Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

amefa na pewno kogos fajnego spotkasz nie Ty jedna bedziesz chciala chodzic z kims na spacerki wozeczkiem zobaczysz :) co do siary to ja tez nic nie mam i w ogole cycki male jak sprzed ciazy:p;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ale chyba nie masz sie co nakrecac ze nie bedziesz miec pokarmu bo ta siara nic nie przesadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi cycki urosly, ale nierowno :( Teraz sie smieje z tego, a czasem placze jak patrze na swoje odbicie w lustrze. Oczywiscie maz twierdzi, ze nic nie widzi ale ja wiem swoje :P Podobno pieri po porodzie powiekszaja sie o rozmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm co do tego powiekszania to chyba indywidualna sprawa:P moim dwóm kuzynkom piersi po porodzie spadly o rozmiar ktory nosily przez zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, Ja mam ta "siare" juz od 19 tygodnia. Na poczatku byly to tylko malenkie kropelki przy scisnieciu sutka, a teraz jak po calym dniu scisne piers to leca wielkie krople takiej metnej wody :) To niestety nic nie znaczy jesli chodzi o pokarm po porodzie. Slyszalam, ze jak to leci tak wczesnie to lepiej sie nie "bawic"(nie masowac) piersiami, bo mozna za wczesnie dostac pokarmu i trzeba go bedzie sciagac juz zanim dziecko sie pojawi, ale czy to prawda??????????? Nie mam pojecia :) Tak sie ciesze ciaza siostry ze nie potrafie dzisiaj myslec o niczym innym :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Plotka nie dziwie Ci sie :):) ja slyszalam zeby nie wyciskac tej siary bo to powoduje przedwczesne skurcze macicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez czytalam, ze w ogole nie powinno sie masowac piersi i tak samo podczas zblizen powinno sie unikac ich pieszczot, bo mozna urodzic przedwczesnie... A nie latwo sie powstrzymac, przynajmniej mi :P Malentka a gdzie zdjecie w nowej sukience? Plotka ja mialam wielka nadzieje, ze uda mi sie razem z siostra przechodzic ciaze ale nie zdarzylam hehe :P Fajnie sie macie :) Jeszcze jakby miala synka tak jak Ty to juz w ogole super :) Zwlaszcza dla niej, bo ubranka pewnie dostanie dla Malucha hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa zrobie jutro :) dzis caly dzien latam i sprzatam albo pisze prace takze rano sobie spokojnie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze Joanna tu byla pod innym nickiem, ale moge sie mylic. Wydaje mi sie, ze bedzie miala Filipka jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka gratuluje ciezarnej siostry :) fajnie ze bedzie tak mala roznica miedzy nimi beda sie fajnie bawic:) to ciesze sie ze nie jestem z tym sama :p a ogolnie nic sobie nie wyciskam nie naduszam samo tak wycieka poczuje ze zrobi sie mokro albo pozniej widze tylko wyschniety zaciek :p chyba musze kupic juz wkladki laktacyjne bo to zostawia zacieki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciłam :D Po wizycie. Zadowolona jestem. Potwierdzona dziewczynka. Waży 420g. Wszystko w porządku. Ułożyła się do badania fatalnie, bo dupcią w górę, więc pan miał kłopoty z obejrzeniem buźki. Ale poradził sobie, troszkę nią potrząsnął i się przesunęła. Najpierw złapała się za głowę, że ją ruszają, a potem grzecznie coś niecoś pokazała. Polecił mi tylko więcej pić. Wód płodowych mam w normie, ale trochę więcej by nie zaszkodziło. Zdjęcia żadnego nie pokażę Wam, bo tylko widać pupinę i kręgosłup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa no to cudownie ze Twojej malej ksiezniczce nic nie uroslo :) i fajnie ze wszystko z nia dobrze:) imie juz macie wybrane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa super, ze Monisia zdrowa :) Chyba sie zaczne zmuszac do picia wiekszej ilosci skoro moze byc potem malo wod plodowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poradził więcej pić. Kupiłam dzisiaj wodę z małą zawartością sodu i będziemy wlewać w siebie :) Nigdy dużo nie piłam. Myślałam, że i tak już pochłaniam hektorlitry, ale jak policzyłam, to rzeczywiście z 1,5 L, a to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........29..........17.07.2012......SYN EK Antek p.KwiatPolny...20.........30.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........28..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........28........ .03.08.2012......córeczka Amelia Igieleczka......21.........26....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........26..........03.08.2012 Talusia...........20.........26.........10.08.2012 Izka.............26..........28.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........26.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........26.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........27.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........25.........17.08.2012 Maniusia89......23.........26.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........24....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........26........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........24........24.08.2012 Marti884.........28.........26........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........25........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........24........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........24........30.08.2012 MEGAN86.........25.........25.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........25.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........24.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........25.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........23.........05.09.2012 Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........22.........09.09.2012.......s nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Malentka...........24.........22....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........23........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........23....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........22....... 16.09.2012........córcia/ Invictia............24.........22...... .11.09.2012........córeczka Kasiulek91.........21.........21.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......27.........22..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........21.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26.........21........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja juz 25 tydzien i dopiero w czwartek mi zrobi polowkowe... Nie moge sie doczekac i jestem troche zla na mojego doktorka ze tak pozno mi robi to badanie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego picia jeszcze to mi sie przewaznie chcee pic po poludniu i potem sikam cala noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa widze, ze Arus urzekl Cie swoja jakoscia hehe :) Ja sie zastanawiam na rozkiem, bo nie lubie dziecka w tym trzymac. Zawsze mialam wrazenie, ze mi sie malenstwo jakos wysmyknie z tego :) Nie wiem, czy kupowac rozek zeby babcie mogly brac malucha na rece? Siostra twierdzi, ze musze miec (i to minimum dwa) zeby dziecko sie dobrze czulo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się naczytałam i nasłuchałam, że dziecko wtedy spokojniejsze. Wzięłam jeden. Zobaczymy jak będzie się użytkował :) W sumie Aruś miał w przystępnej cenie, a materiał już znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - byłam w tym sklepie i oglądaliśmy wózek. Ostatecznie bierzemy EUROPĘ i spacerówkę i gondolę, bo Antarktyka za bardzo mi świeciła. Podliczyliśmy i w tym akurat sklepie taniej wychodzi, jak kupi się zestaw 2 w 1 (około 2200) a fotelik dokupimy w innym, bo oni mają dość drogo. Jeszcze się wahamy pomiędzy BESAFE a XCAR, bo oba nam się podobają. Kupujemy u nich w necie, bo powiedzieli, że nie ma różnicy. I tak za darmo przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BR gratuluje Monisi:) duza juz dziewuszka:):):) i co do wody to ja tak pije 1l dziennie wiec tez sie chyba zaczne zmuszac do wiekszej ilosci plynow....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Black Rossso Gratuluję zdrowej dziewczynki :) Mam nadzieję, że u mnie dzisiaj też wszystko będzie w porządku! :) A zobacz jeszcze w tym sklepie, http://www.smyk.bydgoszcz.pl/sklep-internetowy/produkt-3801-XLander_XMove_20122013_Gondola__Spacerowka__Fotelik_XCar_NOWOSC.html, jest ponad 200 zł taniej!! Rożek super! Wydaje mi się, że bardzo się przyda i sprawdzi!:) Nowa, moim prowadzącym jest dr Piotr Jackowski, jest świetny! Chociaż o Stankiewiczu też słyszałam, chodziła do niego koleżanka, mama zdrowiutkiego rocznego chłopca, była bardzo zadowolona z jego opieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - dziękuję za link. Rzeczywiście wygląda korzystnie :) Wczoraj wieczorem zaczęłam czytać o fotelikach. Oczywiście każdy ma jakieś "ale". Z tym, że XCAR miał sporo negatywnych opinii (ciężki, słabo z komfortem dziecka), BESAFE ( lekki, ale pozycja dziecka niekorzystna). Najlepsze opinie jak na razie ma MAXI COSI Cabrio Fix. Cena różna. Znalazłam go za 430zł. http://more4kids.pl/produkt,maxi-cosi-fotelik-cabrio-fix-intense-red-0-13-kg,95158.html?kat=644 A tutaj wersja z fotelikiem 3 w 1: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=3631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa super, że mała ładnie rośnie i wszytko w porządku:) Ja dzisiaj mam wizytę, ciekawa jestem ile waży mała bo w 22tygodniu ważyła 570g U nas dzisiaj pochmurno, Mój ma dzisiaj szkolenie więc zaraz w domu będzie i zabiera się za mały remoncik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×