz posmarowac nawet Nivea, byle nawilzyc skore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa tak wiem że ciemnieją brodawki ale to są takie 'plamki' niewielkie i do tego czarne, ciemniejsze niż reszta brodawki, a plamki to są hm tak jakby ktoś wziął i cienkim długopisem mnie 'po kropkował' na sutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka a czy te plamki nie wygladaja jakby zaskorniki (wagry)? Ja mialam takie cos, podejrzewam ze te mniejsze gruczoly, ktore nawilzaja brodawke poprostu sie jakos zatkaly czy cos. Tak jak pory w skorze ;) Jak zmienilam balsam na rozstepy to juz mi takie cos sie nie pojawia. Chyba moj biust potrzebowal lzejszego kosmetyku ;) Invictia placilam 60zl. Tyle samo co identyczny kocyk razem z przesylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, podobne są do wągrów, i to w sumie miało by sens bo sutki zaczęłam mieć suche jak to mi powyskakiwało cholerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczuwacię czasami ból spojenia lonowego? ja czasami czuje jakbym miała zabrzmiałe to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak boli w podbrzuszu w nocy i rano po spaniu. Jakby mi sie faktycznie cos tam rozchodzilo... Mam taka ochote upiec jakies ciasto, a nie wiem czy moge z tym moim cukrem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam czegos takiego, ja za to dziś od rana mam takie jakby skurcze i to strasznie bolące i cały brzuch twardy i nie wiem czy się na izbę przyjęć nie wybrać, bo zaczynam się co raz bardziej niepokoić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Invictia - mnie czasem coś tam "bodzie". Zwłaszcza rano jak budzę się. Potem przechodzi. :) Amefa - ten kocyk jest śliczny. Kolorystyka żywsza od tamtych, o których kiedyś pisałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja myślę że możesz zjeść kawałek ciacha. Moja babcia jak miała cukrzycę to lekarka zawsze powtarzała że organizm wszystkiego potrzebuje nawet i słodkiego przy cukrzycy i jak było ciasto to kostkę zjadala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Amefo za info o kocykach :) Jakoś właśnie mam lekkiego stracha jeśli chodzi o kupno akurat kocyka przez neta. Ciężko ze zdjęć stwierdzić czy nie jest za cienki, za gruby, zbyt sztuczny itd. Mnie nic nie boli oprócz pleców- codziennie rano budzę się z lekkim bólem w części lędźwiowej. Nie martwię się tym jednak, bo po chwili przechodzi. Mam wrażenie, że to może być przez odkrywanie się w nocy. Często budzę się z pidżamą zwiniętą pod samą brodą, nawet jeśli to koszula nocna...;/ No i ta cholerna zgaga...prawie codziennie muszę się ratować chociaż jednym Rennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie dot. tego kocyka. Mamcia i Amefa macie identyczny ten kocyk? Ten sam producent itd.? Jeśli tak i nic na żywo nie wpadnie mi w oko to zaufam Waszym opiniom i chyba też go kupię. Macie może niebieski? Jest to dość żywy odcień czy raczej blady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wie) Zussanka........26.........34.........17.07.2012.......An toś p.KwiatPolny...20.........34.........17.07.2012.......córcia ? przyszlamama.25.........31..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........32........ .03.08.2012......córeczka Igieleczka......21.........30....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........30.........03.08.2012 Talusia...........20.........29.........10.08.2012 Izka.............26..........31.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........29.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........30.........15.08.2012......coreczka Natalia Doti..............24.........30.........17.08.2012....córeczka/Kornelcia Moniq123........27.........28.........17.08.2012 Maniusia89......23.........28.........21.08.2012......Synek Alanek Inflagranti.......29.........28....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........30........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........29........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........28........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........27........28.08.2012.......córcia/SYNEK KAJKA30..........30.........27........30.08.2012 MEGAN86.........25.........29.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........27.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........28.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........28.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........26.........05.09.2012 asia 5 wrze 2012.24........28.........05.09.2012.córeczka /Gabrysia? Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........25.........09.09.2012.......synek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012........córeczka Malentka...........24.........26....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........27........14.09.2012...... .SYNEK Kaliwia.............24..........25....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........23....... 16.09.2012........córcia/ Kasiulek91.........21.........23.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......28.........26..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........22.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26........25........25.09.2012..... ..synuś Tymon Czarnulka18......18.........24........27.09.2012.......coreczka Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic mi z domowych sposobów nie pomaga:/ A zgaga atakuje mnie bez względu na to co zjem, czy to słodycze czy owoce czy coś smażonego czy gotowanego, nawet po wodzie :/ Od zawsze zgaga mnie trafiała od czasu do czasu także spodziewałam się, że w ciąży też mnie będzie atakowała... Najlepiej jakbym kładła się spać głodna, ale wtedy budzę się 3,4 w nocy z wilczym apetytem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze odnośnie kocyków... właśnie wpadło mi w oko coś takiego i się zastanawiam... http://allegro.pl/spiworek-kocyk-do-fotelika-samochodowego-tanio-i2392025478.html W końcu nasz mamusia wynosiły nas ze szpitala w becikach, a w takim "łysym" foteliku Maleństwo może zmarznąć. Mam nadzieję, że jutro będą mieli taki w sklepie i będę miała okazję "pomacać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja tez po nocy budze sie obolala. bola mnie boki i okolice ledzwiowe raczej bedzie juz tlko gorzej w tej kwestii... :) ULci ja tez mialam piekielna zgage nigdy w zyciu takiej nie mialalm mi pomogl GAVISCON:) Amefa bardzo praktyczne te Twoje okrycie wielofunkcyjne rozejrze sie u nas w sklepie czy maja cos akiego bardzo mi sie spodobalo:) co do curzycy to moj tata ja mial i od czasu do czasu jeden kawalek slodkiego mu nie zaszkodzil... takze smialo :) Czarnulka18 mnie tez juz od dawna wycieka z piersi ten plyn to siara jak sie niepokoisz tymi kropkami to zapytaj o to lekarza ale to na pewno nic groznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci ja mam niebieski. Wyglada zupelnie inaczej niz na zdjeciu. Taki bardziej blekitny. Mi w kazdym razie nie wydaje sie blady ;) BlackRosssa ten kocyk do fotelika tez kiedys ogladalam. Fajne rozwiazanie, bo plecki tez beda okryte. Przyda sie napewno na zimne dni :) Kusi mnie ten placek, ale poczekam do wizyty :P Zeby nie miec potem wyrzutow sumienia jak mi doktorek powie, ze jednak mam ta cukrzyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek z lukrem
Amefa, spokojnie możesz upiec i zjeść. Oczywiście nie całą blachę :-) TY NIE MASZ CUKRZYCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja tez po nocy jakas obolala co do spojenia lonowego tez czuje czesto jakby bylo nabrzmiale... dziewczyny to wy nie kupujecie kolderek zaraz po porodzie? wszystkie bedziecie uzywac spiworkow? bo bylam przekonana ze kupuje cala posciel lacznie z kolderka a teraz sie zastanawiam czy nie zrezygnowac z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - ale to śliczne :) Tylko czy to ma otworki na pasy? W sumie napisali, że nie ma problemu z przypięciem, ale szkoda, że nie pokazali :) Cena też trochę wysoka, ale wzorki urocze :) Malentko - ja najpierw miałam kupować cały komplet, ale wstrzymam się kilka miesięcy. Jak będzie taka Kruszynka, to i tak nie przykryję Jej wielką kołdrą. Swoją drogą u mnie w mieszkaniu jest gorąco, więc myślę, że na sam początek wystarczy śpiworek, kocyk, becik... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie wlasnie tez cieplo to moze sie wstrzymamz kolderka...albo sobie ja zostawie po prostu na zime a teraz spiworek rzeczywsicie....:) swoja droga my zostalysmy wychowane na kolderkach i jakos zyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×