Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Megan ty tez juz masz takie slodki brzuszek ja wogole moge tylko na brzuszki patrzec sa takie fajowe:) to mowisz ze wariuje:) hihi i bardzo dobrze..ponoc dzieciaczki do 28tyg tak szaleja bo maja jeszcze duzo miejsaca pozniej juz jest mniej czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka roznie to bywa. Sa tez sale jednoosobowe, ale sa i kilkuosobowe. A na sam porod zabieraja na inna sale. I tez moze to byc jedno lub kilkuosobowa oddzielona sciankami czy czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka- tak z reguły jest. Sala ogólna, a do porodu (jak się uda) pojedyncza. Doti - rączka słodka :) No i brzusio śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
"robiłam rozliczenie i 700 zł do zwrotu tyle na podatek zabieraja z zusu ze zwolnien" Tak mi napisala kolezanka z pracy, byla na L4 od pazdziernika do grudnia i od stycznia do teraz jest na macierzynskim. Nie wiem jak mam to rozumiec. Ja jeszcze pitu nie wyslalam i sie boje, ze jakies kosmiczne kwoty bede musiala oddac zusowi.. Macie duze zwroty? Bo moze jej chodzilo o to, ze tyle zus jej oddaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
PIT to chyba za 2011 tak? wiec raczej Twoje L4 nie bedzie za dlugie w tym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tutaj jak juz idziesz do szpitala to daja ci pokoj, ktory wyglada bardzo przytulnie i niepozornie - lozko, stolik z krzeslami, kanapa i fotel bujany, tv i wlasna lazienka - wyglada super :) I nie dzieli sie go z nikim. Ale jak przychodzi do porodu to ten sam pokoj zamienia sie w porodowke. Z sufitu wyjezdza taka ogromna lampa i inne przygwizdy i lozko zmaienia sie w takie typowe do porodu :) Caly sprzet przyjezdza na kolkach i pozniej wyjezdza i po porodzie wszystko wraca do pierwotnego stanu i w pokoju zostaje mamusia, tatus i dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Sie zestresowalam juz, bo jak mi przyjdzie placic, to polowe tego co ona. Mam nadzieje, ze to do zwrotu oznacza ze oni jej zwracaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam obecna przy dwoch porodach ("od a do z") wlasnie w tym szpitalu, w ktoym bede rodzic i nawet z udzialem mojego doktorka :) Wiem co i jak, tylko napewno lepiej sie stoi z boku hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka - takie rzeczy w Polsce, to ogląda się na filmach :) Owszem, są prywatne kliniki. U nas jest taka, gdzie niby pięknie. Za poród (pakiet podstawowy) płaci się jedyne 3500tys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Aha, no tez tak myslalam, pytalam kolezanki i ona mowi mi, ze do kwietnia sie rozliczyc, i z miesiacami do kwietnia wlacznie, to zglupialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
Joanna przeciez PIT-u nie rozlicza sie z ZUS-em...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
Joanna rozliczenie jest za dany rok, czyli 2011 i nie ma opcji rozliczenia 3 czy 4 miesiecy z kolejnego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
No to lux, Nie bede sie martwila czy cos musze doplacac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
nie mowie ze nie bedziesz musiala, okaze sie jak rozliczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna rozliczasz tylko rok 2011. Ty mialas chyba zwolnienie od tego roku, wiec dopiero w przyszlym bedziesz rozliczac te zwolnienia ;) Plotka ja bym bardzo chciala rodzic tak jak to u Was jest :( Ogladalam taki program "Porodowka" wlasnie o jednym ze szpitali w Stanach i tam wszystko tak pieknie wyglada... Dla mnie bardzo wazne jest, zeby maz mogl mnie codziennie odwiedzac. I chcialabym miec pojedyncza sale, ale chyba tego nie da sie zalatwic u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
u mnie sa takie sale w ktorej jest lozko dla meza:) moze byc przy nas 24 h na dobe:) oczywiscie skorzystamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna tak na przyszlosc jesli masz jakies doplaty do podatku, to korzystnie jest sprobowac rozliczyc sie z mezem. Mi wyszla doplata, a jak policzylam sie z mezem to dostaniemy trzy razy tyle niz to, co mialam doplacic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Joanna nie ma meza wiec raczej sie tak nie rozliczy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
No raczej sie nie rozlicze z mezem, moze kiedys ;) Wiem, ze to nie zoanzca ze nie bede miala zwrotu, ale to nie bedzie zapewne jak juz jakas wielka kwota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Noooo, brzuszek Megan jest debesciarski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
zle mnie zrozumialas, ale nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×