Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Ha ha no z jedzeniem to w końcu zaczęłam, bo też nie bardzo mi szło :) Mama się śmieje, że teraz lepiej mnie ubierać niż karmić. ;) Na upartego jedna większa sukienka i już, a jedzenie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny ja tez mam plan hehe: koniec maja - lozeczko i bujaczek czerwiec - wanienka, lampka, dywanik lipiec - ubranka, torba do porodu (w sensie:zaopatrzenie) inne akcesoria sierpien - ewentualne pogotowanie zakupowe ;)) ja musze miec Nianie, co prawda mamy mieszkanie ale pokoj dzidzi jest w korytarzu i jkaby nie bylo z kuchni do pokoju dziecka mam jakies 25 m2...wole miec nianie jak bede gotowala w kuchni niz caly czas nasluchiwac. Juz nie mowa w nocy jak P chrapie i Piorun jednoczesnie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
z jedzeniem Wam tez zazdroszczę, bo mi wlasnie z okazji 5 mca wrocily wymioty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do lewatywy to slyszalam ze nawet jak sie ja zrobi to nie ma gwarancji ze sie przy porodzie jeszcze nie wyprozni... Alcia ja kupilam identyczne spodnie z allegro tylko ze rurki a ty widze zamowilas z prosta... sa bardzo wygodne:) Plotka brzusio masz ekstra!:D a psiaki te z super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
a ja cholera nie moge na allegro ich teraz znalezc ale polecam takie spodnie ala skora na przedzie a z tylu material jak legginsy - sa super bo to biodrowki i nie ma problemu jak chodzi o rosnacy brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia jak znajdziesz link do tych spodni to ja poprosze :) Szukalam takich, ale nie znalazlam :( Co do zakupow to my planujemy wszystko kupic w czerwcu, jak juz skonczymy remont. Teraz odkladamy z kazdej wyplaty do skarbonki, a potem wszystko za jednym razem kupimy :) Mamy w sasiednim miescie taki duzy market dzieciecy i wszystko tam jest,wiec nie bedzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam :( Nawet nie szukalam szczerze mowiac :P Zaraz sie tym zajme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale żeście naprodukowały:) Maniusia: wózeczek fajny, koła pompowane, zwrotne, tylko poczytaj czy ten koszyk na dole wozka nie jest mały. Kolor jak dla mnie odpada, ale jesli Tobie się podoba to bierz, w koncu po to jest taka gama kolorystyczna zeby kazdy znalazl cos dla siebie. Plotka Zwierzaki przecudne szczegolnie ten aparat na stole:) Alcia spodnie fajna cena, mnie jakos wkurzaja te wysokie stany, moze pozniej sie do takich przekonam na razie wszczedzie smigam w leginsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan u nas nie wyglada to az tak ladnie... http://www.wsz.leszno.pl/oddzialy-szpitalne/oddzial-ginekologiczno-polozniczy.html I tak bede tam rodzic i mam nadzieje, ze uda mi sie zalatwic sale jednoosobowa. Najwyzej sobie doplace za to, jesli nie bedzie to jakas ogromna kwota. Kaliwia fajne te spodnie :) Sa mocno luzne na brzuchu? Bo mi tak odstaje, ze wszystko cisnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti super fotki ta mala raczka jest cudna:D dziewczyny wsumie najwazniejsze zeby byla dobra opieka a warunki jakos sie zniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie nie jest zle bo pol roku po remonice opieka jest swietna wiec nie narzekam i do szpitala mam 10 minut piechota:) Megan dziekuje chce jeszcze wyslac zdjecie brzuszka ale cos nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
super luzne to one moze nie sa, ale maja gumke mozna na dol sobie zniesc i jest ok. ja na razie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Doti, w ktorym Ty tygodniu jestes? ale macie brzuszki, ja mam chyba moja Wiki w kregoslupie...mam maly brzuszek. a to za tydzien polowka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti super masz bebenek:D masz sie czym chwalic:D ale tak jak mowilas mi kiedys ruszylo sie u mnie z dnia na dzien i pewnie za 3 tyg bede wygladac tak jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan kochana mowilam ze tak samo bedzie u ciebie u mnie tak wlasnie bylo a teraz rosnie nawet nie wiem kiedy a malutka tak kopie ze az milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti teraz to nam rosnie w oczach :D mialas racje:) moj szkrab tez juz niezle wariuje a co bedzie pozniej hehe za tydzien sie dowiem kto to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz taki ladny okraglutki brzusio ze nie moge sie napatrzec:D a ile przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
sliczny ;) ja sama nie wiem, czy lepiej miec maly czy duzy, wazne, ze czuje Małą...dziewczyny, zwariuje jeszcze te 9 dni do USG! chce juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie spodziewalam sie ze wiecej przytyje a narazie jestem 5kg na plusie:) fajny juz jest teraz czuje ze w ciazy jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×