Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Witajcie ! :) Nowa przykre to co pisałaś, szczerze to ja bym nie odpuściła...Nie ma takiej możliwości, śpimy razem w trójkę i tyle. Nie ma żadnego wycofywania się, a w przyszłości jak dziecko będzie niegrzeczne to co w piwnicy będzie mieszkał? Nie zgadzam się! I nie strasz mnie, bo bez sensu się stresuję! O! Tak właśnie bym mu powiedziała!! Ale się rozjuszyłam...już to widzę jakby mój ancymonek wpadł na taki pomysł, raz dwa bym mu go z głowy wybiła!! A Wasz Zuzinek prześliczny, słodką ma buźkę :) Marti super brzucholek, gładziutka skórka :) Malentka jaki Ty masz piękny wypukły pępek!! Też bym taki chciała..:/ I brzunio rzeczywiście pokaźny..Wiecie dziewuszki ja bym wolała mieć większy niż mniejszy...uwierzcie, że trochę to było denerwujące, że wiecznie moja ciąża była bagatelizowana, a to początek to co Ty możesz wiedzieć...Teraz jak już trochę ruszył to dopiero sobie przypominają, że jestem w ciąży. A tak to często słyszałam, a no tak przecież ty jesteś w ciąży...zapomniałam...itd. Alcia wózek super- i czerwony i każdy z dostępnych :) Megan, to rzeczywiście z wynikiem mnie pokonałaś ;-) Najważniejsze, że są w normie :) A powiedzcie rozstępy jak się tworzą to jaki mają kolor? Czerwono fioletowy czy w kolorze skóry? Zobaczyłam coś z tyłu na nodze, ale w kolorze skóry...Tylko nie wiem właśnie czy to "stary" rozstęp czy nowe zaczynają się robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia12345
Zussanka, trzymam kciuki za Twoją końcóweczkę dni!! Oby wszystko było wporządeczku. Także dużo spokoju życzę i korzystaj jak najlepiej z tych ostatnich 4 dni. ja już bym chciała żeby mi tyle zostało, a przed nami jeszcze nie całe 8 tygodni :(( Ulci, ten rozstęp który zauważyłaś musi być już stary :P Nowe jak się tworzą to są koloru od różowego po czerwony na fioletowym kończąc. Mój brzuchol właśnie mam w taką tęczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci ja czasem chcialabym mniejszy jak tak kazdy pyta ktorego lipca rodze a jak mowie ze we wrzesniu to cooooooooooooooo? niemoze byc!! jak mnie to wnerwia alcia Twoj post mnie rozbawial heheheh:D przynajmniej masz zabawnie z nimi hehe:P laski ile ja dzis juz zjadlam! masakra! na sniadanie 4 kromki chleba z serem zoltym pomidorem i salata, potem 4 nalesniki, znowu dwie kromki chleba z pomidorem i serkiem bialym, potem mnie naszla wena na lody, pol litra wsunelam....razemz kilkoma chipsami zreszta...i teraz golabka;/ a potem sie dziwie skad mam na wadze 16 kg do przodu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja też jak radzą dziewczyny nie dałabym się!!!!do stworzenia malucha potzrebne są 2 osoby, do opieki również!! Zussanka domyślam się, że nerwy są, ale z drugiej strony fajnie, że już wkrótce zobaczyć dzieciątko:) Kurcze z tym brzuchem to sama nie wiem, niby jak patrzę nie jest jakoś strasznie nisko, ale z pewnością obniżył mi się, bo jak siedzę to mam go dosłownie na kolanach...mam nadfzieję, że jeszcze trochę pobędę w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentko - siatkowe gatki brałam na necie z Hartmanna. Normalnie bym może kupiła na miejscu, ale akurat sprzedający, u którego kupowałam inne rzeczy miał je w asortymencie, to za jedną opłatą pocztową wzięłam. Śliczne te Wasze brzuchalki :) Zussanko - Kochana doskonale Cię rozumiem. Ja to uwielbiam zaplanowaną spontaniczność :D Nie cierpię życia w niepewności, więc też pewnie będę siedzieć jak na szpilkach :) Niech MOC będzie z Tobą Kochana!!!! Dzisiaj nawiedza nas moja rodzinka. Już nie mogę się doczekać. Po wielkich porządkach, czas na ciasto. Podglądnęłam przepis u dziewczyn z cukrzycy i wygląda meeeega pysznie. Podzielę się z Wami tym przepisem: http://www.malacukierenka.pl/razowe-ciasto-z-jagodami.html Można zamiast jagód malinki (tą opcję wybrałam). Zobaczymy jak wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy lozeczko turystyczne ale ten koszyczek taki cudny ze chyba sie nie powstrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka...a ja myślałam,że to tylko ja tak dużo jem, ale spokojnie mnie przebiłaś. czytam i czytam i patrze że twoja lista którą dziś zjadłaś to nie ma końca :D ALE TO BARDZO DOBRZE! dzidziuś będzie zdrowiutki. ja zaraz też idę pierożki z kapustą i grzybami wpierdzielić. na śniadanie z kolei jadłam jajka sadzone zagryzione czekoladą...i u mnie 14 kg do przodu ;p ale nie ma sie czym martwić skoro sama macica moze wazyc 3kg plus reszta dodatków - no i dzidziuś. ja to sie tylko boje z nie wroce do formy przed ciążą. Mam słabe samozaparcie a lubie dobrze zjeść. :P mimo wszystko postawiłam sobie za cel że jak urodzę to wezmę się za siebie. ponadto jak bedę karmić piersią to i tak już nie zjem sobie tego co lubie najbardziej. także dietka pomoże z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanko w takim razie mocno trzymam za Was kciuki..też bym chciała już być na takim etapie... No to tfu tfu na razie rozstępów brak :) Mamcia, super ten koszyk, tym bardziej dodatkowo oprócz łóżeczka :) No to Kornelka nieźle z tymi butelkami. Ja mam MAMBaby i właśnie czytam na niej wielki napis BPA FREE także jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dostaje szału z tym wszystkim. latam teraz po allegro i szukam tych butelek...ja w ogóle kupiłam na początku jakieś najzwyklejsze, a nawet nie miałam zielonego pojęcia że przepływ mleczka ma znaczenie. czuje sie jak tuman. jak spojrzałam na liste czego jeszcze mi potrzeba to sie przeraziłam. Boje sie że sie ze wszystkim nie wyrobie. A na dodatek mam remont mieszkania i wszystko ze wszystkim koliduje. Kupujecie coś do noska? czy tradycyjnie "gruszką"? tak samo nie wiem czy kupować patyczki do uszu czy te spejcalne preparaty.NO DOSTAJE JUŻ FIOŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zwroccie uwage, ze ten artykul o butelkach jest z 2008 roku! Probukty zawierajace BPA sa juz dawno wycofane z rynku ;) BlackRosssa tez mam zamiar upiec to ciasto :P Z maki razowej pieklam juz muffinki, robilam knedelki i racuszki :) Teraz czas na ciasto :) Niestety nie moge sie zdecydowac jaki mikser kupic i wciaz go nie mam hehe;) Marti ja tez mam brzuch na kolanach :) Na ostatnim USG lekarz mowil, ze synek jest juz dosc nisko ulozony i faktycznie tak go czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ciasto w piekarniku :D Zapachy nieziemskie :D Amefka - a dasz przepis na te muffinki? Kornelia - ten artykuł jest z 2008 r , więc już zdążyli wypuścić serię bez BPA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skladniki suche: 1,5 szkl maki razowej szkl otrebow pszennych 2 lyzki fruktozy 1 lyzeczka cynamonu 1,25 lyzeczki sody 0,25 lyzeczki soli 1 lyzeczka kakao skladniki mokre: 1,25 szkla jogurtu naturalnego 3 bialka lekko ubite W osobnej misce mieszasz suche i w osobnej mokre. Potem mokre wlewasz do suchych, mieszasz lyzka. Ciato powinno byc grudkowate. Wlewasz do foremek i pieczesz 20min w 180 stopniach ddo suchego patyczka. Polecam foremki silikonowe :) A jesli uzyjesz metalowych to trzeba wlozyc papilotki ;) W ciastkach dosyc wyraznie czuc cynamon. Jesli bede piekla je jeszcze raz to raczej go nie dodam, bo troche mi przeszkadzal ten posmak ;) Dla moich gosci ozdobilam muffinki biala czekolada i zajadali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Chyba jutro tez cos upieke, bo znalazlam w moim zeszyciku przepisy bez miksera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliwia2
Brzuszek fajowy ;) Dziewczyny, o do brzuszków - mi mój wywaliło dopiero jakoś chyba w 5 mcu, ale i tak jakoś gigantem nie jest...;) wcale się nie martwię, więc Mamcia - nie martw się. Mój P wczoraj zauwazyl ze rozstepow nie mam ale za to jakies pojedyncze naczynka pekaja - za to z tymi pekanymi na nogach- masakra; przestalam stosowac w ciazy leki na to i widac niestety tragedie i wysyp...zele mozna sobie wsadzic. Juz teraz zbieram kase na zamykanie tuz po porodzie. Co do rozstepow pod koniec ciazy, nie martwcie sie, podobno czasem znikaja - sa tez na to zele poporodowe, poszukajcie w Musteli - podobno jest niezly, takze na inne partie ciała, wzmaga elastycznosc ;) BR, gratulacje "mniejszych" rozmiarów ;) moja waga zaczęla rosnac, ale np. w biodrach nic nie przybylo a w tylku i udach tez nieco mi spadło, bo widzę to po nogawkach nawet w elastycznych jeansach ;) baaardzo mnie to cieszy, bo garderoby jakos tragicznie wymieniac nie muszę i mam nadzieje ze szybko "wskoczę" w swoje rzeczy ;)) Co do kołderki - ja kupiłam, pisałam Wam, ze szkoda byloby nie kupic za 13 zł, a prezentuje sie bardzo dobrze. Maluszkowi stwierdzam, ze jest zimno i sam kombinezon nie wystarczy...wozek gleboki wozkiem, ale Natalka będzie miała cieplutko i mięciutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa ile placilas za laktator? Masz z Tommee Tippee? W wiekszosci artykulow polecaja a Aventu, a z TT jest teraz u nas promocja i sie zastanawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia fajnie sie masz :P Ja to chyba tylko na powiekach nie przytylam hehe :) Dupka urosla mi razem z brzucholem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak z tymi laktaorami? Nie dowiedziałam się jeszcze co do patyczków do uszu czy może lepiej ten płyn stosować? Mój mąż woli patyczki...ale boję się,że można krzywde wyrządzić Maluszkowi. poza tym gdzies czytałam ze podczas czyszczenia patyczkami to woskowina tak jakby się cofa a nie czyści i że te płyny jednak są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przytylam i to mocno:-( przed ciaza mialam 54kg a teraz prawie 70 a to dopiero 30 tydz a jak pozniej zrzucic kg z pupy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, będziesz karmic piersią i dużo spacerować plus drobne jakieś cwiczonka to samo się zrzuci. ;) ja przed ciążą 63 kg przy 175cm wzrostu a teraz 77 kg. i zapewne jeszcze mi tych kilogramów dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliwia2
Amefa, zejdzie Ci szybciej niż myślisz - tym bardziej, jak zaczniesz karmić. Poza tym stres, niepokój, nieprzespane noce, inna praca hormonów zrobią swoje, spokojnie. Nie stresujmy się. Potem trochę ruchu - którego przy dziecku jest niemało; jakiś dobry kosmetyk i będzie dobrze. Mówię Wam, nie wiem jak Wy, ale ja krótko mówiąc - sorry za szczerość - "obrzygałam" wszystko, kazdy chodnik, kraweznik, kazdą toalete. Wolałabym chyba przytyć kilka kilo więcej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia na poczatku najlepiej myc sama malzowine woda z mydlem i osuszac. Do srodka uszka lepiej nic nie wkladac. Nadmiar woskowiny sam wyplynie ;) Tak czytalam ostatnio w gazetce "fachowej" ;) Do osuszania mozesz uzyc patyczkow, takie z ogranicznikiem sa najlepsze ;) Pogubimy te kilogramy :) Nawet jesli troszke zostanie to trudno :) Moj maz mowi, ze dopoki o siebie dbam to zawsze jestem piekna bez wzgeldu na to, ze waze kilka kilo wiecej. Oczywiscie bez przesady ;) Podobno mezczyzni wola jak jest troche cialka ;) Kaliwia wspolczuje Ci tych wymiotow. Ja zwymiotowalam tylko raz przez cala ciaze :P Ale te mdlosci byly okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie...we współczesnych czasach można dostać pier*olca. Wymyślne butelki, kosmetyki, a totego nie wolno albo trzeba to robić inaczej. Nase mamy wychowywały nas "prosto" i nikt się na tym nie zastanawiał. A na rynku mnóstwo różnych butelek czy nawet materacy do łóżeczek. I naprawdę osoby początkujące jak ja - dostają pomieszania zmysłów. Fajnie,że mamy tak duży wybór, zróżnicowanie produktów aby Maluszkom było jak najlepiej ale ogólnie powinien byc jeden schemat którego powinno się trzymac i tyle. Bo jedni nawet mówią,że przy myciu siusiaczka dla Małego nie należy naciągać napletka, a inne źródła podają inaczej - że trzeba bo brud sie gromadzi. a jak sie naciągnie to potem może nie wrocić do "podstawowej formy"/ weź i weź nie oszalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Dzisiaj byłam na wizycie.Dziecko waży u jednej 1,92kg ,a na u drugiej na USG 2,2kg i chcą mnie wysłać na dokarmianie,bo twierdzą ,że to za mało.Teraz jestem obecnie w 35tc i 5d.Mi się wydaje ,że jeszcze przez te 4 tygodnie przybędzie mu ponad kilogram więc nie będzie źle.Teraz od poprzedniej wizyty nabrał ponad kilogram.Więc też nie chcę żeby dziecko nie było za duże,jak jeszcze oni podkarmią to żeby nie było ponad 4kg.tym bardziej że same nie wiedziały czy wysłać czy nie. Jak wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem na pewno przybierze jeszcze na wadze.Ma 4 tyg wiec nie wiem gdzie ci lekarze robia problem Moja kolezanka urodzila w terminie a dzidzia wazyla 2200kg wiec nie czaje sposobu myslenia tych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też tego nie rozumiem...Jak mi dziecko przybierze jeszcze przez te 4tyg i oni dokarmią to Ono będzie "wielkie"a tego nie chcę sama nie wiem co zrobić,w sumie wszyscy w domu się dziwią.Jestem pod kropką i nie wiem co robić... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×