Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Ulci czwartek niedlugo, ale wiesz jak to sie te ostatnie dni czeka hehe :) Ladna ta posciel. Mi sie wydaje, ze ci producenci w wiekszosci szyja z tego samego materialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 20.00 dopiero :/ Ale na 17 fryzjer także mile spędzone 2 godzinki, a potem tylko godzinka i już!! :) No właśnie materiały te same, potem dadzą logo firmy i już cena idzie w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci fajna ta posciel :) w sumie za wysylke placi sie tylko raz a jest kilka fajnych rzeczy i dosc tanich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Ulci, ale znalazłaś :) Super :D Czas szybko płynie, a jeszcze jak masz fryzjera... sama przyjemność :D Amefko - Tobie do czwartku rach ciach poleci :) Ja właśnie zrobiłam porządki w dzieciowej komodzie :D Popatrzyłam co mam, a czego mi na pewno brakuje. I widzę, że mam sporo ciuszków na 3-6 m-cy, ale malutko tych 0-3. Teraz już mam mniej więcej rozeznanie :D Unia - współczuję cukrzycy. Dziewczynki jak wrócicie z wizyt, to koniecznie raportujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentko - ładna ta długa sukienka, ale rzeczywiście dużo lepiej było Ci w tej krótkiej :D Los sam za Ciebie zadecydował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ceny są super atrakcyjne! Jeśli to te same wzory i materiały to po co przepłacać ;-) Co do ubranek to wydaje mi się, że na ten pierwszy czas warto najbardziej zainwestować w pajace i całe rozpinane body. Pajace najlepiej też rozpinane od góry do dołu. Lepiej tego malucha nie szarpać a i nam na pewno wygodniej będzie, szczególnie jeszcze bez wprawy ubrać coś jak najmniej skomplikowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka wyslalam Ci wiadomosc na maila ;) Kupujecie posciel do wozka? Ta, co znalazla Ulci jest bardzo tania :) Ja bede miala taki becik jak do chrztu. Jak sie urodzil moj siostrzeniec to nasza babcia zamowila taki z wkladem z pierza jakiegos i do tego dwie haftowane poszewki beda :) Mam nadzieje, ze Jas nie okaze sie alergikiem bo bede musiala szukac alternatywy do babciowego becika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa do wózka nie kupuję, mam już dwa kocyki, jeszcze jeden gruby chce kupic i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze tak mialo byc ze ta dluga przyszla pozniej heeh:P Co do poscieli do wozka to chyba tez odpuszcze, mysle ze kocyki w zupelnosci wysatrcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........29..........17.07.2012......SYN EK Antek p.KwiatPolny...20.........30.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........28..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........28........ .03.08.2012......córeczka Amelia Igieleczka......21.........26....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........26..........03.08.2012 Talusia...........20.........26.........10.08.2012 Izka.............26..........28.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........26.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........26.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........27.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........25.........17.08.2012 Maniusia89......23.........26.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........24....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........26........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........24........24.08.2012 Marti884.........28.........26........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........25........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........24........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........24........30.08.2012 MEGAN86.........25.........25.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........25.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........24.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........25.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........23.........05.09.2012 Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........22.........09.09.2012.......s nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Malentka...........24.........23....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........23........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........23....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........22....... 16.09.2012........córcia/ Invictia............24.........22...... .11.09.2012........córeczka Kasiulek91.........21.........21.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......27.........22..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........21.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26.........21........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiam nad sensem pościeli do wózka. W końcu będzie jesień i zima i dziecinka i tak będzie poubierana. Chyba kocyk będę miała i może małą płaską podusię dla wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie poza tym będą kombinezony a trzeba to jakos wszystko zmiiescic w wozku.. dziewczyny kupują wózek sprawdzajcie wielkość gondoli bo my bedziemy jeżdziły w zimie wlaśnie z kocykiem kombinezonem itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, dziecko i tak bedzie grubo ubrane, ja mam na szczescie duuuza gondolke :) chociaz nie wiem czy opdolamy smigac z wozkiem jak beda takie mrozy czy snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny duzo macie ubranek na 56? bo ja nie mam praktycznie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia ja mam troche ale dlatego ze dostalam, sama kupilam tylko kilka sztuk reszte na wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia - ja jak się okazało mam mało tych ciuszków. Ale kupię tak jak pisała Ulci, więcej takich łatwych do zakładania i ściągania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę i co do tych małych to nie ma co cudować i przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic nie mam ale chce kupic z tych na 56 po 1-2 sztuce bo dziecko i tak za moment z tego wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
do amefa kurcze n nie dostałam żadnej wiadomości ;( może podaj mi tutaj swojego maila to ja spróbuję wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Juz ochlonelam po nowinach o ciazy siostry :) Wczoraj zarezerwowalysmy juz sale na moj "BabyShower" :D odbedzie sie 5 sierpnia :D Jeszcze troche i bede mogla zaczac robic liste "prezentow" w dzieciecym :D Czekamy na dobre nowinki po waszych wizytach dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U was też taka kiepska pogoda? Mnie jeszcze trochę męczy przeziębenie, co mi katar trochę przejdzie to zaraz gdzies znowu coś podlapie.. Ile czekałyście na wyniki na toksoplazmozę? Bo ja dziisaj wyniki robiłam a jutro mam wizytę u gin i nie wiem czy już będą;/ Poza tym nadal mnie boli "coś" po lewej stronie jakby po środku i z tyłu też w tym miejscu.. nie wiem co to, ale jutro o tym zakomunikuje swojej gin i może skieruje mnie na jakieś badania dodartkowe.. Tak poza tym robiłam dzisiaj te badania z lekkim przeziębieniem no i nie wiem co z tego wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że już sobie kupujecie rzeczy dla malucha.. ja czekam na remont dopiero po nim będę kompletowała rzeczy dla dzidzi, ale już też nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko - gratuluję Twojej siostrze :D Na pewno przeżywasz :D Super, że tak Wam się trafiło. Invictia - może wyniki nie wyjdą zbyt zaniżone przez przeziębienie. Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BR no właśnie ja wiem że się nie powinno robić przy przeziębieniu, ale jutro mam wizyte a na zrobienie ich miałam miesiąc, a wiadomo chciałam żeby były aktualne. Najwyżej będę musiała powtórzyc. Jakiś uraz mam teraz do tych igieł, wydaje mi się że są takie grube i że tak dużo mi ta pani ją wkuła..hehe a do porodu coraz bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra bala sie mi powiedziec, ze jest w ciazy, bo wiedziala, ze TYLKO ONA moze byc mama chrzestna mojego pierwszego dziecka(innej opcji nie dopuszczam!) a "niby" nie powinno sie brac chrzestnej w ciazy! Po pierwsze.... ja nie jestem przesadna! Do slubu nie mialam krytych pantofelkow, nie zawracam z drogi na widok czarnych kotow i chodze pod drabinami jak trzeba! hahahaha Po drugie... jesli ona ma sie z tym zle czuc... to mozemy poczekac z Chrztem do stycznia :) NIKOGO INNEGO NIE WEZME NA CHRZESTNA I JUZ :D A nasze dzieci beda rowiesnikami! Wspolne wycieczki do zoo itd. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka nie doszlo, bo podajac adres napisalas "intera" zamiast "interia" ;) Ja tez nie zauwazylam :P Wyslalam jeszcze raz:) Ja tez mysle, ze ta posciel do wozka to bezsens :) dzidzius i tak bedzie mial kombinezon, jakis kocyk i pewnie oslonke na nozki od kompletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja tez mialam odkryte buty do slubu! Ale tylko palce :P Podobno cos ucieka przez palce a cos przez piete ale nie wiem jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzzieki za słowa otuchy zaraz wychodze do gina, odezwe sie po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już po wizycie mła waży 800g więc rośnie ładnie, wymiary ok. U mnie niestety skróciła się trochę szyjka przez to twardnienie macicy, mimo przyjmowania magnezu. Mam więcej odpoczywać-kolejna wizyta już za 2 tygodnie i jeśli nie będzie poprawy to założą mi pessar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×