Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Chodzi mi o ostatnie takie zalecane, są podobno trzy na całą ciąże, sprawdzają na nim ilość wód płodowych, ułożenie malucha i czy prawidłowo rośnie, ja mam teraz wizytę 31.05 i ciekawa jestem czy już będą to robić czy jeszcze nie, bo to już będzie 31+5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm unia a u nas normalnie dziewczyny robia z cytrynka....to moze tez sie przelamie i wypije vbez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........29..........17.07.2012......SYN EK Antek p.KwiatPolny...20.........30.........17.07.2012.......córcia ? przyszlamama.25.........28..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........28........ .03.08.2012......córeczka Amelia Igieleczka......21.........26....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........26..........03.08.2012 Talusia...........20.........26.........10.08.2012 Izka.............26..........28.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........26.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........26.........15.08.2012......coreczka Natalia Doti..............24.........27.........17.08.2012....córeczka/Kornelcia Moniq123........27.........25.........17.08.2012 Maniusia89......23.........26.........21.08.2012......Synek Alanek Inflagranti.......29.........24....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........26........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........24........24.08.2012 Marti884.........28.........26........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........25........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........24........28.08.2012.......córcia/SYNEK KAJKA30..........30.........24........30.08.2012 MEGAN86.........25.........25.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........25.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........24.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........25.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........23.........05.09.2012 Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........22.........09.09.2012.......s nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Malentka...........24.........22....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........23........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........23....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........22....... 16.09.2012........córcia/ Invictia............24.........22...... .11.09.2012........córeczka Kasiulek91.........21.........21.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......27.........22..... ...22.09.2012.......córcia/80% PolaL...............32.........21.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26.........21........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! . odebralam dzis wyniki wsumie wszystko ok morfologia, obciazenie glukoza tez wyszlo dobrze, mocz ok, lekka anemia pozostala wizyta za tydzien wiec zapytam czy dostane jakies tabletki czy tak moze zostac. aha glukoze pilam bez cytryny. pochwale sie ze bylismy z mezusiem w sklepie i trafilo sie nam lozeczko turstyczne-kojec w super cenie wiec grzechem by bylo nie wziac takze te bedzie na dole a normalne drewniane na gorze w sypialni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia nie moge otworzyc tych zdjec.,... co do kojca swietna sprawa tez bym sobie kupila ale niestety nie mam gdzie trzymac:P u rodzicow male mieszkanko u tesciowej tak samo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem malentka u mnie tez kolezanki z cytryna piły, ale da sie bez, słodkie jak jasny gwint ale na dwa łyki to wziełam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) no to tez moze dam rade :) a od ktorego tygodnia mozna to pic? ja jestem od jutra w 23 ale lekarz kazal tak od 24 nie wczesniej, ma to jakies znaczenie kiedy sie ja wypije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia słodkie ubranka, te rajstopki szczególnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciazenie robi sie od 24 do 28 tc bo wtedy najczesciej cukrzyca sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia sliczne to wszystko :) Megan wrzucisz fotke kojca? Policzylam sobie wszystko przed chwila i wyszlo, ze oprocz rzeczy ktore juz kupilismy wydamy jeszcze jakis 2700zl :P A becikowe 1000zl hehe :) Smieszne kwota... Chca zeby w kazdej rodzinie bylo kilkoro dzieci, a grosze daja i to jedynie na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa myślę że kupując wszystko używane nie starczyło by ci 1000 zł Kinia słodkie ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to becikowe to nie starczy nawet na opieke lekarską w czasie ciąży, a niestety wiekszosc kobiet musi prywatnie chodzic, że juz o obowiazkowych badaniach nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta becikowe to na waciki nawet nie starczy:)A co do ubranek to moja mała będzie małą różową landrynką hihi ale jakoś jak dla dziewczynki taki kolorek mi się podoba właśnie:)A czy to prawda że po tej glukozie robi się słabo i wymiotować się chcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa jak go zlozymy to wrzuce:) kinia mnie sie slabo nie zrobilo i wymiotowac nie chcialo aczkolwiek zemndilo po duzej ilosci slodkiego na pusty zoladek ale popilam zaraz woda i bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nie zemdliło ale tez popiłam woda bo w gardło gryzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci chodzę do Matopadu, do dr Stankiewicza, a Ty? Ech dzięki za pokrzepiające słowa, obyś miała rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki :) Witam po weekendzie! Moja siostra oznajmila mi wczoraj, ze jest w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Termin porodu ma na Wigilie :D nasze szkraby beda z tego samego roku !!!!!!!!!!!!!! jestem tak podekscytowana, ze spac wogole nie moglam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia jakie swietne dziecko! :) Plotka super wiadomosc! Oby siostra urodzila w terminie to bedziecie mialy rowiesnikow :) To jej pierwsza dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piekny prezent na swieta bedzie miała, a dzidzia całe zycie prezenty hurtem bedzie zbierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. To jej pierwsza ciaza :D Ona ma baaaaardzo zaawansowane PCO i byla pewna, ze ich starania troche potrwaja. W lutym zeszla z tabletek anty i miala juz tylko jedna miesiaczke :) Dzisiaj zaczela 9 tydzien!!! Niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka wielkie gratulacje:Dale fajnie siostrzyczki razemz brzucholkami heheh:d swietna sprawa!:) ja z kuzynka sie obie mniej wiecej dowiedzialysmy o naszej ciazy i jestesmy max szczesliwe ze dzieciaczki beda z jednego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie macie :) Tez bym chciala, zeby nasz maluch mial rowiesnika wsrod rodziny albo bliskich znajomych. Wprawdzie meza kuzyn bedzie mial dziecko w lipcu, ale nie utrzymujemy z nimi kontaktu raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam fajniutko najblizsza przyjaciolka i jej siostra rodza zaraz, w czerwcu jedna a druga w lipcu potem kuzynka i ja :) a po mnie kolezanka tez bliska z bloku:P hehe tak sie nam fajnie ulozylo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka naprawde Ci zazdroszcze... Ja poza Wami nie mam zadnej kolezanki w ciazy. Siostra ma juz dziecko i ciezko z nia pogadac o czymkolwiek innym. Moje kolezanki zostaly w moim rodzinnym miescie i w sumie kontakt sie urwal bo ja mam meza i spodziewam sie dziecka, a one szalone singielki i tylko po imprezkach lataja hehe :P Moze jak juz urodze to uda mi sie znalezc jakas kolezanke na wspolne spacerki bo samemu to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa a Ty chodzisz do szkoly rodzenia? albo sie zapisalas? to jest super sprawa, poznalam przez dwa spotkania juz naprawde blisko wiekszosc dziewczyn i juz sie chca na spacerki z wozeczkami umawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jakis czas temu doiedzialam ze 3 sasiadki z mojej ulicy beda tez mialy chlopcow dwoch jest na czerwiec i jeden na sierpien a ja na wrzesien no chyba ze tez w sierpien wstrzele :) jedna juz znam a tamte poznam pewnie na spacerku z wozeczkami :) aha i mam pytanie czy tez juz macie wyciek z piersi tej "siary" bo u mnie juz zauwazylam od okolo tygodnia codziennie sie pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka zapisalam sie do szkoly rodzenia ale zajecia mamy dopiero pod koniec lipca. No i w innym miescie hehe :) W mojej malej miescince to nawet szpitala nie ma :P Moze sie z kims zapoznam na tej szkole rodzenia to bede jezdzic na spotkanka :) Megan mi nic nie leci z piersi. Czasem mysle, ze moze nie bede miala wcale pokarmu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×