Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

no mi sie tez wozek podoba :) ladny jest:) taki skromny :) osobiscie bym tylko rozu nie wziela bo nienawidze tego koloru (jak bedzie corka to nie wiem w co ja bede ubierac heeh:P:) ale to rzecz gustu :) ogolny kroj wozka ladny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja kupilam spodnie w C&A. Faktycznie maja strasznie drogie, ale trafilam na przecene i dostalam za 39 zl! Moze zakup narazie dlugie leginsy ciazowe, a potem spodnie rybaczki? Moja kolezanka ma mame krawcowa i przerabiala jej dzinsy sprzed ciazy na ciazowe. Popytaj u krawcowych czy da sie tak zrobic :) W butach na obcasie wybralam sie na krotki spacer jakis miesiac temu i szybko z niego wracalismy po plaskie buty :P Teraz kupilam na koturnie 4-5cm. Super wygdne i nawet nie czuje tej wysokosci, a noga inaczej wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mi najlepiej to w dresach się chodzi haha Jutro na zajęciach w szkole rodzenia mamy "fitness" ciekawe jak to będzie wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia i Kaliwia - wózki świetne :) Amefa - dzięki za pomysł :) Pozaglądam jeszcze na promocje :) Alcia - spodnie rzeczywiście fajnie wyglądają. Ja to się nie umiem pomierzyć, a miałabym problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Tylko jedna z nas chodzi do szkoly rodzenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Bo u nas w miescie wlasnie otworzyli. Chodza dwie lub trzy pary :) Kurs trwa 1.5 miesiaca - dwa razy w tygodniu. Praktyka i teoria: ciaza, porod, pielegnacja noworodka. Koszt za kurs to 300 zl. Myslicie ze warto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm u nas jest darmowe, tzn mowily polozne ze na koniec przewaznie pary daja po 50 zl jako taki dar na dalszy rozwoj tej szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
U nas prywatnie prowadzi polozna, wiec kase zgarnia ;) nawet mozna chodzic indywidualnie i wtedy taki sam koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna my płaciliśmy 72 zł chyba i kurs trwa 6 tyg spotykamy sie co wtorek i właśnie w szkole rodzenia słyszałam negatywne opinie jeśli chodzi o poród w wodzie i na tych fotelach podobno najlepiej rodzic na łóżku. Dziewczyny a tak w ogóle to jestem mile zaskoczona jeśli chodzi o nasz szpital jest mały i do porodu dla maleństwa musze mieć tylko 30 pieluszek i chusteczki żadnych ubranek nic oni wszystko dają od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze szkola rodzenia to cos pozytywnego i napewno nie bedziesz zalowac ze do niej poszlas, wiec zapisujacie sie i chodzcie :)a co do porodu to nie wiem Joanna ja mysle ze bede rodzic normalnie na lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A ze znieczuleniami jakimis? Ja tak pytam, bo jeszcze nic o tym nie wiem i nawet nie myslalam o porodzie, a tu juz za polmetkiem jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcz\e nie myslalam, pojde na szkole rodzenia to bede miala mnostwo pytan do poloznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem. Dziewczyny tak samo rozmawialiśmy o nacinaniu krocza to powiem wam że położna mnie dopiero uświadomiła jak to jest podobno jak nie damy sobie przeciąć i samo pęknie to możemy mieć jednym słowem potem "przesrane życie" dosłownie. Bo ono pęka samo w pionie a jak nacinają to pod skosem i potem nie ma problemu ze zwieraczami głupio to brzmi ale taka prawda haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Nie strasz, ja wlasnie tego nacinania sie boje. Chociaz ponoc podczas bolku porodowego nawet tego nie czuc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie:) damy rade dziewczyny:) z tym nacieciem to roznie mowia zjedne ze bola drugie ze wcale trzecie ze nie musialy miec nacinanego....to jest kwestia indywidualna dziewczyny zapisalam sie wlasnie do fryzjera chce przed slubem zrobic odrosty blond myslicie ze malenstwu nic nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka teraz mają takie farby że raczej bym się nie obawiała a jak tam sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co czekam na ta z allegro ma byc najdalej za tydzien ale dostalam wczoraj od bratowej sliczna sukieneczke heeh i szczerze mowiac jak tamta dojdzie to nie wiem na ktora bym sie zdecydowala:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz to chociaż masz jakies zabezpieczenie że jak z tą z allegro bedzie cos nie tak to zawsze masz od bratowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) butki juz do niej mam bolerko tez jeszcze tylko jakas fryzurka i juz:P no i te moje odrosty;p w sumie gdyby nie slub to chyba bym nie robila:P ale na slub to juz wypada bo wlosy beda jakos upiete a tu odrosty na 4 cm co najmniej:P no i potem mam komunie zaraz po dwoch tygodniach od slubu i tez wypadaloby zebym wygladala jak czlowiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęcie do porodu nie mam żadnych imprez (a przynajmniej nic o nich nie wiem ) ale tez zastanawiałam się nad fryzjerem moje koleżanki wszystkie farbowały w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noa ja nie znam wlasnie zadnej ktora by w ciazy wloski robila dlatego tu sie Was zapytalam:) ja farbuje ogolnie raz na 4 miesiace bo dopiero wtedy mam widoczne odrosty wiec jak teraz zafarbuje na koniec kwietnia to potem dopiero po porodzie krotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Teraz sa takie farby, ze nie zaszkodza, poza tym nie siedzisz z ta farba 24 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
dziewczyny, a jecie takie platki dla dzieci cukrowane z cyklu cyni minis, kangus itd? Bo mam taka faze ze codziennie musze zjesc, ale to chyba nie jest gornolotny posilek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ja jadłam do póki glukozy mi nie zbadali w środe mam powtórke z tego badania wiec ograniczam cukry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A takie zwykle kukurydziane to hyba lepsze niz te slodzone dla dzieci, co? Chce jakos przemycac mleko, a musli akurat nie lubie i w siebie nie wmusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×