Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

BlackRosssa mnie rozbroila ich odpowiedz :P Napisalam, ze maja sprawdzic na metce to twierdza, ze kocyk nie ma wszytej metki... Postanowilam narazie go nie kupowac i poszukac w sklepach podobnego kocyka. A ten fotelik swietny. Tez mamy zamiar kupic taki 9-36 kg :) Wczoraj myslalam o lozeczkach i zorientowalam sie, ze mamy niedaleko producenta mebli dzieciecych Klups. Wczesniej chcialam kupowac na Allegro, ale rozejrzalam sie po sklepach i wychodzi nawet taniej, bo bez przesylki. Tak samo posciel-kupie prosto u producenta i przynajmniej obmacam i obejrze, czy jest dopracowana ;) Zaraz sie przebieram i ide po jakis lek na zgage bo mam wrazenie ze mi sie przelyk wypala :P Poza tym nadal odbija mi sie ta kielba ;/ Najlepsze jest to, ze w zeszlym roku tez strulam sie kielbasa na poczatku sezonu i mialam dosyc do konca hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - oczywiście, że jak coś znajdę to się podzielę (i proszę o to samo). Mieliśmy kupować w lipcu, ale uznaliśmy, że jak się trafi mega okazja, to po prostu kupimy. Na pewno nie wcześniej jak w czerwcu. Fotelik właśnie nie wiem. W sumie na allegro BESAFE kosztuje 415zł, a X-car od 270-350zł. Zobaczymy jak namacalnie wyglądają. Może dziś w tym sklepie będą. Oni mają też sklep internetowy, więc zobaczymy jakie proponują upusty etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - no odpowiedzi genialne... Masz rację, wstrzymaj się. Też bym tak zrobiła. My też celujemy w łóżeczko z firmy KLUPŚ :D Chcemy takie z szufladą. :D Zobaczymy co tam mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kupic caly zestaw na allegro ale uznalismy ze jednak sami bedziemy dobierac posciele materac itd do lozeczka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tez wam tak wustaje pepek?:P hehe u mnie przez kazdy ciuch widac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh bo u mnie widac na maxa:P i mam wrazenie ze z tygodnia na tydzien jest coraz bardziej wystajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie nie było, witam wszystkie ciężarówki :) Kinia1109 moja Mała w 22tc miała 430 g i też ułożenie miała jak Twój maluch, czyli głowa u góry, a nóżki na dole, ale lekarz powiedział, że na tym etapie ciąży to nie ma absolutnie żadnego znaczenia, bo dziecko się jeszcze może wiele razy przekręcić. Zamówiłam sobie wczoraj wieczorem nową pralkę ze sklepu internetowego i dziś już mają mi ją przywieźć! Ale mam radochę! Poprzednia niby dobra, ale śmierdziała mi jakoś i mąż dał się przekonać na nową :) Tym bardziej, że ma specjalny program do prania niemowlęcych ubranek. Jeszcze tylko ten cholerny remont i będę mogła porządkować ciuszki dla Zuzinki :) Stracha mam ostatnio i instynkty macierzyńskie gdzieś mi się ulotniły. Wyobrażam sobie jaką jestem okropną matką i krzyczę na wrzeszczącego malucha... cierpliwości mi do męża też brakuje i czepiam się o wszystko. Może to hormony, a może zwyczajnie zrobiłam się jędzowata.... BlackRosssa i Ulci trzymam kciuki za wasze połówkowe, oby wszystko było ok :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety też siedzi w środku, fajnie byłoby jakby zdecydował się wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........29..........17.07.2012......SYN EK Antek p.KwiatPolny...20.........30.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........28..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........28........ .03.08.2012......córeczka Amelia Igieleczka......21.........26....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........26..........03.08.2012 Talusia...........20.........26.........10.08.2012 Izka.............26..........28.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........26.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........26.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........27.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........25.........17.08.2012 Maniusia89......23.........26.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........24....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........26........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........24........24.08.2012 Marti884.........28.........26........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........25........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........24........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........24........30.08.2012 MEGAN86.........25.........24 ........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........25.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........24.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........25.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........23.........05.09.2012 Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........22.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Malentka...........24.........22....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........23........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........23....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........22....... 16.09.2012........córcia/ Invictia............24.........22...... .11.09.2012........córeczka Kasiulek91.........21.........21.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......27.........22..... ...22.09.2012.......córcia/80% PolaL...............32.........21.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26.........21........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja wybralam lozeczko Radek II z szuflada biale i koszt to 250zl :) Podobalo mi sie tez takie z zyrafka na boku, ale wolalam biale :) Na ich stronie internetowej jest spis sklepow, w ktorych mozna kupic lozeczka. Szkoda, ze nie sprzedaja bezposrednio u producenta... Miasto to samo, a trzeba posrednikow szukac :P Co do pepka to ja zawsze mialam taki mocno gleboki i teraz znacznie sie splycil. Nie jest wystajacy ale taki prawie plaski juz :) Kupilam Rennie i czekam az zadziala hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, współczuje remontu..Też nas to czeka niby tylko poprawka gładzi i malowanie, ale wiadomo ile przy tym kurzu i sprzątania...Niby do września jeszcze 4 miesiące, ale ten czas tak przez palce ucieka, że powoli trzeba się sprężać żeby wszystko było gotowe na czas. Niby nie ma się co śpieszyć, ale z drugiej strony w tych upałach z brzucholami chodzić po sklepach, szukać, remontować itd. to nie jest dobry pomysł. Nie martw się tymi huśtawkami, to zupełnie normalne, też łapię się na tym że staję się wredna momentami i dręczą mnie dziwne sny i myśli czy sobie poradzę czy jestem gotowa itd. Na pewno jak nadejdzie czas to wszystko będziemy miały już w głowie uporządkowane a jak nie to i tak nie będzie czasu na rozmyślanie tylko będzie czekała nas ciężka praca przy maluszku :) No ciekawe jak tam to połówkowe, już nie mogę się doczekać co tam znów zobaczę :) Nowa, do jakiego lekarza w Toruniu chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny na zgagę to albo migdały w płatkach albo renie na zgagę. No ja mam tyle pracy w formie że nie mam nawet czasu z wami po debatować a widzę że tu takie ciekawe rzeczy wypisujecie :) Słuchajcie ja wczoraj się skusiłam na parówkę na ciepło i cały wieczór umierałam tak mnie żołądek bolał myślałam że umrę :/ Kurcze wy już wszystko macie praktycznie wybrane itd a ja prawie nic nie mam chyba muszę wziąć się za szykowanie wyprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia ja nie mam prawie nic tylko ten wozek od marca juz stoi i kilka ciuszkow dostalam i kilka kupilam i to wszystko :) nic takiego nie mam:) dziewczyny mi przyniosly na slub takiego duzego misia ubranego tak jakby i mam tam dosc sporo rzeczy na wyprawke kilka butelek bylo wpietych, pampersik, spioszki, sliniak, 3 smoczki, gryzaczki, grzechotki, szczotka do wlosow, grzebyk, obcinaczki do paznoksci i inne :) wiec bedzie troszenke na wyprawke :P a tak to jeszcze sama za duzo nie kupowalam tez jestem w tyle w porownaniu do pozostalych dziewczyn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia a ja zawsze takie ze skorka migdaly gryzlam i mi nie pomagaly :P Powinny byc bez skorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa no ja na początku ciąży jadłam migdały ale te płatki bez skórki i mi pomagały ale pewnie na każdą będą działać inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak... Na mnie nawet mleko nie dziala ;/ Zjadlam jedno Rennie i troche mi lepiej :) Teraz pije kefir i zagryzam torcikiem wczorajszym... Niezbyt madre polaczenie, ale jak sie oprzec ciazowej zachciance? :P Malentka to troche juz masz z tej wyprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa rzeczywiscie lozeczko cudne...:) ale tez bym sie zastanowila nad cena...bo za 500 zl masz caly komplet lacznie z lozeczkiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa jak masz migdały takie ze skórką to wystarczy zalać je wrzątkiem i potrzymac z 10 min i potem bardzo łatwo "wyskakują" ze skórek nie pomagają na zgagę:) ja juz nie moge doczekac sie jutrzejszej wizyty, ciekawa jestem ile to moje maleństwo wazy:) i ogólnie jak sie miewa dziś zrobiłam badania, wypilam glukoze- uczucie jakbym słoik miodu pożarła;) i chyba po tym jak wróciłam to ze 3 godz. spałam, jutro je odbiore i zobacze czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Malentka :) Juz bym miala posciel i materac i przewijak do tego w tej samej cenie :P Czasem wolalabym, zeby moj mac powiedzial cos innego niz "jak chcesz to kupimy" :P Niby dobrze, ze mnie nie ogranicza, ale czasem jest zbyt rozrzutny, zwlaszcza jesli chodzi o zakupy dla Jasia :) Unia dzieki za porade ;) Fajnie sie macie, ze wizyty juz dzis lub jutro :) Ja w czwartek dopiero :( BlackRosssa chyba wlasnie oglada Coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzielna i wypiłam bez cytryny, tym bardziej ze lekarz mi zabronił, potem szybko popiłam woda i jakos poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te które są już w 3 trymestrze czy u was też z trzecim trymesterm powróciły wymioty? kurcze ja miałam 2 miesiące na początku ciązy i teraz juz mam drugi dzień z rzędu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Ja na glukozę wybieram się jutro boję że że będę miała cukrzyce bo słodycze smakują mi bardzo!W sobotę byliśmy na zakupach wyjechaliśmy rano a wróciliśmy wieczorem w sumie to za dużo nie kupiliśmy rożek,rajstopki smoczek butelkę ręcznik do kąpieli chusteczki nawilżone trafiliśmy po promocji 4paczki(256szt,)Johnsons baby za 15zł także tanio,szczotkę do czyszczenia butelek oraz szczotkę i grzebyk do włosków,a dziś kupiłam słodką różową opaskę dla małej hihi w sumie to mało co kupiliśmy a kasy poszło sporo niestety dobrze że te ubranka mam już bo jak byśmy mieli kupować jeszcze ubranka to masakra,a i kupiłam sobie już koszulę ciążową do szpitala taką specjalną z odpinanymi guzikami u góry,cieszę się że już rzeczki mogę szykować dla niuni nie mogę się doczekać wstawię wam potem parę fotek ja już najchętniej ustawiła bym łóżeczko ubrała i czekała na malutką hihi wiem,wiem za szybko ale jestem w szale zakupów i oczekiwania na dzidzię,ale się rozpisałam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia a czemu Ci zabronil? Amefa moj to znowu sam wybiera i sie czasem klocimy :P nawet sie kloci co do pampersow!:P tak jakby mial o tym pojecie jakiekolwiek....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia u mnie też powróciły wymioty, to chyba dlatego że dzieci są coraz większe i uciskają nam na narządy, myślę, że u mnie to już tak zostanie... Kiedy masz ostatnie usg to obowiązkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie USG? nie wiem jeszcze ale kolejne USG mam 11 czerwca a potem to nie wiem bo mam na każdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałam go czy moge z cytryną to mi powiedział ze wg ostatnich badań cytryna powoduje dodatkowy wyrzut insuliny z trzustki i to zakłamuje wynik, no to sie przemeczyłam bez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×