Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

sprostuje jeszcze bo znalazlam druga opinie ze jak malenstwo zacznie wstawac to obrocic na gryke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maletka no ja właśnie zastanawiam się czy nie kupić tego łóżeczka moze juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez tak wlasnie myslimy kolo czerwca lipca :) w ogole chcialabym juz miec do konca lipca wszystko przyszykowane, nie wiadomo jaka bedzie pogoda na wakacje i latac potem z tymi brzucholami to tez bedzie ciezko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka no wlasnie ja powoli zaczne sie rozgladac i moze jakos w maju kupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym chciała mieć juz pod koniec czerwca łóżeczko rozłożone żeby trochę postało bo termin mam koniec lipca początek sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak tak zerkalam po sklepach to lozeczka z calym wyposazeniem kosztuje kolo 500-600zl to w sumie warto na allegro kupic:) myslalam na poczatku zeby kupic same lozeczko potem materac i cala reszte ale tu w sumie wszystko jest takie ladne w zestawie ze chyba na allegro w koncu kupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia ja nie chodze, jakos od poczatku przestalam, kazdy mi radzil zeby chodzic w plaskich bo od wysokich bola niby plecy pozniej i robia sie zylaki na nogach ale widze bardzo duzo kobiet w ciazy na obcasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze na srednim ale tylko jak ide do kosciola czy gdzies w gosci a tak to na plaskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też, a widziałam fajne na obcasie ale chyba lepiej skuszę się na jakiejś małej koturence :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny lekarz mi ostatnio na wizycie zasugerowal ze nie musze brac zadnych witamin...dziecko jest wg usg wieksze o tydzien i 5dni i nie potrzeba brac witamin...co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny, w zestawie łózeczko +materac lub inne gratisy wychodzi duzo taniej, ja liczylam oddzielnie - ten zestaw co Wam podeslalam za 375zł, to wychodzi pojedynczo ok 800zł ;/ za to mozna dzidzi kupić coś extra! nasz wózek jest taki dokładnie : http://allegro.pl/3w1-najnowszy-zestaw-baby-merc-q7-x-kolekcja-2012-i2267704687.html upatrzyłam inny, ale materiał byl gorszy, drozszy byl o 300zł a nie mial ani fotelika ani folii ani parasolki cena atrakcyjna mi się wydaje i producent podobno ok strasznie mi się podoba tez taki bujaczek fisher price'a, moze jest troche drozszy niz dostepne inne na rynku ale potem mozna miec fotelik dla dziecka http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-t2518-gratis-i2274116327.html lozeczko my kupujemy pod koniec maja na koniec zostawiam sobie zakupy szpital - tuz po, ubranka, jakies inne rzeczy no i ewentualnie bedzie czas do dokupienie czegos, co sie zapomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Wow, super wozeczek :) A jak opinie o nim? spotkalas sie moze z nim na zywo? I o takim samym bujaczku myslalam. :) Co do swiatelek - ja jestem przeciwna, ale moj facet sie napalil, ze on bedzie montowal na suficie, a wg mnie bedzie za duzo nackane wszystkiego..;) Co do witamin, ja i tak bym brala. Dziewczyny, wymylam kuchnie octem, teraz wszystko smierdzi, czy wietrzenie wystarczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
co do obcasow w ktorych chodzilam zawsze (w pracy raczej powinnam), to ostatnio zainwestowalam w sliczne...adidasy. Chodze na slupku takim 3 cm a tak to na plasko albo na malej koturnie. Podobno koturny lepsze od obcasow, bo wtedy nie "ciagnie" macica, oczywiscie nie wszystkim kobietom do doskwiera... nigdy nie zapomne jak rok temu w Madrycie widzialam laskę (na pewno 8 mc ciazy), w sukience tubie typu: zaczynala sie tuz przed biustem i konczyla tuz za pupa), na pewno przed ciaza jakas modelka, bo wzrost..imponujacy i chodzila w szpilkach ok 12 cm... ona biegala! nie wygladala na zmeczona, mimo upalu 36stopni...ja uwazam, ze teraz szpilek nie kupuje, bo przez okres macierzynskiego raczej mi nie beda potrzebne...a w szafie mam kilka par...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Co do naszego wózka dla Wiki, to opinie zawsze są różne na forach, ja skupiłam się na tym, co mi będzie potrzebne, żeby mieć wszystko pod ręką (tym bardziej ze nie mam jeszcze prawa jazdy wiec bede piechurem) a moze na urlopie zrobie prawko, wiec musze miec "Komplet" i wszystko pod ręką. Moj Piotrek czasem pracuje na noce, więc zobaczymy, jak nam bedzie szlo z organizacja domu. Podobno jest b.wytrzymaly i dobrze skretny, dobrze jezdzi po kazdym terenie, no ale nie jest super lekki. Za to wytrzymaly, moja znajoma uzywa takiego samego od 11 miesiecy i mowi, ze nie ma zastrzezen. Dlatego nie wahałam się zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mialam kupic ten sam wozek wiesz ?:) hehe ale znalalazlam tanszy i na miejscu ale gdyby nie to to bym ten na bank wziela :) a kolorki mam identyczne :) jest swietny :) no wlasnie ja dalej biore witaminy ale nie wiem czy powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Malentka, a widzisz, jednak to to forum tak zbliża ;) kolorki wydały się całkiem całkiem a nie przepadam za różem ;/ Co do witamin, to nie biorę kwasu foliowego, witaminy też moja lekarka w 16 tc kazała mi odstawić - dlatego teraz biorę sobie Prenataln z kwasami DHA na siatkowke oka dziecka, mozna tez brac podczas karmienia. Zobacze jak bedzie z moja morfologia, bo zblizam sie do anemii wiec na pewno dadza mi zelazo i inne witaminy. A, a jak macie skurcze brzucha duzo, i nog wnocy - to moj lekarz kazal mi brac asmga forte, bardzo dobry (3*2 tabl.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie tu dolacze:) ja mam termin na 12 sierpnia 2012 :) jestem w 23 tc, zaczynam 6mies:) jeszcze nie znam plci niestety mialam dzis usg i zapomnialam zapytac :D ale to nic widocznie tak mialo byc;p moze to am byc niespodzianka. a Wie ktos moze gdzie moge zrobic usg 3d/4d w okolicach wadowic/andrychowa? ewentualnie bielskobiala... no i ceny jakie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Alcia, bierz - ja za swoje w H&M dalam 129 zł a i tak chodze w nich rzadko, preferuje jednak takie z niskim stanem i do tego tuniki (moj brzuch jest maly). Te sa fajne, zreszta nawet tuz po porodzie niektore kobiety jeszcze uzywaja, bo nie uciskaja brzucha i sa wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja witaminy biorę cały czas nic mój lekarz nie mówił mi o tym żeby przestać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Maniusia, porównaj tylko przed zakupem jeszzce cene ze strony producenta zeby sie nie okazalo ze przez ebay jest drozej, warto to sprawdzic. Mi to juz sie wszystkie wydaja podobne tyle tego sie naogladalam...dlatego ciesze sie, ze juz wybralam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia89 wózeczek fajny ale z różem bym nie brała ale to tylko moja opinia widzę że na dole jest masa innych kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×